Маскування зморшок або Можливості перманентного макіяжу губ

Anti-age методики у перманентному макіяжі губ

Logo

У віці після 40 років, коли природні фарби і контури блякнуть, перманентний макіяж дуже доречний. І якщо враховувати всі нюанси та особливості роботи з віковою шкірою, то можна створити справжні чудеса

Перманентний макіяж підійде будь-якій жінці у будь-якому віці. Головне – правильно вибрати колір, форму, методику нанесення. Але якщо молоді дівчата прекрасні всім кольором своєї юності, то у віці після 40 років, коли природні фарби і контури блякнуть, перманентний макіяж дуже доречний. І якщо враховувати всі нюанси та особливості роботи з віковою шкірою та знати тонкощі anti-age косметики, то можна створити справжні дива.

На жаль, як і будь-яка частина людського тіла, губи старіють. Починається цей процес у віці близько 30 років, коли навколо губ з'являються маленькі вертикальні зморшки, які називаються «кисетними», які порушують природний чіткий контур губ. Цей процес посилюється, якщо жінка палить. Крім того, починає йти природний об'єм нижньої губи. Але це лише перші ознаки старіння губ. Поступово йде колір у куточках губ і об'єм на верхній та нижній губі.

Природним бажанням будь-якої жінки є повернути первісний вигляд губ або відкоригувати їхню форму і колір, оскільки саме губи є однією з ознак сексуальної привабливості жінки. І тут на допомогу приходить естетична медицина, а саме перманентний макіяж та філери. Поєднуючи ці дві методики, можна створити ідеальні губи, про які мріють.

Спочатку найкраще виконувати перманентний макіяж, оскільки він тримається довше, ніж філер на основі гіалуронової кислоти. А першою краще виконувати процедуру, яка довговічніша.

Увага кольору та формі

Перед тим як приступити до процедури, ретельно зберіть анамнез. Це особливо важливо, якщо ви будете використовувати анестетик із вмістом адреналіну, який звужує судини та може викликати серцебиття та почуття тривожності. У виборі анестетика для клієнтів із серцево-судинними проблемами потрібно бути дуже акуратними.

Дуже уважно потрібно поставитися до вибору кольору та форми. З віком, коли колір природної червоної облямівки стає більш бляклим і набуває холодного бузкового відтінку, краще віддати перевагу теплим коралово-рожевим пігментам. Вони нададуть соковитості та свіжості губам, повернуть їм колір юності. Найчастіше жінки, які звертаються до салону перманентного макіяжу, просять зробити губи яскравішими... Це не завжди хороший варіант. Надмірно яскравий колір може виглядати некоректно. Краще взяти соковитий, але прозорий відтінок, який виглядатиме як блиск для губ і надаватиме візуальний об'єм. Також добре підходить в даному випадку методика перманентного макіяжу губ з ефектом 3D-об'єму.

Форму теж потрібно підбирати дуже обережно, оскільки великі, намальовані далеко за природним контуром губи, краси не надають. Іноді достатньо відновити природний, але вже втрачений з роками обсяг.

Постарайтеся вибрати олівець для ескізу, що максимально відповідає кольору остаточного результату. Додати додатковий об'єм верхній губі та скоригувати дрібні кисетні зморшки можна за допомогою білого або світло-тілесного кольору. Його також можна зімітувати за допомогою білого олівця. Обережно нанесіть білу лінію над верхнім контуром, не доходячи 0,5 см до кутів губ. А ось на нижній губі, навпаки, можна висвітлити складочки в кутах губ і тим самим візуально омолодити обличчя. Ретельно розтушуйте лінію, щоб створити ефект відблисків, а не білих плям.

Секрети успішної процедури

Серед особливостей процедури слід зазначити такі. Контур губ повинен бути з одного боку чіткий і точний, з іншого боку, бажано, щоб він не відрізнявся від губ, не виглядав окремою смугою. Найкраще для цього використовувати голку 3 Liner або 3 soft liner. Багато хто, напевно, стикався з тим, що складно зробити рівний чіткий контур за наявності кисетних зморшок. Тут є невеликий секрет: наносите контур, що фіксує, не розтягуючи губи, а лише злегка фіксуючи їх. Так як при розтягуванні шкіри зморшок ви вже не побачите, а після того, як шкіра повернеться до звичайного стану, контур може опинитися «в гармошку». Після того, як перші лінії буде нанесено, можна розтягувати шкіру так, як вам зручно для роботи.

Враховуючи, що шкіра з віком стоншується, натиск на машинку в роботі повинен бути мінімальним, щоб не отримати темний колір з фіолетовим відтінком, особливо в області контуру.

Є ще один секрет: оберіть пігмент для контуру трохи світліше, ніж для розтушовування, тоді лінія буде чітка, а контур плавно переходити в колір губ.

Для розтушування або щільного зафарбовування червоної облямівки вибирайте м'які пучки голок (як пензля) – 6 slope, 9 magnum тощо. Наносите пігмент тонкими прозорими шарами, що накладаються один на один. Така техніка дає можливість найбільш рівномірного нанесення пігменту, без плям та непофарбованих ділянок. За бажання пігмент можна злегка розвести дилюентом (розріджувачем) у пропорції приблизно 3:1.

Маскування зморшок

Після закінчення основної роботи приступайте до створення «білої облямівки» та висвітлення зморшок. Для цього також найкраще підійде голка 3 liner або 3 soft liner. Виберіть білий або світло-тілесний пігмент для смаглявої шкіри і розводьте його навпіл з дилюентом. Потім нанесіть лінію над верхнім контуром, щільно підходячи до нього і не доходячи приблизно 0,5 см до кутів губ, як і малюнку олівцем. І потім розтушуйте вгору спіралеподібними або штриховими рухами. Для того, щоб зробити зморшки над губою менш помітними, акуратно тонким штришком пройдіть чітко по дну зморшки. Не натискайте на голку дуже сильно, щоби не отримати білих «поломок» над губою. Краще посилити ефект корекції.

Якщо було прийнято рішення вияснити складочки в кутах губ, то для цього краще взяти ширшу голку, наприклад, 5 magnum. І легкими широкими рухами нанести розведений таким же чином пігмент.

Потрібно попередити клієнтку, що спочатку світлі пігменти не будуть помітні, оскільки природна судинна реакція даватиме почервоніння в області їх нанесення. Остаточний результат буде видно, як завжди, за місяць. Після цього можна зробити корекцію і довести результат до ідеального.

Клієнтка після процедури перманентного макіяжу губ (фото надано Ганною Заболотною)

Постпроцедурний догляд

Догляд за перманентним макіяжем також має бути дуже ретельним. Необхідно промити область губ дезинфікуючим безспиртовим розчином кілька разів протягом першої доби і наносити ранозагоювальну мазь, наприклад, «Бепантен» тонким шаром протягом дня при появі сухості. Обов'язковим є нанесення сонцезахисної гігієнічної помади при виході на вулицю. Протягом першого тижня бажано виключити всі процедури, що розпарюють (бані, сауни, солярії, басейни), а також самостійно не видаляти захисну скоринку.

Після того, як робота повністю задовольняє і майстра, і клієнта, можна посилити anti-age ефект за допомогою філера.

Читайте також