Перманент, що загоївся: як майстру не червоніти побачивши свої роботи

Помилки перманентного макіяжу: як їх запобігти чи виправити?

Logo

Прекрасний свіжий перманентний макіяж – це лише половина справи. Справжній результат видно тільки тоді, коли шкіра повністю гоїться. Майстри перманентного макіяжу часто називають цю стадію «заживчиками»

Перманентний макіяж, як послуга на б'юті ринку, продовжує набирати обертів. Але якщо оцінювати цю процедуру з погляду виконання роботи майстром, виявиться безліч підводних каменів. Виконання роботи вимагає від спеціаліста серйозної теоретичної та практичної підготовки. Крім професіоналізму у виконанні техніки, важливо правильно підбирати інструменти та витратні матеріали. Якщо всі компоненти не зібрані в єдиний пазл, клієнт піде розчарованим і незадоволеним. Йому доведеться виправляти наслідки, і довіру до майстра реанімувати практично неможливо. Повторні помилки будуть втратою репутації і спустошать список потенційних клієнтів на послуги.

Як майстру перманента застрахувати себе від помилок? Як не червоніти перед клієнтом і по праву пишатися своїм портфоліо? Про все це ми поговоримо у цій статті.

Причини можливих ускладнень

Майстер перманентного макіяжу, як і лікар повинен попередньо вивчити стан клієнта. Особливу увагу слід приділити діагностиці алергічних реакцій . Невиявлення алергії - це найпоширеніша причина можливих ускладнень, тому що під шкіру клієнта вноситься стороння речовина (пігмент, що в окремих випадках знеболює). В основному до складу анестетиків входить лідокаїн та адреналін. І, незважаючи на те, що лідокаїн практично без обмежень використовується в сучасній медицині – це не привід пустити все на самоплив. Набряк Квінке належить до найнебезпечніших наслідків недбалого ставлення до питання безпеки клієнта. Якщо не надати своєчасну допомогу, то можливий і смерть!

Власниці дуже ніжної шкіри (натуральний блонд, рудий, золотистий відтінок), під якою просвічуються судини, практично обов'язково повинні пройти тест на переносимість компонентів.

Відмінним вирішенням питання у разі непередбачених наслідків під час та після процедури для обох сторін є договір, у якому ясно та зрозуміло прописані всі нюанси. Якщо клієнт наполягає на проведенні процедури і хоче проводити тест чи приховує якісь деталі, то майстер може зробити роботу за умови, що клієнт бере відповідальність він.

Часті проблеми із загоєним перманентним макіяжем

Найшкідливішим наслідком непрофесійних дій майстра може стати неправильний підбір кольору . Це означає, що під час підбору майстер не врахував колір шкіри клієнта.

Пігмент при загоєнні ліг нерівномірно - такий результат вказує на те, що майстер уклав пігмент надто глибоко або на різну глибину.

Контур поплив – у майстра не поставлено штрих, форму під час роботи над ескізом змалювали неправильно.

Це можна виправити?

Швидше за все, навіть у найдосвідченіших професіоналів немає універсального методу, як уникнути проблем із загоєнням. Виправити можна багато, але іноді досягти цього буває складно.

Серед рекомендацій експертів ми вибрали кілька порад, які стануть у нагоді для використання в практиці майстрів ПМ:

№1. Постійно навчайтеся: чим більше ви знаєте про процедуру, тим краще буде загоєння клієнтів. Візьміть собі за правило: щороку відвідувати кілька курсів чи майстер-класів. Але не просто відвідуйте чужі майстер-класи, а власноруч відпрацьовуйте отримані знання.

№2. Тренуйтеся: виводьте штрих на папері та латексі, доводьте лінію до автоматизму. Щоразу, як з'являється вільна хвилина, відпрацьовуйте штрихи.

№3. Запитуйте викладачів. Жодного пошуку в інтернеті, шукайте тільки думку експерта. Якщо ви проходили навчання, запитайте свого вчителя. Зараз це поширена практика, коли експерти відповідають на запитання майстрів, які пройшли у них навчання або відвідали авторський майстер-клас, у месенджері.

№ 4. Вивчайте кольоротипи та правила підбору препаратів. Регулярно з'являються нові пігменти, тому уважно вивчайте склади, читайте відгуки фахівців, які вже працювали цими пігментами, шукайте приклади в перевірених джерелах. Лише потім вводите новинку у роботу.

№5. В ескізі враховуйте не лише побажання клієнта. Дивіться на форму обличчя, лінію росту волосся, його відтінок.

№6. Більше спілкуйтеся з клієнтом . Промовляйте всі нюанси та етапи проведення процедури. Більше пояснюйте та говоріть про домашній догляд. Адже це 30% гарного загоєння. Прослідкуйте, щоб сказана вами інформація не просто прозвучала, а дійшла до тями! Може навіть доведеться взяти зворотний зв'язок, щоб переконатися, що необхідна інформація залишилася в пам'яті клієнта.

№7. Запитуйте про результати . Не забувайте та не соромтеся дізнаватися про стан вашої роботи після процедури. Такий жест зарекомендує вас лише з найкращого боку. До того ж, це посприяє тому, щоб клієнт став вашим постійним відвідувачем.

Читайте також