Повіки у техніці тіньової розтушовки: майстер-клас від Христини Рудько

Повітряність та легкість ліній

Logo

Зробити погляд відкритим і сяючим, додати очам яскравості і навіть змінити розріз ⎼ все це під силу перманентному макіяжу. Пропонуємо розглянути аспекти техніки «тіньова розтушовка»

Крістіна Рудько, сертифікований майстер-викладач навчального центру Rudko ArtLine, учасник міжнародних конгресів та конференцій, переможець міжнародного креативного конкурсу в номінації «За тонкість та витонченість ліній», спеціаліст з видалення татуажу та татуювань (лазерні технології, ремувер), майстер-колорист

Зробити погляд відкритим і сяючим, додати очам яскравості і навіть змінити розріз ⎼ все це під силу перманентному макіяжу. Пропонуємо розглянути аспекти техніки «тіньова розтушовка» ⎼ та негайно почати прикрашати обличчя своїх клієнток

Техніка тіньової розтушовки століття «ефект м'яких тіней» з кожним днем стає все більш затребуваною серед наших клієнтів. На це є свої причини, адже створена на столітті повітряна тінь може приховати сліди блефаропластики, має помітний ліфтинг-ефект, робить м'якший погляд. Основна її перевага - це здатність візуально омолодити навіть вікового очей, зробити менш помітною проблемну нависаючу повіку. При правильному виконанні це чудова альтернатива пластиці.

На відміну від звичної класичної стрілочки, у майстра, як, власне, і клієнта, є широкий діапазон варіацій форми, кольору, щільності. Якщо максимально наблизити відтінок пігменту до кольору очей, ми вдало наголосимо на індивідуальності клієнтки. Ми можемо вибрати одну з десятка можливих форм ескізу і за його допомогою змінити розріз очей, зробити погляд у рази виразнішим. Для різних вікових категорій можна застосувати будь-яку щільність розтушовки – від ніжної та повітряної до інтенсивної. Одним словом, техніка дозволяє виконати практично будь-які візажні рішення, якими клієнтка зможе милуватися від року до п'яти років.

Технічні аспекти процедури

Як і в кожної процедури, у розтушовуванні століття є свої особливості – моменти, від яких залежить якість роботи.

  • У роботі необхідно використовувати кілька відтінків пігменту: темний ⎼ для міжресничного фарбування та зовнішнього кута ока, світлий ⎼ для середини століття.
  • Не використовуйте занадто рідкі пігменти: при ненавмисному попаданні в посуд вони, мігруючи, перетворяться на жахливу пляму. Ця порада особливо актуальна для роботи з клієнтами, у яких явно виражена судинна сіточка на столітті.
  • На віковому столітті працюйте якомога прозоріше.
  • На надто судинному столітті допустима до виконання лише міжресничка. Не ризикуйте!
  • Працюйте максимально поверхово ! Не заглиблюйтесь, тому що шкіра повік ⎼ тонка і ніжна.
  • Контролюйте безперервність рухів саме вони важливі для технік.
  • Напилюйте пігмент пошарово - тільки так можна досягти плавних переходів кольору.
  • Не розтягуйте шкіру із зусиллям! Працюйте з невеликими ділянками, щоб у складках (особливо на віковому столітті) не вийшло брудних плям.
  • Пам'ятайте, що чим травматичніша робота, тим більше набряк. Чим більший набряк, тим менший залишок.
  • Важливо знати: що вища швидкість апарату, то швидше мають бути рухи руки майстра.
  • Уникайте влучення анестетика в очі! При попаданні негайно промийте проточною водою.
  • Не доходьте до слізничка, щоб уникнути травмування слізних канальців.

Поетапне виконання процедури

Першим етапом тіньової розтушовки століття є надійна фіксація ескізу. Починаємо з найголовнішої, напрямної лінії. Повільними рухами руки на великій швидкості апарата ведемо тонку, ідеально рівну лінію. Маніпулу по відношенню до шкіри найкраще тримати під кутом 90 градусів, допустимо лише невелике відхилення. Лінія ведеться штриховими рухами, які накладаються одна на одну. Якщо ви поспішатимете, то щільної лінії з першого разу не отримаєте. Лінія при швидкому русі руки буде прозорою, і вам доведеться кілька разів повторити її, внаслідок чого загубиться ювелірність та тонкість результату. Хвостик лінії, якщо ви не можете входити в шкіру м'яко і повітряно, залиште наостанок, відступивши від краю 12 мм. Після того як зафіксовано напрямну лінію, можна легким рухом довести хвостик, працюючи «на виліт». (Рис.1)

На другому етапі починаємо виконувати розтушовування невеликими штриховими рухами від зони зростання вій вгору. Швидкість апарата трохи нижче середньої, руху швидкі і безперервні. Якщо на деяких ділянках ви сповільнюватиметеся, розтушовка в результаті вийде неоднорідною. (Мал.2)

Третій та четвертий етапи аналогічні попередньому. Штрих з кожним разом все довше і довше. Для даної техніки дуже важливим є натяг століття: необхідно, щоб поверхня шкіри була максимально плоскою і рівною. У протилежному випадку можливі плями та нерівномірний прокрас. (Рис.3-4)

На п'ятому етапі ми виконуємо горизонтальні штрихові рухи від напрямної лінії до середини століття. Це дає нам можливість зробити так звану сіточку, яка створює ефект вуалі. При розтушувальні рухи маніпула повинна знаходитися строго під кутом 90 градусів по відношенню до шкіри. Саме завдяки цьому ми отримуємо дрібний розсип крапок, який у загоєному вигляді виглядає як повітряні тіні. (Мал.5)

На шостому, заключному етапі ми фарбуємо міжресничний простір повільними і дуже щільними штриховими маленькими рухами. Чим повільніше рух руки, тим більше пігменту вноситься в шкіру. Фарбуємо від останньої до першої вії. На віці є дві небезпечні зони - це внутрішній і зовнішній куточки ока. У внутрішньому куточку близько розташовані слізні канальці, пошкодивши які можна забезпечити око, що «плаче». У зовнішньому куточку дуже тонка шкіра, під якою велике скупчення судин (якщо пігмент потрапив в один з них, може утворитися «підтік»). (Рис.6)

Для роботи я зазвичай використовую голку-одиничку та потужний апарат Purebeau. Улюблені та перевірені часом сорбітолові пігменти ⎼ Purebeau Brazilian black night для міжреснички та чорний теплий Imhotep (гояться «графітом»).

Після процедури. Фото надані автором

Постпроцедурний догляд

Незважаючи на ювелірність зони перманентного макіяжу, саме розтушовка століття дає максимально комфортне загоєння. Жодного спеціального догляду не потрібно. Достатньо утриматися від відвідування сауни, солярію, басейну, почекати з використанням декоративної косметики в перші 7-10 днів. У першу добу не слід допускати контакту століття з водою, не пити кави та алкогольних напоїв.

Абсолютні протипоказання: родимки, папіломи, жировики; цукровий діабет (інсулінозалежні пацієнти), онкозахворювання, кон'юнктивіт, гепатит, новоутворення невідомої етіології, захворювання, пов'язані з порушенням згортання крові.

Всім бажаю прекрасних робіт та найніжніших тіней на віках клієнтів!

Читайте також