Кольорове розтушовування на повіках: від ескізу до колористики
Можливості перманентного макіяжу
Мати красиві, а головне, професійно оформлені повіки, мріє багато жінок, які приходять до кабінету перманентного макіяжу. Розглянемо варіант кольорової розтушовки на повіках для дівчини з мигдалеподібними очима і смарагдовим кольором райдужної оболонки.
Мати красиві, а головне професійно оформлені повіки, мріє кожна жінка. Гідність перманентного макіяжу повік полягає в тому, що погляд стає більш відкритим та виразним. Це завжди підвищує самооцінку, а також привертає чоловічу увагу. Також можна скоригувати дефект, якщо очі широко або близько посаджені. Усьому є рішення!
Багатобарвна розтушовка століття (або арт-перманентний макіяж ) – один із видів татуажу очей, за допомогою якого можна проводити повноцінні в колірному відношенні процедури ПМ очей , що включають складні переходи та тонкі нюанси відтінків.
Для арт-перманентного макіяжу рекомендують використовувати великі пучки голок: круглі пучки з 3, 5, 7, 9, 12 голок підходять для щільної тіні; плоскі пучки в один ряд Flat – для графічного макіяжу; голки Magnum у два ряди — для прозорої тіні та плавного догляду кольору; щільно спаяні невеликі пучки з 3 або 5 голок застосовують для чіткого промальовування зон, що близько прилягають до війного краю.
При виконанні розтушовки можна використовувати будь-які пігменти для перманентного макіяжу брів та повік, включаючи тілесні відтінки та додаткові кольори. Змішуючи їх між собою, можна отримати безмежну кількість відтінків.
Візажист рекомендують вибирати тіні, що підкреслюють природний колір очей. Кольори майбутньої розтушовки повинні поєднуватися з кольором райдужної оболонки ока. Блакитні очі вигідно підкреслить використання теплого коричневого та сіро-коричневого кольору в навколовійній зоні. Для зелених очей застосуйте коричневу підводку повік, крім того, вигідно виглядатимуть золотаво-коричневі, теплі сіро-коричневі, темно-лілові, м'які персикові, м'які фіолетові тіні. Карі очі підкреслить насичена коричнева, темно-сіра, коричнево-сіра, лілова гамма навколоресничної зони та золотаво-коричневі, блакитні, зелені, світлі коричнево-червоні, темно-коричневі, фіолетові відтінки тіней. Для сірих очах можна використовувати темно-сіру, темно-коричневу підводку очей та темно-сірі, холодні коричневі, фіолетові тіні.
Кольорова розтушовка для зелених очей
Пропонуємо розглянути варіант кольорової розтушовки повік. Уявимо, що ваша клієнтка - дівчина, у якої мигдалеподібна форма очей і райдужка смарагдового кольору. Ескіз татуажу складатиметься зі стрілок, на які ми нанесемо кольорові акценти. У запропонованому варіанті будемо використовувати такі умовні кольори палітри, як «чорна», «кава», «олива».
Для початку обговорюємо з клієнткою форму, колір та довжину стрілок. Так як ми маємо справу з очима мигдалеподібної форми і відкритим віком, можна створювати стрілки та розтушовування такі, як дозволяє фантазія. Після обговорення ми починаємо малювати ескіз. Ескіз багатобарвної розтушовки повік створюється у два етапи: спочатку наносимо макіяж – таким, яким клієнтка хоче бачити його в остаточному варіанті, потім чітко промальовуємо межі переходу кольору. Для нанесення ескізу будемо використовувати кольори олівців, що приблизно відповідають передбачуваним кольорам пігментів. Після ретельного відмальовування проводимо місцеву анестезію, накладаючи засіб під оклюзивну пов'язку (плівку), час дії – 30-40 хвилин. Після цього знімаємо анестетик акуратними промокуючими рухами, щоб не порушити попередній ескіз макіяжу.
Після цього приступаємо безпосередньо до самої процедури. Спочатку фіксуємо ескіз, тобто довжину стрілки та міжресничного краю. Все це ми фіксуємо пігментом "чорний". Потім повторно наносимо пігмент на зону міжресничної, при цьому трохи виводячи за лінії, додаючи поверх розтушовку. Потім міняємо наконечник на ручці та додаємо пігмент «кави». Звертаємо увагу, що в жодному разі не можна змішувати різні відтінки пігментів в одному носику або тубі. Пігмент «кави» наносимо розтушовкою поверх «чорної» і виводимо до висоти стрілки, роблячи приблизно два такі проходи.
Наступним етапом додаємо оливковий відтінок. Як дізнатися, на яку саме відстань наносити кольорове розтушування? Потрібно просто виміряти ширину райдужної оболонки ока клієнтки: саме на цій відстані і повинен наноситися відтінок пігменту «олива». Після закінчення роботи основними тонами закріплюємо відтінком «чорну» зону міжресничного краю та розтушовування чорного кольору.
Необхідно дотримуватися правил довжини і об'єму розтушовки, щоб не зробити основу розтушовки (стрілки) занадто довгою, а також ретельно подумати над створенням красивих і поєднаних переходів кольорів і розтяжки кольору. Розтушовка може мати дуже легкий характер – бути ніжною та прозорою, передаючи лише легкі відтінки перламутру, а може бути досить щільною та насиченою, маючи декоративний вигляд. Тут колірні переходи мають бути продумані до дрібниць.
Читайте також
- М'яка стрілка в техніці олівця від експерта перманентного макіяжу
- Арт-татуаж повік: поради візажиста при виборі кольору
- Перманентний макіяж губ від художника та майстра ПМ Алли Ромазанової
- ПМ в техніці олівця: м'яка стрілка
- «Кольоровий перламутр»: креативна багатобарвна розтушовка століття
- Арт-перманентний макіяж