Перманентний макіяж anti-age: корекція періорбітальної зони

Перманентний макіяж у боротьбі зі старінням

Logo

Камуфляж темних кіл або «синяків» під очима за допомогою макіяжу – завдання дуже непросте. Мало кого тішить перспектива щодня вирішувати проблему темних кіл зафарбовуванням проблемних ділянок

Практично будь-яка людина хоча б раз у житті стикалася з такою проблемою, як поява темних кіл або синяків під очима. Жінки, які не з чуток знайомі з проблемою, знають, що камуфлювання «синяків» за допомогою макіяжу – завдання дуже непросте. Звісно, мало кого тішить перспектива щодня вирішувати проблему темних кіл зафарбовуванням проблемних ділянок.

Сучасна косметологія дає жінкам чудовий шанс уникнути трудомістких щоденних процедур і виглядатиме при цьому comme il faut («як належить» — франц.). В даний час є унікальна можливість приховати темні кола під очима за допомогою перманентного макіяжу татуажу.

Ця стаття – ексклюзивний переклад матеріалу, опублікованого на сайті міжнародного журналу для фахівців з мікропігментації PMU International. Magazine of Permanent Makeup. Оригінал статті – за посиланням

Час не шкодує нікого. Одного разу ви дивитеся в дзеркало і бачите обличчя дивної людини з усіма цими зморшками, темними кругами навколо очей або мішками під очима. Звичайно ж, ви не хочете мати нічого спільного з цією людиною похилого віку. І вирушаєте до майстра перманентного макіяжу, гадаючи, чи поверне він вам вашу красу

А поки що про все по порядку. Ця стаття проливає світло на деякі стани шкіри, пов'язані зі старінням, та можливий вплив мікропігментації на них.

Мішки під очима – це найлегша форма захворювання, яке називається періорбітальною набряклістю, і формально це набряк навколо очей. Деякий ступінь цього може бути спадковим та вродженим, тоді як інший є сигналом небажаних змін у функціонуванні організму.

Причини мішків під очима включають:

  • ранні стадії захворювань;
  • нестача сну або його погана якість;
  • плач;
  • алергію;
  • неправильне харчування;
  • вживання алкоголю та тютюну;
  • затримку рідини (що відбувається з різних причин – наприклад, через гормональні коливання, менструацію тощо);
  • природне старіння.

Особливості перманентного макіяжу у зоні очей

Найчастіше мішки під очима супроводжуються темними колами та вимагають комплексного підходу. Мікропигментація може забезпечити надійне вирішення обох проблем, але має виконуватися з високими обережностями, оскільки шкіра під очима набагато тонша, ніж шкіра обличчя. Насправді існують вкрай протилежні думки про мікропігментацію мішків та темних кіл під очима. Деякі фахівці ПМ переконані, що пацієнти з цим захворюванням не підходять для мікропігментації, тоді як інші говорять про багато переваг процедури камуфлювання цього недоліку.

Для тих майстрів, які наважуються виконувати цю процедуру, важливо вибрати правильний анестетик, тому що область під очима є надзвичайно чутливою. Майстер ПМ також повинен переконатися, що знеболюючий крем, що використовується, не викликає подразнення і не призведе до появи алергії у пацієнта, оскільки область знаходиться в безпосередній близькості від слизової оболонки ока.

Процедура полягає у введенні в шар шкіри пігменту відтінку, що коригує, який вибирається в залежності від відтінку шкіри в проблемній зоні.

Так, жовті ділянки шкіри маскуються фіолетовими відтінками, сині - персиковими, фіолетові - бежевими, а темно-коричнево-зелені - рожевими. Однак це не стосується перманентного макіяжу під очима. В даному випадку майстри ПМ схильні використовувати колір слонової кістки, а іноді, якщо у пацієнта блакитні чи фіолетові круги, змішувати його з жовтими відтінками, і це також гарна ідея. Товщина шкіри під очима становить близько 0,3-0,4 мм. Отже, глибина нанесення має бути мінімальною, щоб забезпечити гарне утримання пігменту.

Процес загоєння після процедури повільний через високу чутливість шкіри і зазвичай займає близько тижня. Пацієнтам слід уникати прямих сонячних променів та захищати шкіру за допомогою кремів з УФ-фільтром, розроблених спеціально для цієї мети.

Читайте також:

Корекція періорбітальної зони за допомогою перманентного макіяжу: поради експерта

Читайте також