Яке підібрати стрижку за формою обличчя?

І не тільки

2020-11-17
Logo

Розбираємось, як підібрати стрижку за формою обличчя клієнта, а також пропонуємо варіант технології стрижки градуйованого каре.

Градуйоване каре - поєднання класичного каре та каскаду. Це укорочені пасма на потилиці з подовженням до скронь і вирізом своєрідними зубчиками, що обрамляють обличчя. Класичний варіант каре передбачає ідеальний рівний зріз, у той час як в градуйованому лінія більше схожа на драбинку.

Обов'язковим елементом градуйованого каре є укорочені верхні пасма з плавним переходом на подовжені.

View post on Instagram
 
View post on Instagram
 

Як підібрати варіант стрижки в залежності від форми обличчя?

Зупинимося на всіх формах особи, крім овалу, оскільки овальна форма обличчя є оптимальною для всіх стрижок.

Круглі форми обличчя. Якщо градуйоване каре виконується на круглому обличчі, то одним із завдань стрижки буде компенсація нестачі об'єму у верхній частині голови.

Підберіть асиметричну форму стрижки та косий проділ. Пам'ятайте, що пасма з боків нижче за рівень підборіддя звужують і подовжують обличчя. Якщо клієнтка має бажання зробити чубок, то зупиніть свій вибір на довгій косій чубку, укладеній з об'ємом у коріння.

Квадратна форма особи. Щоб гармонізувати цю форму за допомогою стрижки, потрібно візуально витягнути обличчя та згладити його контур. Для цього необхідно надати більшого об'єму у верхній частині голови, а також зробити косу рвану чубок (або зовсім її не стригти). Уникайте прямого проділу, у цьому випадку – асиметрія наше все.

Трикутна форма обличчя. Її відрізняє широкий лоб, гостре підборіддя та невиражені вилиці. Таку форму можна обрамити чубчиком, але бажано, щоб вона була косою та рваною. Важливо приховати вуха, тому що додають зайву ширину у верхній області обличчя.

Як виконується стрижка градуйоване каре?

Миємо та розчісуємо волосся. Розділяємо всю масу волосся на три зони: маківкову, скроневу та потиличну. Макушечную та скроневі зони закріплюємо затискачами, починаємо стрижку із потиличної зони.

У потиличній зоні виділяємо середню частину волосся та робимо контрольний зріз без відтяжки. Перший шар волосся зрізається у всіх зонах по контрольному зрізу.

У кожній зоні горизонтальним проділом відокремлюємо шаром волосся і зрізаємо його таким чином, щоб наступний шар накладався на нижній шар. Починати стрижку потрібно від шиї, поступово переходити до скроневих зон, і тільки потім – верхівку та чубок.

Градуювання пасм. Для початку струшуємо голову, прочісуємо волосся в різних напрямках і усуваємо прядки, що вибилися з основної маси. Градуювання - це зрізання волосся під певним градусом нахилу ножиць, у результаті з'являється помітний перехід від однієї довжини до іншої.

На заключному етапі здійснюється укладання стрижки за допомогою фена та браша або будь-яке інше укладання для красивого фінального вигляду.

Читайте також