Топ-6 видів манікюру, які варто знати майстру

Головні особливості

2021-11-25
Logo

Розповідаємо як про найпопулярніші в Україні, так і вельми нестандартні види манікюру, про які повинен знати кожен nail-майстер.

Ми зібрали для вас визначення кожного з видів манікюру та розповідаємо про їхні головні переваги, а дізнатися докладніше про класичний, європейський, апаратний, комбінований, бразильський та японський манікюр ви можете в нашій рубриці «Бьютіпедія» . У ній зібрані всі терміни у сфері нігтьової естетики з докладними поясненнями, про які вам варто дізнатися.

Обрізний манікюр

Обрізний, або класичний манікюр – це вид манікюру, який передбачає використання ванн для розмочування кутикули та ріжучих інструментів для видалення відмерлого епітелію кутикули.

Головними інструментами, за допомогою яких можна зробити цей вид обробки нігтів, є ножиці, кусачки, призначені для механічного видалення кутикули. Обрізний манікюр швидко вирішує проблему дуже грубої кутикули, яку можна видалити лише за допомогою різальних інструментів.

Класичний обрізний манікюр вважається менш безпечним через застосування в ході процедури ножиць і щипців, оскільки існує ризик пошкодження шкіри у вигляді мікротравм, що спричиняє потрапляння інфекції.

Європейський манікюр

Європейський манікюр – це техніка, для виконання якої використовуються спеціальні засоби, які допомагають розм'якшити та згодом видалити кутикулу без застосування ріжучих інструментів. З цієї причини вважається одним із найбільш дбайливих видів манікюру.

Перевагою необрізного європейського манікюру є те, що ризик травматизму навколонігтьових тканин виключено. Даний вид манікюру особливо рекомендований власницям тонкої шкіри з близько розташованими капілярами, а також при ламкості та розшаровуванні нігтів.

Апаратний манікюр

Апаратний манікюр – це метод обробки нігтьової пластини, кутикули, бічних валиків та пазух за допомогою спеціальної машинки – фрезера. Даний метод дозволяє виконувати процедуру без використання ріжучих інструментів, тим самим не травмуючи шкіру.

За допомогою фрезера можна виконувати різні дії в процесі роботи: обробити кутикулу і бічні валики, прибрати довжину нігтів, зняти гель-лак або інший тип покриття, відшліфувати нігтьову пластину і навіть змінити форму нігтів.

Виконується апаратний манікюр швидше, ніж обрізний, оскільки він не вимагає попереднього розпарювання, виконується сухою шкірою. З цієї причини зменшується ризик розвитку грибкових захворювань.

Комбінований манікюр

Комбінований манікюр – це метод обробки нігтьової пластини, кутикули, бічних валиків та пазух за допомогою кількох технік: обрізного, апаратного та європейського манікюру. Такий комплексний підхід дозволяє досягти ідеального виду нігтів.

Завдяки різноманітності фрез можна виконувати ретельне та глибоке опрацювання. Обробка апаратом бічних валиків краще впливає на стан шкіри, ніж стандартне «щипання», а шліфування дозволяє зняти шкіру, що орогів, і не порушити цілісність шкіри. Ще одна перевага даної процедури – цілісний безперервний зріз виключає появу задирок та «бахроми» через кілька днів після манікюру.

Бразильський манікюр

Бразильський манікюр - це техніка манікюру, яка відноситься до необрізних і передбачає розм'якшення шкіри навколо нігтів під впливом парового ефекту, створюваного за допомогою рукавичок, заповнених кремом з особливим складом.

Бразильський манікюр є одним із найбезпечніших видів манікюру, оскільки передбачає використання одноразових інструментів на всіх етапах його виконання, які вміщені в індивідуальний набір. Створювався такий манікюр для місцевих мешканок Бразилії, які багато працювали і не завжди мали доступ до води, а зараз він популярний далеко за межами цієї країни.

Японський манікюр

Японський манікюр – це техніка догляду за нігтями, яка передбачає інтенсивний догляд за руками з метою їхнього оздоровлення та надання стійкого блиску. Японський манікюр через свої особливості називають ще перманентним глянсуванням нігтів, біоманікюром, оскільки він передбачає щадну обробку нігтів без будь-якого агресивного впливу з допомогою металевих інструментів.

Японський манікюр у техніці пішайн є процедурою запечатування нігтя діатомовою глиною з подальшим покриттям шаром бджолиного воску, а японський манікюр у техніці масура вимагає використання мінеральної пасти «ні» та перлинної пудри «хон».

Читайте також