Сатинові тіні: навіщо потрібні і як їх наносити
Знайомимося ближче
Сатинові тіні – один із незамінних продуктів для макіяжу очей у кейсі візажиста. Чим вони відрізняються від інших видів тіней і як їх правильно наносити – розуміємось на матеріалі.
Сатинові тіні – що це?
Сатинові тіні для повік – це щось середнє між матовою та металевою текстурою. Вони забезпечують ефект матового сяйва, тому з першого погляду здаються абсолютно матовими, але зблизька можна помітити в них дрібні сяючі частинки.
Завдяки своїй комбінованій текстурі сатинові тіні ідеально підходять для макіяжу різної інтенсивності та кольорової гами – від активного вечірнього до лаконічного денного.
Сатинові тіні можуть бути представлені у вигляді пресованого, розсипчастого, запеченого або кремового засобу, а також у форматі стику.
У яких випадках їх використати?
- Природні відтінки сатинових тіней ідеально підійдуть для натурального денного макіяжу та вечірнього з яскравими губами. Вони акуратно підкреслять очі, але без wow-ефекту.
- За допомогою сатинових тіней можна злегка скоригувати форму очей, але кардинально виправити проблемні моменти навряд чи вийде через дрібні світловідбиваючі частинки.
- Такі тіні чудово підходять для роботи з віковим віком – вони не підкреслюють зморшки, а гарно підсвічують шкіру та дають ніжне сяйво та колір.
- Сміливо використовуйте сатинові тіні яскравих та темних відтінків замість матових на початкових етапах кар'єри – впоратися з ними набагато легше, а ефект майже такий самий, якщо вибрати beauty-продукт із лаконічним блиском.
Як наносити сатінові тіні?
Завдяки частинкам, що переливаються, у складі сатинові тіні наносяться і тушкуються легше, ніж матові. Звичайно, попереднє використання праймера вітається, але в цьому випадку не є гостро необхідним. Однак якщо вам важлива стійкість макіяжу або інтенсивність кольору, ігнорувати базу під тіні не варто.
Для початку зафарбуйте дрібні капіляри, темні кола під очима, пігментні плями консилером та припудріть його. Наступний крок – використання праймера за потреби.
М'яким пензлем для розтушування нанесіть тіні на пару відтінків темніше кольору шкіри на зовнішній куточок ока і розтягніть їх по складці верхньої повіки до перенісся і під початкову точку брови. Потім створіть простір під основою брови, щоб створити ефект природної тіні. Розтушуйте тіні у бік скронь і не забудьте опрацювати нижню повіку.
Потім використовуйте темніший відтінок сатинових тіней. Пружним пензлем нанесіть його на зовнішній куточок ока і розтушуйте по складці верхньої повіки та на нижню, але цього разу максимально близько до вій.
Світлі тіні нанесіть на рухливу повіку від внутрішнього куточка, роблячи колір менш інтенсивним у зовнішньому напрямку – цей крок дозволить зробити погляд більш ясним.
Такий базовий макіяж очей за допомогою сатинових тіней стане надійним фундаментом для подальших makeup-рішень: стрілок,смоки айс або гліттера.
Читайте також
- Тіні-олівець для повік: топ-7 makeup-продуктів
- Коктейльний макіяж: особливості створення
- Макіяж з акцентом на вії: покрокова технологія з фото
- Макіяж для дівчат з карими очима та темним волоссям: правила та особливості
- Макіяж очей із білим підведенням – новий тренд?
- Нові тіні для повік Matte Eyes To Mesmerise від Charlotte Tilbury
- Нова інтерпретація техніки cut crease – сміливий тренд зими
- Тинт для повік
- Техніка бабетта
- Спаркл
- Горизонтальна техніка макіяжу
- Косметичний олівець
- Олівцева техніка
- Вертикальна техніка у макіяжі
- Стрілки