Підготовка до перманентного макіяжу – запорука вдалого результату!

Шпаргалка для майстрів ПМ та їх клієнтів

Logo

Як і будь-яка косметична процедура, перманентний макіяж потребує підготовки. Пам'ятайте! Від того, наскільки серйозно майстер ПМ та його клієнти підготуються до процедури залежить результат татуажу.

Як і будь-яка косметична процедура, перманентний макіяж потребує підготовки. І якщо про звільнення після перманента майстри не забувають консультувати своїх клієнтів, то про те, як підготуватися до татуажу, з різних причин не встигають донести.

Скористайтеся цією статтею-шпаргалкою та запропонуйте її для вивчення своїм майбутнім клієнтам, щоб заповнити прогалини у їхніх знаннях.

Пам'ятайте! Від того, наскільки серйозно майстер ПМ та його клієнти віднесуться до підготовки до процедури, залежить результат татуажу. Жоден майстер, навіть найдосвідченіший, не зможе гарантувати 100% очікуваний результат, якщо перед процедурою було порушено заборони, що висуваються до неї.

Тому, вивчіть ці поради та рекомендуйте клієнтам прислухатися до них.

П – Підготовка до процедури перманентного макіяжу

Підготовка до татуажу/перманентного макіяжу (ручний або апаратний метод):

1. Враховуємо всі протипоказання

2. Перед процедурою необхідно дотримуватися таких рекомендацій:

- якщо у клієнта є алергія, необхідно зробити за кілька днів до процедури татуажу алергопробу на переносимість пігменту;

- за 7 днів припинити відвідування солярію та засмагати на сонці (це ж відноситься до відпустки на море - татуаж можна робити через 7 днів після активної засмаги), припинити використання жирних живильних кремів на обличчі;

- за 48 годин при проведенні процедури на губах (а якщо герпес буває на інших частинах особи – то і перед процедурою татуажу брів) розпочати прийом противірусного препарату (перед прийомом проконсультуватися з лікарем);

- за 24 години :

✔ не приймати кроворозріджувальні препарати (аспіриновмісні);

✔ виключити збуджуючі напої (чай, каву, кока-кола тощо), важку, надто солону їжу, гострі спеції, щоб не затримувати рідину в організмі. Напередодні процедури обмежити споживання рідини, щоб зменшити набряк;

✔ виключити алкогольні напої;

✔ по можливості виключити куріння (бо нікотин знижує дію анестезії).

- напередодні ввечері по можливості легко «поскрабити» шкіру обличчя, щоб видалити зайвий роговий шар, і наносити жирні живильні креми; добре відпочити та виспатися.

Е - ЕТАПИ ПРОЦЕДУРИ

1. Консультація.

2. Відображення ескізу. Майстер підбирає індивідуальну форму та розмір за точками обличчя клієнта. Форма, товщина та довжина малюнка обумовлюються, можливо, виправляється деяка асиметрія. Побажання клієнта враховуються на цьому етапі, але майстер повинен вміти переконати та наполягти на своєму баченні, якщо побажання клієнта ведуть до помилкового та неестетичного результату.

3. Нанесення аплікаційної анестезії (крем, мазь). Час дії 15-25 хвилин.

4. Підготовка стерильних одноразових матеріалів щодо процедури.

5. Безпосередньо сама процедура мікропігментування (ручний чи апаратний татуаж). Внесення пігменту під шкіру за допомогою голки.

6. Нанесення загоює крему.

7. Видати клієнту рекомендації щодо догляду, яких він повинен дотримуватися протягом приблизно 7 днів.

8. Через 1-2 місяці відбувається процедура корекції татуажу. Процедура мікропігментування повторюється знову (всі етапи), щоб довести малюнок татуажу до досконалості.

Навіщо потрібна корекція татуажу?

Майстер повинен пояснити клієнту, що на різній шкірі той самий пігмент лежить і закріплюється по-різному. Шкіра – неоднорідний за кольором, товщиною та щільністю орган, тому після першої процедури у кожної людини ефект може вийти дещо іншим, ніж планувалося.

Саме тому через 1-2 місяці необхідно повторити процедуру татуажу (зробити корекцію). Після корекції пігмент лягає рівніше, заповнюються порожнечі, можна трохи поміняти форму і відтінок пігменту (темніший).

Після корекції перманентний макіяж довше зберігає колір. Малюнок вважається незакінченим без повторної процедури.

Процедуру корекції не можна проводити раніше 30 днів після перманентного первинного макіяжу, так як шкіра повинна відновитися, а пігмент повинен повністю засвоїтися в шкірі.

ЕТАПИ ВІДНОВЛЕННЯ ШКІРИ після процедури перманентного макіяжу:

1-7 день - мікрорубцювання (кірочка утворюється та відходить);

7-15 день – зниження інтенсивності кольору; формується вторинна скоринка, можливий «ефект консервації пігменту» (здається, що малюнок пропав або став блідішим);

15-30 день – підвищення інтенсивності кольору;

Зверніть увагу клієнта на те, що кінцевий результат процедури можна оцінювати не раніше ніж через 30 днів.

Читайте також