ПМ ареоли: основи процедури від експерта Анни Заболотної
Один крок до ідеалу
Перманентний макіяж ареоли - сфера відносно нова, але вже досить вивчена і популярна. Розглянемо основи цієї делікатної процедури та розберемося у прийомах, знання яких необхідне для виконання роботи
Анна Заболотна, керівник Міжнародної академії ПМ та естетичної дермопігментації «Біотек» (Росія), дипломований художник, майстер-викладач міжнародного класу з перманентного макіяжу, естетичної дермопігментації та трихопігментації, переможець першого конкурсу «Контур століття» (200 у Росії та за кордоном, викладач Міжнародного університету ПМ (Мілан, Італія) (Росія)
Перманентний макіяж ареоли - сфера відносно нова, але вже досить вивчена і популярна. У даному матеріалі ми розглянемо основи цієї делікатної процедури та розберемося у прийомах, знання яких необхідне для виконання роботи
Якби Господь не створив жіночі груди, я не став би займатися живописом!
П. О. Ренуар
Вже давно ні в кого немає сумнівів те що, що сексуальна привабливість є найважливішим чинником, визначальним якість життя. І не лише жінки. Художники та світила медицини, психологи та просто поціновувачі одностайні на думці: саме груди є головним критерієм жіночої краси та об'єктом милування. А краса належить усім. Тому не дивно, що маммопластика сьогодні б'є всі рекорди. Косметичні операції з корекції форми та розміру грудей приносять клінікам багатомільйонні прибутки. Але результат часто виявляється не тим, на який розраховують пацієнтки. Адже розмір та форма грудей ⎼ це ще не все.
Ідеальні груди неможливі без ідеальної ареоли. А це питання сьогодні неможливо вирішити без естетичної дермопігментації.
Понад 70% усіх пластичних операцій у світі припадає на груди
Трохи історії
Перші спроби збільшити груди хірургічним шляхом було зафіксовано наприкінці ХІХ століття. Як наповнювач використовували звичайний парафін, рослинні та тваринні жири, що призводило до важких ускладнень, аж до летального результату.
Поширений у наші дні культ великого бюста історія мистецтва відбиток знаходив який завжди. Зразки образотворчого мистецтва древніх єгиптян однозначно свідчать, що тоді, незважаючи на культ родючості, у тренді були практично плоскі груди.
Давньогрецький ідеал – округлі груди завбільшки з долоню.
У Стародавньому Римі великі груди вважалися привабливими, але занадто великі служили предметом знущань поетів, як в одній історії про жінку з пишним бюстом, якій довелося заплатити за три квитки в купальні. Ось і зрозумій їх тепер.
У період раннього Середньовіччя ідеалом вважалося майже повна відсутність грудей. Прикладом служили черниці, які постили роками, доводячи свою побожність. Цей благочестивий ідеал краси мав на увазі, що великі груди – це щось гріховне і потребує виправлення.
Камуфляж рубця: до та після процедури. Фото надані автором
ЕДП на допомогу
Вже не перше десятиліття найпопулярнішою послугою в галузі естетичної дермопігментації (ЕДТ) є татуаж ареоли після хірургічного втручання. Пластичні хірурги всього світу при плануванні операції на грудях включають у «план робіт» відвідування клієнтом майстра перманентного макіяжу, щоб сліди цього втручання були надійно приховані від непосвячених.
У цьому нічого дивного. Яким би делікатним не було хірургічне втручання, воно не проходить безвісти для організму, в тому числі для шкіри, на якій неминуче залишаються рубці, про природу яких написано вже дуже багато.
Продовження тут
Читайте також
- Експерти про перманент ареоли: поради Алли Ромазанової
- Репігментація ареол: естетика за допомогою перманентного макіяжу
- Парамедична мікропігментація: позбавляємося рубців
- Парамедична мікропігментація: фарби замість скальпеля
- Татуаж ареоли: як доглядати після процедури
- Татуаж ареоли: про техніку та нюанси процедури
- Ареола