Пудрові брови: 7 популярних питань

Про найпопулярнішу техніку перманентного макіяжу брів

Logo

Усі плюси та мінуси пудрових брів, кому рекомендована ця методика, а кому краще її не виконувати. Усі тонкощі та нюанси техніки - у статті

У практиці перманентного макіяжу існує безліч технік, серед яких найпопулярнішою вважається техніка напилення або пудрові брови.

Щойно її почали проводити майстри перманентного макіяжу в Україні, вона має приголомшливий попит. А все тому, що методика безпечна, безболісна та дарує приголомшливий результат – натуральні брівки природного кольору та відтінку, з унікальним принципом виконання.

Що? Пудрові брови – що це

Пудрові брови – абсолютно унікальна техніка перманентного макіяжу, яка дарує натуральний ефект розтушовки кольору. У зв'язку з цим, техніка має ряд синонімічних назв, що зустрічаються в б'юті-індустрії: тіньове напилення або розтушовка, нано піксельна техніка, пудрове напилення.

Унікальність виконання методики полягає у точковому (звідси назва “піксель”) уведенні пігменту під шкіру на глибину до 1 мм. Такий принцип введення пігменту з різною частотою створення точок дозволяє досягти розтяжки кольору. Створюється димчастий ефект: колір яскравий, але не яскравий, максимально близький до натурального, не химерний. З внутрішньої сторони брови колір світліший, а ближче до закінчення робиться темнішим, насиченим. Таким чином, немає чітких контурів форми, грубих кордонів. Брови виглядають у міру яскравими, начебто розтушований олівець чи тіні.

Подібним ефектом не може похвалитися жодна інша існуюча техніка перманента, що робить її коханою серед жінок, які бажають виглядати чудово, досконало, зберігши натуральність в образі.

Кому? Рекомендації щодо вибору клієнтів

Пудрові брови може зробити будь-яка жінка, яка хоче упорядкувати брови і на строк до 2 років забути про необхідність використання косметики для цієї зони.

Але дана техніка стає абсолютною рекомендацією майстра, якщо:

  • є невеликі недоліки в області бровної дуги: невеликі ділянки волосся, що випало, шрами, наслідки шкірних захворювань, які хочеться приховати. У цьому випадку пудрові брови чудово сховають їх і подарують впевненість у собі;
  • рідні бровні волоски густі, але світлі, або швидко вигоряють на сонці. Технікою створиться тло, у якому брови виглядатимуть темніше;
  • невідповідна форма брів або хаотичний ріст волосків, через що зовнішній вигляд псується, доводиться постійно робити укладання волосків. Розроблена майстром ідеальна форма приховає цей мінус;
  • хочеться надати бровам кольору без постійного використання декоративної косметики, зберігши природний вигляд.

Процедура не тільки дарує приголомшливу естетику в образі, а й має «технічні» плюси, про які потрібно знати:

  • завдяки ефекту техніка візуально підходить всім. При цьому не має значення вік та тип шкіри. Навіть жінкам віком 45+ із жирним типом дерми методика підійде ідеально;
  • техніка є не травматичною в порівнянні з будь-якими іншими методиками перманента брів. Так як пігмент вводиться у вигляді точок, загальна площа травмування шкіри значно скорочена. Тому під час процедури больові відчуття мінімальні, а після неї шкірний покрив гоїться швидше і без негативних наслідків;
  • тривалість процедури становить лише 1,5 години, а ефекту – до 2-х років;
  • можна робити дівчатам від 18 років, а також від 16 за згодою батьків та їх присутності на процедурі.

При цьому майстру потрібно пам'ятати, що тривалість ефекту залежить не тільки від організму, а й від типу шкіри. На молодій шкірі ефект тримається менше через прискорений обмін речовин. На віковій, відповідно, довше. На жирній шкірі ефект коротший, оскільки пігмент поступово виходить із підшкірним жиром.

Має значення та імунітет людини. Якщо він високий, то пігмент виходить швидше. Організм бореться з сторонньою речовиною, у нього це виходить краще.

Майстру варто запропонувати іншу техніку татуажу, якщо в області брів є помітні лисиці, спостерігається рясне випадання волосків (наприклад, у зв'язку із захворюванням), багато сивого волосся або брови занадто світлі, а клієнт відмовляється їх фарбувати з індивідуальних причин.

Чому ні? Мінуси техніки

До мінусів можна віднести наявність протипоказань, а також ціну послуги. У Києві зробити пудрові брови можна за 1500-4500 грн. залежно від рівня студії та її цінової політики. Безумовно, серед безлічі майстрів, які пропонують цю послугу, можна знайти набагато дешевше її виконання (від 500 грн). Але ми настійно не рекомендуємо клієнтам заощаджувати на перманентному макіяжі з низки причин:

Дешевизна техніки свідчить про економію майстром на чомусь. Або це можливо відсутність досвіду в майстра;

Відсутність стерилізації (що ставить під питання безпеку та здоров'я клієнта);

Якість обладнання, пігментів та витратних матеріалів. Тому неможливо передбачити, яким буде кінцевий результат.

