Слово візажисту: правила та помилки омолоджувального макіяжу

Для ідеального результату

Logo

Омолоджуючий макіяж є одним із найбільш затребуваних, адже він здатний приховати вікові недоліки та додати шарму головним перевагам зовнішності клієнтки.

Виконувати макіяж, що омолоджує, важливо грамотно і обережно, щоб дівчина вийшла від візажиста окрилена і задоволена результатом, але в той же час без ефекту маски на обличчі. Як зробити гармонійний макіяж, що омолоджує обличчя, очей, брів і губ, яким косметичним продуктам віддавати перевагу і на що ще важливо звертати увагу – розповідає наш експерт Людмила Беднарська .

Людмила Беднарська , візажист з 17-річним досвідом роботи, майстер міжнародного класу, тренер збірної України, суддя АВС, бронзовий призер чемпіонату України, призер чемпіонату Європи (Москва, 2010), найкращий тренер України (2014), засновниця Bednarska Beauty Center (Львів) , імідж-дизайнер

Сьогодні у тренді активна зрілість. Цей термін стосується жінок і чоловіків 40+, які працюють, подорожують, соціально активні, займаються громадською діяльністю та благодійністю, мають безліч хобі.

Сучасна жінка дбає про своє здоров'я, правильно харчується, займається спортом, адже краса починається саме з цього. Якою хоче виглядати жінка після 40 років? Доглянутою!

Тому зосередимо увагу на основних правилах виконання омолоджувального макіяжу, якими я раджу керуватися візажистам під час роботи з жінками 40+.

  • Косметика має бути не тільки найкращої якості, бажано, щоб вона мала й доглядову функцію. З інновацій – мінеральна декоративна косметика, яка є продовженням догляду за шкірою.
  • Найкращою та найдорожчою в кейсі візажиста має бути косметика, яка має безпосередній контакт зі шкірою: база, праймер, крем для зони очей, тон, консилер. Класно, якщо є додаткові засоби для догляду: патчі, експрес-маски, сироватки та інші засоби, які так люблять дівчата за 40 років.
  • Важливо трохи клієнта! З досвідом, як правило, жінки знають, що їм пасує. Важливо прислухатись, і ви точно зрозумієте, що саме від вас очікують.
  • Чим менше косметики, тим краще! Всі клієнтки в один голос стверджують, що хочуть виглядати так, ніби на обличчі немає косметики, а вигляд свіжий, здоровий, доглянутий. У 2021 році все більше говоримо про природну красу.

Макіяж обличчя

Здорова, сяюча шкіра!

З віком овал обличчя втрачає свою чіткість, опускаються кутики очей та губ, тому потрібно візуально підняти контури обличчя, всі лінії мають бути спрямовані вгору.

Зріла шкіра найчастіше суха і зневоднена. Тому максимальне зволоження, праймер з ефектом сяяння, блюру, тональні основи надлегкі, зволожувальні.

Рекомендую додавати рідкі хайлайтери в базу або тон для легкого сяючого ефекту. Праймер з ефектом кольорокорекції допоможе нейтралізувати жовтизну, сірість шкіри. Всі ці засоби спрямовані на те, щоб надати шкірі здорового сяючого вигляду! Пам'ятаємо, що використовувати варто косметику найкращої якості і за мінімумом.

Тон краще закріпити надтонкою кулею HD-пудрі, а можна не наносити її взагалі або використовувати закріплювачі у спреях.

View post on Instagram
 

Консилер наносимо для корекції недоліків шкіри в зоні очей та локально на пігментні плями, висипання тощо. Для орбітальної зони колір обираємо за принципом нейтралізації (наприклад, на синьо-зелені вінки – розово-персиковий колір), тому що з віком кольорові нюанси в цій зоні стають ще яскравішими, і нейтральний бежевий консилер не вирішує проблему. Текстура консилера має бути легкою, кремовою, яка не підкреслює фактуру тонкої шкіри навколо очей.

