Техніка татуажу Lip kiss: ефект зацілованих губ

Етапи виконання процедури

Logo

Чіткі, графічні лінії ПМ пішли у минуле, але в піку популярності – природність. Щодо татуажу губ це проявляється у відсутності яскраво вираженого контуру та створення ефекту зацільованих губ

Алла Гурбова, майстер перманентного макіяжу, тренер та керівник школи-студії перманентного макіяжу на Кіпрі (Лімасол), візажист, бронзовий призер Міжнародного чемпіонату з перманентного макіяжу (Італія, 2018)

Дедалі частіше дівчата стали просити надати їх губам соковитості та яскравості, ніби після поцілунку. Ефект зацілованих губ – один із найактуальніших і романтичних б'юті-трендів цього сезону. І, звичайно, черпаючи натхнення у роботах візажистів, хочеться застосувати ці тенденції у перманентному макіяжі. Техніка lip kiss дозволяє досягти такого ефекту, переходячи від світлішого кольору біля контуру до насиченішого (ягідного кольору) ближче до центру губ. Результат не впадає у вічі, залишаючи на губах неяскравий акцент. Це ніби техніка 3D, але навпаки. Для того щоб візуально не зменшити губи, а підкреслити їхню красу, створюючи ефект поцілунку, потрібно дотримуватися певних умов:

  • не використовувати цю техніку на вузьких губах і при яскраво вираженій асиметрії;
  • вибирати пігменти не надто яскравої гами;
  • використовувати пошарове розтушовування.

Робота виконується текстурованими голками 1 R (AB) 0,3. Одиночки дають можливість виконати ювелірну роботу і детальніше пофарбувати поверхню. Їхня текстурованість дозволяє зберегти максимальну кількість введеного пігменту після загоєння. Швидкість машинки - висока, і, відповідно, швидкість руху руки теж, для дрібного розпилення пігменту. Кут нахилу завжди 90 градусів. Я використовую пігменти iColor.

Етапи виконання процедури

1. Ескіз. Незважаючи на те, що чітко виражений контур відсутня і процедура виконується в межах власних губ клієнтки, ескіз необхідний, тому що при впливі анестезії занадто бліді губи можуть стати практично непомітними і ймовірність помилки та виходу за межі зростає. Також з'являється можливість виправити легку асиметрію та недоліки.

Для промальовування ескізу використовую Magic liner від Святослав Отченаш. Для фіскації ескізу – гелеве підведення кольору «слонова кістка» від компанії Make up Atelier, вона не змивається і досить довго зберігається під час роботи (фото 1).

2. Анестезія. Використовую "Мезонамб" під плівку на 15-20 хвилин.

3. Контур. Цей етап процедури виконується короткими зворотно-поступальними рухами, максимально швидко, не розтягуючи шкіру, кольором нюд, щоб намітити межі роботи для майстра, але не отримати чіткого контуру.

4. Перший шар. Тим самим світлим кольором нюд, як і контур, виконується створення підкладки для подальшого пошарового нанесення інших кольорів. Дозволяє вирівняти колір губ, дає можливість наступний основний колір нанести нещільно та створити ефект свічення. Губи візуально поділяються на сегменти, і, доки один сегмент повністю не профарбований, до іншого не переходимо (рис. 2).

Під час роботи потрібно шкіру натягнути. Кінцевий результат цього етапу – губи повністю зафарбовані кольором нюд (рис. 3, фото 3).

Вторинна анестезія наноситься за потреби. По можливості краще уникати великої кількості вторинного анестетика, оскільки шкіра через нього грубіє, введення пігменту ускладнюється. Також поверхня губ сильно біліє, стає складніше оцінити рівномірність нанесення пігменту. Якщо ж необхідно використовувати анестетик, то можна нанести на плівку вазелін і закрити нею поверхню, вазелін не дасть шкірі сильно загрубіти.

5. Другий шар. Для другого шару використовуємо більш насичений рожевий колір, який наноситься нещільно, легким напиленням – так, щоб губи стали соковитішими, але через цей шар просвічував попередній колір.

6. Останній шар. Найяскравіший, ягідний колір наноситься у центр, півколом, не доходячи до контуру губ (рис. 4).

Нанесення виконується у два етапи:

  • спочатку від центру губи наносяться довгі «промінчики», вони показані стрілками на рис. 5;

  • потім переходимо до більш коротких «промінчиків» – так створюється перехід кольору (рис. 6).

Рухи руки - швидкі, голка йде від центру навиліт зі шкіри, щоб не створювати чітких меж. На цьому етапі дуже важливо не перенаситити кольором центр, але створити ефект переходу кольору. Якщо ви не впевнені, краще зачекати на загоєння і при необхідності додати яскравості на корекції.

Після загоєння володарка «зацілованих губ» набуває свіжого, натурального вигляду, ніби щойно нафарбувалася злегка рожевим бальзамом (фото 4).

Клієнт 1. Фото до/після


За бажанням клієнтки можна зробити більш контрастний перехід і яскравішу середину, але за умови, що своя форма практично ідеальна і пухкі губи. Для цього щільніше укладаються перші два шари. Щоб губи не втратили контури, в порівнянні з центром серединка в цьому випадку виконується ще яскравішим червоним кольором і теж щільніше. Але перехід між квітами, як і раніше, повинен бути легким і плавним. На наведених фотографіях – варіант цієї техніки в більш насичених кольорах (фото 5-8).

Тривалість носіння такого перманентного макіяжу губ півтора, максимум два роки. При поверхневій роботі колір повинен піти практично без сліду, клієнтка через деякий час зможе спробувати щось нове, адже межі досконалості та фантазії не існує.

Клієнт 2. Фото До/Після

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №1(13)/2019

Читайте також