Від чого залежить вартість перманентного макіяжу: формування ціни на процедуру

Реальна собівартість перманентного макіяжу

Logo

Сьогодні у Києві можна знайти абсолютно будь-яку цінову категорію послуги «перманентний макіяж». Чому з'являється розкид у ціні? Від чого залежить ціна? Про це детально наша стаття.

Про перманентний макіяж чула кожна жінка. Це сучасна процедура, яка дозволяє підкреслити переваги, приховати недоліки, надати бровам, очам чи губам форми, кольору, відтінку. Але головна перевага процедури – її доступність. Адже сьогодні у Києві можна знайти абсолютно будь-яку цінову категорію послуги. Її виконують і за 500–800 грн, і за 3500–5000 грн. Чому такий розкид у ціні? Від чого залежить? Про це детально наша стаття.

Реальна собівартість перманентного макіяжу

Ціна будь-якої послуги або товару умовно складається з двох частин: собівартості та націнки. Не секрет, кожен підприємець хоче окупити свої витрати, закладені на закупівлю матеріалів, та отримати прибуток. У результаті кожен клієнт, який бажає зробити перманентний макіяж брів або іншої зони, платить за:

  • собівартість устаткування.

Апарат для перманентного макіяжу - дуже дороге, якщо йдеться про якісне, професійне обладнання. Аналогічно та з пігментами. Якісні пігменти європейського, американського виробництва коштують недешево. Щоб окупити витрати на них, до ціни перманентного макіяжу включаються витрати на них. Адже пігменти постійно закуповуються і ці витрати треба окупати. Але тут є один нюанс – треба бути уважним під час виконання процедури. Нерідко майстри-новачки перед процедурою демонструють одні пігменти, а в роботі використовують інші, дешевші, щоб заощадити. В результаті клієнт платить за дорогі розхідники, а отримує послугу на основі дешевих. А на додаток і всі проблеми, що випливають, які дарують низькоякісні пігменти. Але, як правило, чим дешевші пігменти та обладнання, тим дешевша процедура;

  • вартість витратних матеріалів.

Усі розхідники, які використовуються в процесі процедури, клієнт отримує безкоштовно. Але їхня вартість закладена в кінцеву ціну послуги. У неї включена ціна шапочки, бахіл, одноразового простирадла, рушники, серветок, голки, рукавичок, захисту на машинку та дріт, ватних дисків, анестетика. Ціна абсолютно всіх розхідників включається у вартість перманентного макіяжу і це нормально, майстер не може купувати все власним коштом. А включення вартості розхідників у загальну ціну – стандартна практика у всьому світі.

Якщо говорити про суху собівартість однієї процедури татуажу, то вона становить до 30% кінцевої вартості. Решта – це націнка, а також ціна додаткових факторів, від яких залежить кінцева вартість.

Від чого залежить вартість перманента?

Будь-який підприємець прагне окупити витрати, які він змушений постійно вкладати на утримання та підтримання салону. Сюди включено:

  • оплата оренди салону чи кабінету;
  • оплата комунальних послуг;
  • оплата заробітної плати майстру, якщо він працює на ставці;
  • оплата реклами студії/послуг майстра.

Чим вищий досвід майстра, тим буде дорожча послуга. Досвідчені майстри постійно вкладають свої гроші у розвиток діяльності: відвідують різноманітні курси, семінари тощо. Вартість курсів стартує від 500 $, тому майстер також прагне окупити свої витрати, вкладені у навчання. Жоден досвідчений майстер-професіонал не працюватиме за “дякую”. Кожен фахівець, розуміючи свої можливості, ставить високу ціну на послугу. Тут працює принцип "Хочете якість - платіть за нього".

Також на вартість впливає репутація студії перманентного макіяжу. Чим вона вища, тим дорожче послуги, які вона надає.

Низькі ціни - привід замислитись

Невисока вартість послуги (до 1000 грн) – привід замислитися та передумати щодо візиту до майстра. Адже така ціна може говорити про те, що у студії чи майстер економить на:

  • якості пігментів. Можуть використовуватись неякісні, дешеві пігменти. Їх застосування може призвести до зміни відтінку, потік, алергічної реакції;
  • якість обладнання. Дешева машинка для перманентного макіяжу може створювати сильні коливання та вібрацію, через що клієнт отримує нерівні контури;
  • обсяг наданих розхідників. Клієнт може не отримати шапочку, бахіли, недостатню анестезію тощо;
  • досвід майстра. У салоні з недорогими послугами можуть працювати майстри, які лише розпочинають свою практику. Ми не можемо стверджувати, що в такому разі послуга буде неякісною, а результат негарним. Але зазначимо, що перманентний макіяж повік та інших зон потребує професіоналізму. Це дуже важливо.

За що клієнт сплачує свої гроші?

Отже, собівартість татуажу досить низька. За що тоді клієнт платить у 3-4 рази більше?

  • за повну безпеку.

При виконанні процедури стерильність є найважливішим фактором безпеки. Жоден майстер, який працює вдома, не здатний надати повної стерильності приміщення та обладнання. Як мінімум, тому що стерилізатори дуже дорогі. У салонах у цьому плані все набагато краще. Багатоступінчаста обробка обладнання, використання лише одноразових витратних матеріалів дають гарантію повної безпеки здоров'я;

  • за власний комфорт.

Зручні професійні меблі та освітлення, чисте приміщення та санвузол, чай/кава/прохолодні напої та частування - все це створює комфортні умови. Це важливий фактор, так як часто клієнти приходять на послугу з невеликим страхом (наприклад, буде боляче, буде негарно і т.п.), а комфортне становище і правильний підхід майстра допомагають клієнту розслабитися;

  • за кінцевий результат. Досвідчений майстер створить справжню красу на обличчі свого клієнта. А краса, як відомо, коштує грошей. Не варто сумніватися зрештою, якщо ви йдете до професіонала.

Чи варто заощаджувати на перманентному макіяжі?

Ціна перманентного макіяжу – питання індивідуальне. Комусь по кишені послуга за 10 000 грн, хтось хоче заощадити та зробити пудрові брови за 500 грн. Ми закликаємо всіх – і майстрів, і клієнтів салонів – раціонально оцінювати вартість послуги. Обидві сторони мають розуміти, що якісна послуга не може коштувати 500 гривень. Так само, як і 10 тисяч гривень - це явна переплата. Заощаджувати на послузі не варто. Варто обрати студію перманентного макіяжу із адекватним прайсом на послуги.

Читайте також