Підручні засоби майстра: витратні матеріали для татуажу

Які аксесуари знадобляться майстру татуажу та мікроблейдингу?

Logo

Індустрія краси безперервно розвивається, але при цьому кожен майстер сам вибирає підручні засоби – з чим зручніше працювати, а що навіть купувати не варто. Нагадуємо вам про «палички-виручалочки» для перманентного макіяжу

Навіть майстер-початківець або людина в процесі навчання встигають відчути: ринок сьогодні дозволяє придбати все, що завгодно! А що говорити про майстрів із довгим досвідом роботи? І, незважаючи на цю велику кількість, щодня з'являються нові товари, купити машинку для татуажу стає простіше, а розхідники та аксесуари - поготів.
Про які аксесуари хочеться нагадати?

Для зручності всі витратні матеріали слід поділити на одноразові, які утилізуються після кожного клієнта, і багаторазові, що продовжують служити майстру деякий час.

Одноразові витратні матеріали та аксесуари

Двошарові серветки. Їх використовують для захисту одягу клієнта та навколишнього обладнання, та й, власне, скрізь, де потрібно запобігти протіканню рідини. Принадність цих серветок у верхньому поглинаючому шарі та нижньому водонепроникному поліетиленовому шарі, який не дозволить протікати надлишкам вологи.

Маски та шапочки. Абсолютно прості та відомі всім розхідники, використовуються активно як майстрами (для себе), так і для клієнта. Звисаюче волосся, навіть пов'язане в хвіст, чубчик, що відростає, і "пушок" можуть перешкодити майстру якісно виконувати свою роботу, до чого ускладнення?

Ковпачки для фарб. Відомі всім, але при цьому мають багато різновидів, на що теж слід звертати увагу! З плоскою основою, силіконові, у вигляді кільця на палець, з поділом у середині, – їх дуже багато, потрібно знайти свої.

Браші. Це такі маленькі палички із крихітним ватним наконечником. Мало хто знає, але браші стійко стоять на варті вашого доходу, зберігаючи бюджет. Вся справа в тому, що найчастіше вони використовуються для нанесення анестетика і, завдяки своїй структурі, вони не вбирають зайву кількість засобу. У той час, коли при використанні альтернативних варіантів (ті ж звичні ватяні палички), у саму паличку поглинається рази в два-три, а то й більше анестетика, який вже ніяк не використовувати. Простіше кажучи, браші використовують мінімально необхідну кількість анестетика, що дозволяє суттєво заощадити його споживання.

Модулі та голки. Витратники для апаратів, зокрема, голки та модулі, позиціонуються як одноразові інструменти. Неможливість повторного використання модулів обумовлено обмеженим ресурсом поворотного механізму, тривалість якого не більше семи – восьми годин.

Заточування, а також стерилізація голок також не передбачена їхньою конструкцією. На користь зазначеного аспекту можна навести такі факти:

  • очищення голок може бути небезпекою для майстра, наприклад, існує ризик зараження рядом інфекційних захворювань;
  • повторне заточування голок після проведення стерилізації неможливе у побутових умовах. Інструменти, що пройшли таку обробку, є непридатними для подальшої експлуатації.
  • процедури стерилізації, які проводяться за допомогою високих температур або хімічних речовин, призводять до псування металу, з якого виготовлені голки.

Як правило, вартість голок спочатку закладається у загальну ціну процедури. Тобто майстер зобов'язаний забезпечити клієнту повну безпеку, використовуючи стерильні одноразові інструменти.

Багаторазові аксесуари

Контейнери для утилізації голок Наскільки все стає простіше з їхньою появою! Вам не потрібно робити масу зайвих маніпуляцій, переживати про знаходження голок та їх естетичний вигляд. Особливо актуально, коли день насичений процедурами та часом на прибирання та підготовку виділено мінімально. До багаторазових відносимо дані контейнери лише тому, що їх вистачає не на одну процедуру – після заповнення контейнер повинен утилізуватися повністю!

Тренувальна шкіра . Відмінний майданчик для відточування навичок! Перш ніж випробувати нову технологію, голку або машинку на клієнті, можна і потрібно спробувати спершу на тренувальній шкірі. Різні формати та текстури дозволяють вибрати або універсальний варіант, або з об'ємними зонами (очі, брови, губи).

Міксер для фарби. Маст хев для майстра однозначно. Універсального пігменту немає, і рано чи пізно вам доведеться змішувати пігменти для досягнення потрібного відтінку. Так саме міксер зробить це в лічені секунди, якісно, рівномірно і без зайвих витрат фарби.

Підставки під машинку та капси. Це той випадок, коли йдеться не лише про зручність, а й про безпеку. Безпека обладнання. Неправильно розташована (навіть на кілька хвилин) машинка для татуажу може впасти і більше ніколи не ввімкнеться, іноді навіть дорогим моделям вистачає одного падіння. Інший результат - затікання пігменту в мотор - можливий, якщо майстер не хоче класти маніпулу, і, наприклад, випадково її перевертає. Тому правильно обрана підставка звільняє вашу голову від різних «а раптом…».

До витратних матеріалів для татуажу можна також віднести і пігменти . Однак цей невід'ємний елемент роботи майстра апріорі є одноразовим. Але слід пам'ятати, що фарби також мають терміни придатності, після яких використовувати матеріал не можна.

Плюси та мінуси одноразових та багаторазових розхідників

Різниця між інструментами для одноразового та багаторазового використання дуже значна. В даному випадку можна навести різні аспекти, серед яких безпека майстра та клієнта, економічна вигода, зручність використання. Вибираючи між двома варіантами, важливо врахувати такі аспекти:

  • інструменти для багаторазового використання значно дорожчі за одноразові витратні матеріали. Однак у перспективі майбутнього їх покупка дозволить суттєво заощадити.
  • настроюваність. Один із найважливіших критеріїв вибору. Налаштувати одноразові інструменти дуже складно, чого не можна сказати про багаторазові. В рамках другого варіанту можна комбінувати елементи відповідно до особливостей роботи, що виконується, що дуже зручно.

Витратні матеріали, призначені для одноразового та багаторазового застосування, забезпечують безпеку та стерильність процедури. Важливо вміти орієнтуватися у різноманітності широкого спектру інструментів, робити вибір на користь економних варіантів, не жертвуючи при цьому показником якості.

Читайте також