Не можна стверджувати, що у 100% випадків результат буде негативним. Але, як показує практика та кількість клієнтів, які прийшли на доопрацювання після «економної» послуги до іншого майстра, найчастіше ефект не задовольняє очікування.

До питання вартості слід віднести і необхідність корекції, ціна якої становить 50% від повної ціни послуги. Звісно, майстер не може наполягти на її виконанні. Але корекція пудрових брів вважається другим обов'язковим етапом виконання татуажу. Про це ми поговоримо згодом.

Як? Етапи проведення процедури

Етапи проведення перманентного макіяжу брів у техніці напилення традиційні.

Консультації. Ефект перманентних брів триває близько 2-х років, тому дуже важливо щоб результат роботи майстра сподобався клієнту. Для цього майстер консультує з усіх питань. Відповідає на хвилюючі теми, разом із клієнтом підбирається пігмент чи кілька відтінків, якщо було ухвалено рішення поєднати. Обговорюється спосіб протяжки відтінку, оскільки існує кілька варіантів: від світлого до темного або одна насиченість по всій довжині;

Ескіз. За допомогою додаткових інструментів та олівця майстер малює форму, зображуючи, якою вона буде після процедури. При створенні форми майстер орієнтується на натуральну форму бровної дуги та густоту волосків, форму та посадку очей, овал обличчя та переваги клієнта. Цей етап дуже важливий, тому що від нього залежить остаточний ефект. Йому приділяється багато часу, щоб клієнту сподобалося;

Первинна анестезія. За бажання клієнта анестезія може застосовуватися зовсім або застосовуватися лише у процесі процедури. Це обговорюється із майстром під час консультації. Якщо було прийнято рішення використовувати анестетик двічі, він наноситься локально на зону татуажу перед процедурою, а потім - у процесі роботи;

Виконання процедури. Через 10 хвилин після нанесення знеболювального засобу та його дії майстер розпочинає роботу. Строго за узгодженим ескізом майстер вводить точково пігмент. Вся процедура займає трохи більше 1 години;

Після закінчення роботи майстер консультує з догляду за бровами та записує на корекцію.

Що навіщо? Процес загоєння пудрових брів

Незважаючи на те, що техніка передбачає мінімальне травмування шкірного покриву, процес загоєння триває близько 28 днів. Перші 5-7 днів шкіра гоїться і відновлюється, решта періоду відбувається прийняття організмом пігменту. Він осідає, формує остаточний колір.

Відразу після процедури шкіра буде трохи почервоніла і набрякла. Це правильна реакція організму на травмування дерми, яка пройде самостійно через 1-2 години.

На третій день з'являється лущення - особливість техніки. Вона не передбачає утворення скоринок (як, наприклад, після мікроблейдингу) - замість них тонке лущення, що шарується. Однак не варто намагатися його позбутися механічним способом.

Важливою перевагою методики є те, що процес загоєння проходить швидко та непомітно. На бровах немає істотних змін, які б зіпсувати зовнішній вигляд.

Що робити? Рекомендації щодо догляду

Якщо раніше майстри рекомендували використовувати загоювальні засоби, то сьогодні думка категорично змінилася. На зміну йому прийшло твердження, що без застосування різних загоюючих мазей і гелів шкіра гоїться швидше. Справа в тому, що використовувати подібні засоби необхідно акуратно і без надмірностей: наносити тонким шаром із певною періодичністю. Але дівчата, які зробили пудровий перманент, нехтують цим і наносять мазі товстим шаром. У результаті відбувається закупорка пір, і процес загоєння продовжується.

Рекомендується використовувати тільки хлоргексидин або інший антибактеріальний засіб для видалення лімфатичної рідини, що виділяється протягом першої доби після процедури. Робити це потрібно часто – відразу в міру її виступу, не давати лімфатичній рідині висохнути на бровах. Як тільки лімфа перестає виділятися, додатковий догляд не потрібний.

Чи обов'язкова корекція пудрових брів?

Майстри перманентного макіяжу завжди мають рекомендувати своїм клієнтам прийти на корекцію пудрових брів. Тому є 3 причини:

Перша процедура завжди вважається пробною, ознайомчою, тому що невідомо, як поведеться організм, як осяде пігмент і який ефект буде в результаті. Пігмент може частково або повністю вийти, стати набагато світлішим. Будь-які недоліки усуває корекція. У процесі пігмент знову вводиться по всій довжині брови. Вдається приховати плями, недоліки, наситити кольором;

Вдасться частково за бажання змінити форму, зробити брови темнішими;

Корекцією продовжується термін ефекту.

Насамкінець хочеться відзначити, що техніка має ряд переваг і кілька незначних мінусів, які розчиняються в остаточному ефекті. Не дарма пудрове напилення вважається найпопулярнішим на сьогодні – кожна друга дівчина виконує саме його, оскільки методика дарує приголомшливий, але при цьому природний зовнішній вигляд брів. Тому, якщо хочете почуватися впевнено і знати, що брівки в повному порядку, зробіть пудрові брови.

Читайте також