Корекція фігури: швидко, надійно, ефективно

Комплексний вплив на локальні жирові відкладення

Logo

Проблема надмірної ваги – це проблема №1 у світі. І якщо дієта й активний спосіб життя допомагають знизити вагу, то у боротьбі з локальними жировими відкладеннями, які «прикрашають» фігуру практично кожної людини, вони безсилі. Ефективно розв’язати цю проблему можна за допомогою найновіших апаратних методик, про які ми пропонуємо поговорити в цій статті.

Для пацієнтів дуже важливо, щоб результати процедур зменшення локальних жирових відкладень були помітні відразу після першого сеансу. Саме таку можливість надає догляд за допомогою сучасних апаратних технологій.

Найновіші комплексні апаратні методики дозволяють створювати індивідуальні програми догляду, що гарантує ефективність і безболісність процедур. Серед інших переваг – мінімальні витрати часу на корекцію фігури, стійкий результат, атравматичність і безболісність процедур, відсутність візуальних дефектів після дії, а також можливість поєднання з будь-якими іншими косметологічними процедурами.

Жирова тканина

Жирова тканина визначається вже на четвертому місяці внутрішньоутробного розвитку. Протягом першого року життя адипоцити, які відповідають за синтез та накопичення жиру, збільшуються у розмірі втричі і продовжують ділитися та зростати аж до п’ятирічного віку, а в деяких випадках і довше. Клінічно доведено, що діаметр адипоцитів здатний збільшуватись у 30–40 разів, залежно від ступеня ожиріння, особливостей жирової тканини та незалежно від віку. А ось кількість і обсяг міжм’язових і внутрішньом’язових жирових тканин, обсяг жиру в ділянці живота, причому як підшкірного, так і вісцерального (внутрішнього), збільшується саме пропорційно до віку. Водночас на нижніх кінцівках кількість підшкірно-жирової клітковини з віком навпаки зменшується.

Підшкірно-жирова клітковина передньої черевної стінки та верхньої частини нижніх кінцівок має два шари – поверхневий та глибокий. Поверхневий жировий шар складається з компактних, щільних «пакетів» жиру, укладених у добре організовану фіброзну оболонку. Глибокий жировий шар складається з більш рихлого жиру, розділеного хаотичною мережею фіброзних перегородок. Його обсяг більш-менш постійний і не змінюється при загальному схудненні. Так що контури і пропорції людського тіла безпосередньо залежать від стану поверхневого жирового шару.

Адипоцити глибоких шарів жирової тканини сприйнятливіші до вуглеводів і утилізують їх швидше, ніж поверхневі шари. Тому ці жирові клітини і збільшуються швидше, ніж поверхневі. З цього випливає, що домогтися зменшення локальних жирових відкладень можна, лише впливаючи на глибокі шари жирової тканини. І дієти, на жаль, не допоможуть зменшити ці відкладення.

«Жіноча» проблема

Чоловіки схильні накопичувати жир рівномірно по всьому тілу, що проявляється як збільшення живота, потовщення торса, шиї, потилиці. А ось від локальних жирових відкладень (переважно у верхній третині зовнішньої та внутрішньої поверхні стегон, сідниць, нижньої частини тулуба) найчастіше страждають жінки.

Причинами виникнення цих неестетичних відкладень можуть бути:

  • порушення ліпідного обміну та гормональний дисбаланс (насамперед дисфункція яєчників, що супроводжується підвищенням вмісту в крові естрогенів; захворювання щитоподібної залози та інші ендокринні порушення);
  • порушення білкового обміну, зокрема зниження вмісту у крові білка альбуміну;
  • хронічні стрес і втома;
  • спадкова схильність;
  • незбалансоване харчування;
  • гіподинамія.

Хто проти жиру? 

Сьогодні більшість людей вважають за краще вирішувати проблеми своєї фігури неінвазивними способами. Саме тому на ринку все більш затребуваними стають інноваційні методики й апарати, які допоможуть неінвазивно, безпечно та максимально ефективно підкоригувати фігуру, повернути силуету стрункість і красу.

Позбутися локальних жирових відкладень легко можна за допомогою надзвичайно ефективної методики кавітації, фізичний феномен якої для лікування целюліту й надлишкових жирових відкладень вже добре вивчений. Ультразвук, що використовується при кавітації, забезпечує утворення мікробульбашок та їх розрив з подальшим вивільненням вмісту адипоцитів.

Дещо по-іншому впливають на жирові відкладення апарати, в основу дії яких покладено одночасно і кавітацію, і радіочастоти. При цьому кавітація швидко зменшує обсяг жирових відкладень, а радіочастота повертає тканинам пружність й еластичність, робить шкіру в зоні догляду підтягнутою та пружною.

У боротьбі з локальними жировими відкладеннями ефективно зарекомендували себе апарати, що дозволяють одночасно використовувати методики ендодермального масажу, біполярної радіочастоти та інфрачервоного світла. Якщо на маніпулу апарату для ендодермального масажу подати ще й інфрачервоне світло, це значно посилить ефективність процедури внаслідок глибокого прогрівання тканин, що сприятиме покращенню мікроциркуляції у зоні догляду та посилить дію вакууму. А приєднуючи до процедури ще й вплив радіочастоти, ми отримуємо можливість не лише зменшувати обсяги тіла, а й стимулювати вироблення колагену й еластину, тобто здійснювати ефективну підтяжку шкіри, покращувати її стан загалом. Вже після першого сеансу такого синергічного впливу в підшкірно-жировій клітковині відбувається однорідний перерозподіл жирових відкладень, посилюється кровообіг і лімфоток у зоні догляду, прискорюються обмінні процеси. Це проявляється у зменшенні жирового шару та набряклості, вирівнюванні рельєфу шкіри та зміцненні тканин. До того ж час догляду буде значно меншим, ніж якби ці процедури проводилися окремо. Тривалість курсу залежно від проблеми може становити від 4 до 10 процедур.

Читайте також