Скульптор, рум'яна, хайлайтер – засоби, що надають обличчю рельєфності, свіжості та блиску. У цьому переліку мій фаворит – це рум'яна. Адже саме природний рум'янець асоціюється з юністю та молодістю. Розово-персикові рум'яни наносимо на зону щік максимально високо, майже в зону хайлайтера! Чим вище – тим найкращий ліфтинг!

Скульптор та бронзер використовуємо мінімально. Хайлайтер вітається, перевагу надаємо рідким та кремовим текстурам, адже вони не підкреслюють сухість шкіри. Колір і густота нанесення мають імітувати природний блиск шкіри.

Основні помилки:

  • Використовувати кольорові праймери, не орієнтуючись, які саме кольори вони нейтралізують.
  • Наносити щільний тон, який ідеально вирівнює колір, але підкреслює сухість шкіри та виглядає маскою.
  • Висвітляти орбітальну зону, одержуючи ефект панді, або користуватися неправильно підібраним консилером, підкреслюючи зморшки.
  • Наносити скульптор як обов'язкову опцію, тим самим підсилюючи природні тіні, носогубні складки тощо.
  • Густо нанесений хайлайтер, який видно з космосу. Щоб усі бачили, що він є на обличчі.

Макіяж брів

Брови – це найважливіша лінія у макіяжі anti-age. Правильний напрямок брови завдає лінійний ритм всього макияжа. Щоб брови виглядали легко та натурально, вибираючи колір, орієнтуйтеся на тон волосся. Використовуйте максимально світлі відтінки: русявий, сіро-бежевий, відтінки коричневого. Навіть для брюнеток використовуємо не чорний, а сірий відтінок.

Віддавайте перевагу олівцям із тонким грифелем, за допомогою яких можна створити легку тінь або промалювати волоски, де потрібно.

Модний макіяж брів неможливий без стайлінгу: віск, мило, гель, туш для брів – все для того, щоб підкреслити текстуру.

Ошибки:

  • Данина моді – широкі брови – додадуть тяжкості і віку обличчям. Надто тонкі виглядають старомодно (не сучасно), тому гарантовано додадуть десяток років. Делікатніша класика буде доречною.
  • Хайлайтер під бровою – не актуально у 2021 році.
View post on Instagram
 

Омолоджувальний макіяж очей

Шкіра навколо очей дуже тонка, тому перші зморшки з'являються саме в цій зоні. Тому використовуємо кремово-мусові та сатинові тіні та воскові олівці, які не підкреслюють текстуру шкіри. Відтінки: персиково-рожеві, пудрово-сіро-рожеві, бордово-винні, бежево-коричневі, карамель, колір шампанського, кемел. Це мають бути не якскраві кольори, а складні відтінки.

Найчастіше використовую такі два прийоми: затемню над складкою повики, щоб візуально збільшити і відкрити очі з розтушованою стрілкою, або використовую кольорові каялі у відтінках бронзи, хакі, винному та сірому.

Найефективніше вирішують питання омолодження у макіяжі очей вії. Підкручені та гарно промальовані або накладні пучки мінімальних розмірів.

Ошибки:

  • Блискучі, перламутрові текстури на очах підкреслюють текстуру шкіри.
  • Водостійкі підводки надто важкі за текстурою, тому стягуватимуть тонку шкіру повік.
  • Темні яскраві відтінки тіней акцентують увагу на нижніх віках, тим самим підкреслюють недосконалу зону та опускають очі.
View post on Instagram
 

Губі

Губи можуть стати кольоровим акцентом у омолоджувальному макіяжі. З віком губи втрачають свій колір, тому варто виділити їх за допомогою олівця, помади, тінту. Вся косметика має бути доглядовою, яка зволожує губи. Вибирайте рожево-персикові, червоні відтінки та глянцеві, атласні неперламутрові текстури.

Читайте також