Ключ до омолодження: особливості татуажу для жінок старше 50 років

Віковий татуаж: як повернути молодість та красу за допомогою перманентного макіяжу

Logo

З віком в організмі жінки відбувається безліч змін. Втрачається еластичність шкіри, змінюються риси обличчя, зменшується яскравість губ та брів. Допоможе зберегти молодість та красу перманентний макіяж

З віком в організмі жінки відбувається безліч змін. Втрачається еластичність шкіри, змінюються риси обличчя, зменшується яскравість губ та брів. Допоможе зберегти молодість та красу перманентний макіяж. Якщо процедура проводиться з опорою на особливості віку, вона допоможе приховати вікові зміни.

Віковий татуаж: ключ до омолодження

Щоб віковий перманентний макіяж дав позитивний ефект, майстер повинен брати до уваги особливості фізіологічних процесів, що починаються після 50 років.

  • Усі процеси в організмі йдуть повільніше. Відновлення після процедури триватиме набагато більше часу. Однак є позитивна сторона: фарба повільніше виходить із організму, а отже, пігмент триматиметься довше.
  • Виникає багато дрібних дефектів зовнішності. Зморшки, пігментні плями. Порушення симетрії не лише «псує обличчя», а й потребує більшої акуратності від візажиста.
  • Кровоносні судини у жінок віком понад 50 років розташовані ближче до поверхні епітелію, ніж у молодих. А це підвищує ймовірність травмування. Під час проведення процедури косметологу треба діяти максимально обережно.

Важливий момент: малюнок чіткими штрихами із застосуванням яскравих фарб доречний лише на молодому обличчі. Після 50 років перманентний макіяж має виглядати максимально природно.

Правильно проведена процедура здатна омолодити особу на 7-10 років.

Можливі види вікового татуажу

Практично всі види перманентного макіяжу, що використовуються в молодості, є актуальними для жінок у зрілому віці. Татуажу піддаються губи, брови, повіки. Розберемо особливості проведення процедури кожному ділянці.

Татуаж брів для жінок після 50 років: сучасні методики

Зовнішній вигляд брів псує безліч дрібних вікових змін: волосків стає дедалі меншим, порушується чіткість ліній, сповзають вниз куточки. Завдання татуажу брів – усунути ці зміни, зберігши у своїй природний вид.

У татуажі брів для жінок старше 45-50 років протипоказані різкі лінії і темні кольори. Чорні, вигнуті, як монгольська цибуля брови, тільки нададуть дурного вигляду і зістарять обличчя. Тому варто робити м'які лінії за волосковою методикою та технікою шотування. Вони дозволять зберегти природність, наголосивши на красі. Куточки трохи піднімають, зберігаючи почуття міри.

Вибір відтінку брів робиться максимально близьким до відтінку волосся. Він також повинен гармоніювати із кольором райдужної оболонки очей. Загоєння після татуажу брів проходитиме не швидко. Набряк протримається 2-3 дні. Виправляти результат можна не раніше, ніж через 30 днів.

Особливості вікового татуажу губ

Область губ настільки схильна до вікових змін, що її називають кращим детектором віку. Ось особливості, які варто врахувати у роботі:

  • Контури стають менш симетричними. Важливе завдання – корекція форми.
  • Кути опускаються. Це надає особі похмурого вигляду. Акуратно піднявши їх, можна досягти разючих результатів.
  • Кровоносних судин стає менше, тому відтінок губ стає блідим, холодним. Завдання – зробити губи яскравішими, вирівняти колір, надати йому насиченості. Але віддавати перевагу варто природним відтінкам.

Важливий момент: підбираючи відтінки, уникають темних варіантів (вишневого, бордового), вони додають віку. Але й дуже світлі тони протипоказані: навіть у юних дівчат губи, пофарбовані цими відтінками, виглядають надто блідо.

Епідерміс з віком стає тоншим, сухішим. Це підвищує набряклість, уповільнює відновлення після процедури, ускладнює роботу. Відновлення займе від 4 до 7 днів. Губи набудуть остаточного вигляду не раніше, ніж через місяць.

Антивіковий татуаж повік

Татуаж повік вирішує такі завдання: відкрити погляд, виправити куточок, що прагне донизу, приховати мімічні зморшки. Усе це досягається кількома способами. Пігмент може наноситися тільки між віями, створювати контур по краю повік або повністю покривати поверхню. Але будь-який малюнок роблять менш яскравим, ніж у молодості. Колірну схему варто підбирати максимально близькою до природної.

Читайте також

Секрети антивікового макіяжу: поради майстрам ПМ та їх клієнтам

Читайте також