Види тіньової розтушовки брів: особливості техніки

Лайфхаки для майстрів перманентного макіяжу

Logo

Розтушовування брів має на увазі рівномірний розподіл пігменту в підшкірному шарі. Використання кількох тонів дозволяє досягти максимально природного образу

Техніка тіньової розтушовки брів - ідеальний варіант татуажу для клієнтів, у яких власні брови густі, але не вистачає форми (висоти та довжини брови). Тіньова розтушовка допомагає відновити цілісність брови, трохи скоригувати форму. Перед промальовуванням ескізу майстер може прибрати зайві волоски, виділити найвищу точку брови і т.д. Розтушовування брів має на увазі рівномірний розподіл пігменту в підшкірному шарі. Використання кількох тонів дозволяє досягти максимально природного образу, важливо лише підібрати правильні відтінки і зробити перехід від світлих тонів до насиченішого відтінку максимально плавним і непомітним.

Види тіньової розтушовки брів

Майстри можуть мати у своєму арсеналі три види розтушовки брів і пропонувати їх клієнтам відповідно до їхніх запитів:

  1. Пудрова розтушовка. Фахівець підкреслює лінію брови, а решта простору трохи тонується. Техніка підходить для світловолосих дівчат і для тих, хто має рідкісні брови.
  2. Декоративне розтушовування. Пігмент вноситься під шкіру більш насиченим шаром потрібного відтінку. Техніка підходить для тих, кому потрібно підкреслити лінію брів та надати їм об'єму.
  3. Щільна розтушовка. Працюючи в цій техніці, майстру необхідно внести пігмент щільніше, ніж у попередній. Підходить тим, хто має темні густі брови, або дівчат, які звикли підфарбовувати брови яскраво.

Відмінність пудрової техніки - у глибині нанесення пігменту . Голка проникає у верхній шар шкіри, розпорошуючи фарбу, через що візуально створюється пудровий ефект. Тобто, на відміну від класичного методу розтушовки (шотування), який передбачає досить щільне заповнення пігментом ділянки брови, пудрова розтушовка – це полегшений варіант тіньової розтушовки.

Хоча стилі тушкування у кожному вигляді розтушовки – різні, але завдання у майстра – одне: щоб колір лежав рівномірно.

Не допускайте помилок!

Багато майстрів-початківців починають роботу з головки брови - це неправильно. У голівці можна заглибитись і це в результаті буде відразу видно. Есперти рекомендують починати роботу з хвостика по нижній лінії брови. Ще однією помилкою може стати неправильна амплітуда під час зафарбування головки брови. У результаті теж може вийти надмірно чорна головка. Рекомендується використовувати менш щільний штрих у цій зоні. Хороша амплітуда дає більш розряджені частинки та тінь, відповідно, буде менш щільною. Нерівномірна густина штриха – ще одна помилка. Навчіться працювати в одному ритмі, щоб зберегти однакову щільність штриха.

Перший прохід робимо досить щільно, щоби не втратити ескіз. Рухи повинні бути плавними, необхідно стежити за кутом введення пігменту: чим вертикальніше вводиться пігмент, тим якісніше укладається. Другий прохід дозволяє трохи загуснути колір, а третій – заповнити прогалини.

Читайте також