Акварельні губи в перманентному макіяжі: як досягти ідеального результату
Кому підходить нечувана техніка?
Нюдовий татуаж губ - один із трендів ПМ 2021 і вибір тих, хто не сприймає надто яскраві відтінки в перманенті. Завдяки сучасним технікам татуажу та найширшій палітрі існуючих пігментів майстри можуть створювати природні образи
Акварельні губи - варіант нюдового татуажу губ, при якому контур не промальовується, а губи по всій площі рівномірно заповнюються одним відтінком.
Звісно, мода – це добре. Але важливим є той факт, що за допомогою цієї техніки можна скоригувати недоліки: відновити чіткість природного контуру або природний колір губ при втраті яскравості (наприклад, з віком). З його допомогою можна приховати асиметрію, надати обсягу та приховати естетичні недоліки зовнішності (рубці).
Пастельні тони пігментів для губ виглядають по-різному різних типах зовнішності. Майстер має врахувати вік клієнтки, її кольоротип. На результат процедури може також впливати наявність естетичних недоліків у зовнішності клієнта.
Як не помилитись з вибором потрібного тону? Існує низка універсальних правил, яких рекомендують дотримуватися майстрам перманенту.
Світловолосим дівчатам не підійдуть яскраві акценти в татуажі, для них потрібно вибирати ніжні пастельні тони: кораловий, маковий, кремовий, бежевий, золотистий, колір сушеної троянди, світло-червоний.
Брюнетки – володарки яскравої зовнішності, тому у темноволосих дівчат та губи не повинні бути надто блідими. Безпрограшним варіантом у цьому випадку є вишневі, малинові, бузкові та сливові відтінки.
Для рудих дівчат не рекомендують створювати додаткові акценти на ще яскравіших губах. У роботі з такими клієнтами вибирайте коралові, теракотові або бронзові відтінки.
Практичні рекомендації
Як і в будь-якій процедурі, приступаючи до створення акварельних губ, не забувайте про стерильність – перед процедурою обов'язково видаліть усі залишки макіяжу міцелярною водою, після чого протріть хлоргексидином губи.
Відмальовування починаємо з знаходження центральної точки та двох найвищих точок «бантика». Оцінюємо візуально контур губ, якщо є невеликі дефекти (з'їдений контур або легка асиметрія) – коригуємо їх на етапі нанесення ескізу. Ніколи не зафарбовуйте бічну зону змикання губ, інакше при зімкнутих губах такий ПМ буде виглядати як заїда. Працюємо кольором до лінії змикання.
Багато майстрів, які раніше зафарбовували губи під час створення ескізу кольором повністю, зараз обмежуються тонкою лінією контуру, візуально намічаючи лише форму, щоб розуміти, з чим працювати далі.
Якщо губи клієнта з яскраво вираженим кантом – ніколи не варто перманентним макіяжем виходити за цей борт: збоку це виглядатиме не естетично. Крім того, ПМ на шкірі та на слизовій губ сходитиме по-різному, і вже через деякий час відтінки відрізнятимуться. Бажаєте збільшити губи – використовуйте гіалуронову кислоту.
Як перевірити ескіз? Попросіть клієнта сильно скласти губи та перевірте ескіз на нерівності та розбіжності ліній. Потім попросіть клієнта посміхнутися. Обов'язково перегляньте ескіз збоку.
Первинну анестезію зручно наносити із шприца з обрізаною голкою. Не рекомендують накривати анестезію плівкою, щоб не дубити губи. Не пропустіть найчутливіші частини – під нижньою губою та над лінією контуру верхньої губи (над бантиком), оскільки у цих зонах зібрано багато нервових закінчень. Залишаємо на 10-15 хвилин.
Почати роботу можна голкою 1 RL гострого заточування. Наносимо контур, губи при цьому сильно не розтягуємо, трохи повертаємо, щоб чітко було видно лінію ескізу. Тримаємо голку перпендикулярно і рухами внахлест починаємо опрацьовувати контурну зону. В акварельному татуажі не потрібен чіткий контур, тому достатньо пройти ним один раз.
Після проходу по контуру проходимо всю поверхню верхньої губи, робимо перший легкий прокрас, щоб розкрити шкіру. Працюємо штрихуванням. Після першого проходу наносимо вторинну анестезію. Також проходимо нижньою губою.
Чим більше майстер у роботі заходить на слизову губ – тим більше буде набряк. Але й не заходити зовсім у цю зону – неправильно, чи буде негарний результат.
Якщо "перетягнути" губи - можна травмувати шкіру і виступатиме зайва сукровиця. Виділення невеликої кількості сукровиці - норма, але якщо ви бачите, що її багато - поміняйте щось у своїй техніці (зменшіть натяг шкіри або розрівняйте площу, що проробляється, зменшіть мах, вольтаж, змінити натиск).
Якщо губи вашого клієнта підколоті гіалуроновою кислотою, то набряк у цьому випадку може бути більшим.
Після завершення процедури нанесіть на губи тонким шаром вазелін і порекомендуйте його як догляд клієнту (3-4 дні після процедури).