Початківцю майстру перманентного макіяжу: яке обладнання вибрати?

На замітку майстрам перманентного макіяжу

Logo

У виборі інструментів для новачка у перманентному макіяжі можуть допомогти курси чи школа, де він пройшов навчання. Це цілком природно, адже самостійно-початківцю важко визначитися з тим, яке обладнання купити і як його налаштувати.

Для успішного початку кар'єри майстру ПМ необхідні : машинка для перманентного макіяжу, кілька лінійок пігментів (для татуажу брів, для губ, для повік), не менше 10 голок різної форми для проведення процедур. Також новачкові не обійтися без маркерів, татуажних лінійок для малювання форми, олівців, килимків, шаблонів, рукавичок та інших витратних матеріалів.

Дуже часто у фахівців-початківців виникає багато проблем саме з вибором машинки. Нестача досвіду та навичок не дають можливості відчути глибину проникнення голки у шкіру. Незнання особливостей кожної голки різного модуля, невміння визначати чітко глибину занурення у шкіру пігменту лише посилюють стан речей. У результаті це може призвести до ненавмисних травм клієнта, аж до рубцювання тканин.

У виборі інструментів для новачка у перманентному макіяжі можуть допомогти курси чи школа, де він пройшов навчання. Це цілком природно, адже самостійно-початківцю важко визначитися з тим, яке обладнання купити і як його налаштувати.

Вочевидь, всі складності початкового етапу роботи майстра перманента можна полегшити за наявності якісного сучасного устаткування. Сьогодні ринок пропонує широкий вибір апаратів для перманентного макіяжу, при цьому майстру не варто довіряти виключно вартості. Адже більшість у досягненні успішного результату залежить від вашого досвіду.

Правильний вибір обладнання

Машинки для перманентного макіяжу мають дві основні системи:

  • голка-дюза . В апаратах із принципом «голка-дюза» спочатку окремо вставляється голка, потім наконечник. Така система практична за належних санітарних норм, вона менш затратна, ніж модульні системи, про які ми поговоримо далі, проте не завжди презентабельно виглядає в очах клієнта, і не завжди зручна у виконанні.
  • модульна система . Це голка та наконечник «в одному флаконі». Система зібрана таким чином, що в модуль не потрапляє фарба: там стоїть мембрана та пружинний механізм, який дає можливість голці рухатися, а мембрана захищає від попадання будь-яких біологічних рідин у модульну систему та в сам апарат. Картриджі до таких систем за правилами повинні бути стерильно упаковані, щоб при розкритті був відсутній прямий контакт з голкою. Після того, як картридж вкручено в маніпулу, можна приступати до роботи.

Який би варіант вам не припав до душі, зверніть увагу на вібрацію, шум, вагу ручки та товщину. Ви повинні відчути апарат всією рукою, відчути його «поведінку» щодо вібрації та звуків.

Для початку майстру потрібно визначитися, яка основна машинка використовуватиметься в роботі. У майстрів з великим досвідом роботи їх зазвичай кілька, адже апарати можуть бути різними за потужністю, м'якістю.

Однак, для майстрів-початківців питання економії (в розумних межах) часто є вирішальним фактором, тому виберіть спочатку одну машинку індивідуально за параметрами, які вважаєте важливими для своєї роботи. Головне, щоб навчання проходило саме на цій моделі апарату, тому що теорія повинна підкріплюватися практикою, а на момент переходу до такої у вас не повинно залишатись питань щодо технічних характеристик.

На що слід звернути увагу при виборі татуажу?

На які параметри при виборі апарата повинен орієнтуватися майстер? Є цілий комплекс параметрів, до яких відносять:

  • регулювання вильоту голки . Досвідчений майстер на вигляд може визначити глибину проникнення. Однак, якщо досвіду у вас недостатньо, на допомогу приходить виставлення за заданими параметрами. Таким чином, пігмент не буде введений надто глибоко або, навпаки, поверхнево.
  • витратні матеріали. Досить спірний момент, думки про які абсолютно розходяться. Краще звернути увагу на витратність витратних матеріалів та можливість їх швидкого придбання. Ви будете спокійно використовувати кілька голок за сеанс, якщо з комплектуючими до вашої машинки не виникне проблем при покупці.
  • вага та дизайн ручки . Тут все просто: чим легше маніпула, тим менше втомлюватиметься і напружуватиметься рука під час процедури.

Яку б машинку для перманентного макіяжу ви не вибрали, додатково до неї потрібно придбати блок живлення, кліп-корд (провід від блоку до ручки) і педаль (або перемикач). Не заощаджуйте на купівлі цих механізмів, адже це допоможе убезпечити вашу практику. Дуже часто ручки для ПМ ламаються через стрибки електроенергії, внаслідок чого згоряє мотор. Сучасні блоки живлення оснащені захистом від подібних коливань, а вартість їх нижча за будь-який заявлений апарат.

Хорошим варіантом апарата для початківця може вважатися обладнання, що характеризується точністю, стабільністю та надійністю. Машинка має бути багатофункціональною, щоб на ній успішно могли бути виконані роботи на різних зонах обличчя, а також міні-тату. Також для більшості користувачів важливі такі характеристики: безшумна робота, мінімальна вага апарата, ледь відчутна вібрація. Велика увага приділяється безпеці. «плавного ходу» апарату, високої швидкості та можливості регулювати виліт голки.

Читайте також