Каскад на середню довжину волосся: особливості та технологія виконання

Класика

2020-11-20
Logo

Існують стрижки, які можна віднести до класичних рангу, адже вони існують давно і користуються популярністю серед клієнтів. Каскад відноситься до таких стрижок.

Каскад - це стрижка, в якій верхні шари волосся стрижуться коротше нижніх, за рахунок створюється форма та об'єм. Каскад має на увазі плавні переходи довжин. Стрижка має кілька видів: із плавним переходом довжини, багатоступінчаста стрижка, градуйований каскад.

Як підібрати стрижку за формою обличчя?

Для круглого обличчя підійде стрижка з довгими передніми пасмами, до підборіддя. У верхівковій зоні краще надати об'єм, а чубок зробити косою або подовженою.

Клієнткам з подовженою формою обличчя можна зробити густу чубчик. Об'єму в макушковій зоні краще уникати.

Стрижка каскад на середнє волосся без чубчика

Кожна жінка має свій тип обличчя, а стрижка каскад підходить кожному з них. Щоб згладити недоліки овалу, а також скоригувати надто гостре підборіддя, виберіть подвійний каскад. Такий тип стрижки передбачає додатковий обсяг, який відверне від обличчя надмірну увагу.

А ось рваний варіант - це чудовий спосіб самовираження для молодих, зухвалих дівчат, а також школярок.

Стрижка каскад на середнє волосся з чубчиком

За допомогою чубчика легко коригувати форму обличчя, надаючи або приховуючи її риси. Якщо клієнт визначився із градуйованим каскадом, то не рекомендуємо стригти пряму чубчик. У цьому випадку коса, рвана або довга чубок буде чудовим вибором під багатошарову стрижку каскад.

Каскад та структура волосся

Стрижка каскад на середню довжину є універсальною. Він підходить всім типам волосся: прямим, густим, рідким, хвилястим, кучерявим, неслухняним. Навіть недоглянуті локони набудуть свіжого здорового вигляду. Кучеряве волосся в каскаді дуже красиво ляже в цій формі, а пряме - отримає недостатній об'єм.

Варіант технології стрижки каскад

1. Розділити весь об'єм волосся на чотири зони: дві бічні (скроневі), потилична та тім'яна.

2. Виділення контрольної пасма на маківці. Витягування пасма на 90 градусів щодо поверхні голови. Зстригання – контрольне пасмо має бути приблизно 5-9 см.

3. При густому волоссі інші пасма стрижуться по черзі драбинкою. Якщо волосся рідке, достатньо зібрати його в хвіст на тім'яній частині і зістригти, спираючись на довжину контрольної пасма.

4. На 90 градусів відтягується виключно КП (контрольне пасмо), решта пасм лише прикладаються до неї і зрізаються по її довжині.

5. Для зручності радимо розділити потиличну зону на кілька частин, працюючи з кожною окремо. Волосся вже з правильною довжиною необхідно прибирати убік і заколювати, щоб вони не заважали роботі над рештою об'єму.

6. Перша зона для стрижки – потилиця. Якщо нижній шар не дотягується до КП, його можна дорівнювати по пасмам, розташованим трохи вище, накладаючи один на одного і розташовуючи при цьому чітко паралельно підлозі.

7. Далі – стрижка скроневих та тім'яних зон. Тут також доведеться виділяти КП.

8. Розподіл пасмів порівну над скроневими частинами застосовується у разі, якщо чубок не передбачено. Якщо ж необхідно зробити стрижку каскад з чубчиком, то і для неї потрібно визначити окрему КП, щодо якої вишикується загальна довжина та форма.

9. Коли всі пасма набули необхідної довжини, слід висушити зачіску. Зверніть увагу: у жодному разі не намагайтеся випрямити волосся, відтягуючи на себе, - правильний напрямок вниз, і тільки вниз.

Завершити все філіровкою та укладанням.

Читайте також