Коктейльний макіяж: особливості створення
На що звернути увагу
Коктейльний макіяж – це щось середнє між денним та вечірнім makeup`ом з яскравими акцентами та вільним трактуванням. Як створювати коктейльний макіяж і на що звертати увагу – розуміємось на матеріалі.
Коктейльний макіяж відмінно підійде практично для будь-якої розважальної події – вечірки, музичного фестивалю, романтичної вечері, а також для важливих урочистостей – дня народження, весілля чи випускного у тому випадку, якщо ваша клієнтка не винуватця урочистості та не потребує повноцінного вечірнього чи весільного мейку.
Як правило, коктейльний makeup відрізняється одним або декількома яскравими елементами. Це може бути соковитий відтінок помади, барвисті стрілки, глітер на губах або дрейпінг на вилицях. Модернізувати та трансформувати коктейльний макіяж можна відповідно до ваших уподобань чи смаків клієнтки/замовника, тому факт залишається фактом – візажисту без уміння виконувати такий вид макіяжу – нікуди.
Макіяж обличчя
Починати, звичайно, варто з макіяжу обличчя. Після засобів догляду нанесіть праймер за типом шкіри клієнтки або моделі, потім використовуйте тональну основу. Ідеальний тон – запорука гарного коктейльного макіяжу, адже на чистому полотні писати картину набагато легше та приємніше. Однак зверніть увагу, що тональний засіб має бути дуже легким та невагомим, не створювати ефекту маски на обличчі.
При необхідності скористайтеся коректором та консилером, після чого закріпіть макіяж розсипчастою пудрою. Рум'янець у тон помаді або бронзер, що надає ефекту засмаги, допоможуть завершити макіяж. Ділянки обличчя, що виступають, підсвітіть за допомогою хайлайтера, але не перестарайтеся - занадто яскраве світіння вже не в моді.
Чи виконувати повноцінний контуринг у коктейльному макіяжі – вирішувати вам. У будь-якому випадку це має бути візуально легкий макіяж, тому рекомендується лише акуратно наголосити на натуральних тінях.
Макіяж брів та очей
Брови за допомогою щіточки зачісуємо вгору і олівцем наносимо штрихи, трохи продовжуємо хвостик брови, потім фіксуємо волоски гелем. Наголошуємо нижню межу брови за допомогою кисті з консилером.
Переходимо до макіяжу очей. Як перший крок не забуваємо нанести базу під тіні і закріплюємо її пудрою. Виконуємо макіяж очей, який підходить під подію і гармонійно підкреслюватиме зовнішність дівчини. Це можуть бути смоки айс у коричневих тонах, яскраві монотіні, металік на віках, барвисті стрілки та інші елементи, які будуть доречними.
Який варіант коктейльного макіяжу очей ви не вибрали, не забудьте щедро пофарбувати вії тушшю. Внутрішні куточки очей підсвітіть хайлайтером або сяючими тінями.
Коктейльний макіяж губ
Для коктейльного макіяжу яскраві губи – ідеальний та бажаний елемент. Фуксія, класичний червоний, сливовий чи вишневий – насичені відтінки помади чудово підходять для такого випадку. Ретельно та скрупульозно попрацюйте над контуром, щоб форма губ була ідеальною.
Нюдові та напівпрозорі рожево-персикові відтінки на губах також мають місце, якщо головний акцент ви поставили на очі. Помада або блиск відтінків для губ з глянцевим фінішом - вибір за вами.
Читайте також
- Тіні-олівець для повік: топ-7 makeup-продуктів
- Розкішна класика: топ-15 ідей макіяжу з червоною помадою
- Макіяж з акцентом на вії: покрокова технологія з фото
- Інтенсивний ефект: топ-6 масок для губ
- Макіяж для дівчат з карими очима та темним волоссям: правила та особливості
- Натхненна любов: нова колекція помад Icon від Fenty Beauty
- Як зробити губи пухкими за допомогою макіяжу?
- Макіяж очей із білим підведенням – новий тренд?
- Нові тіні для повік Matte Eyes To Mesmerise від Charlotte Tilbury
- Тинт для повік
- Техніка бабетта
- Сироватка
- Спаркл
- Горизонтальна техніка макіяжу
- Косметичний олівець
- Олівцева техніка
- Вертикальна техніка у макіяжі