Корекція мікроблейдингу: як виправити татуаж брів

Підходити до процедури перманентного макіяжу потрібно свідомо!

Logo

Мікроблейдинг Багато фахівців з мікропігментації називають однією з найбільш травматичних технік перманентного макіяжу. На що чекає клієнт і що може запропонувати майстер? І що робити, якщо було допущено помилку? Розбираємось у статті

Мікроблейдинг виглядає натурально та природно, якщо процедуру робить професіонал. Але, незважаючи на той факт, що ця техніка існує на ринку б'юті-послуг досить довго (мікроблейдинг - одна з перших технік перманентного макіяжу брів, яка з'явилася в Україні), на жаль, досі з'являються майстри-самоучки, які працюють на низькому обладнанні. якості та використовуючі дешеві матеріали, які, не переймаючись кваліфікацією та можливими наслідками, без належного досвіду сміливо приступають до роботи з обличчям клієнта.

У цій статті розповімо докладніше, які особливості техніки можуть призвести до помилок майстра, які ускладнення можуть утворитися після процедури і, найголовніше, - як правильно виправити наслідки неякісної роботи, маючи практичні навички та знання деяких нюансів.

Специфіка техніки

Як відомо, майстри, працюючи в техніці мікроблейдингу, вводять пігмент за допомогою спеціальної маніпули – ручки з тонким довгастим лезом, яким робиться надріз на шкірі формою волоска . Пігмент вводиться неглибоко через розріз та розподіляється лініями. Процедура здійснюється вручну, результат багато в чому залежить від майстерності фахівця. Майстер відтворює ріст волосків, підбираючи їх довжину, товщину, кут нахилу. У професіонала пігмент не буде розпливатися під шкірою і якісно проведена процедура дозволить отримати клієнтці густі брови, практично не відмінні від натуральних - з тонкими лініями, що промальовують, повторюють природний напрямок росту волосся.

Однак недостатньо високий рівень майстра – це великий ризик отримати не той результат та тяжкі наслідки. Найпоширенішими проблемами мікроблейдингу є:

  • надмірно товсті, а також неприродно розташовані волоски;
  • неправильно підібраний колір волосків, який не гармоніює з природним тоном брів та волосся;
  • ляпки та патьоки пігменту;
  • лисини;
  • зміна кольору брів у процесі носіння.

Помилки та шляхи їх вирішення

При введенні пігменту трохи глибше, ніж покладено, з'являється не тільки ризик зміни кольору фарби, але і небезпека виникнення рубців і шрамів, видалити які практично неможливо. Якщо фарба введена недостатньо глибоко, вона швидко вицвітає і розпливається під шкірою.

Які шляхи вирішення названих проблем? Методи корекції добре відомі майстрам ПМ: лазер , ремувер , колірна корекція.

У випадку мікроблейдингу лазер знадобиться в тому випадку, якщо процедура була проведена дуже грубо і використовувалися пігменти темних холодних тонів. Головний недолік лазерного видалення – те, що білий пігмент лазером не видаляється. Тому, якщо майстер використовував мікс пігментів з додаванням білого кольору, то на видаленні ви не позбавитеся білої плями в шкірі, навіть видаливши основний колір. В цілому лазер має вибіркову дію, і деякі відтінки теплих кольорів (наприклад, жовтих, помаранчевих і червоних) можуть залишитися в шкірі після видалення.

Виправляючи невдалий мікроблейдиг лазером, необхідно максимально освітлити невдалі волоски та після повного відновлення шкіри (через місяць після останнього видалення) провести нову процедуру. Важливо враховувати особливості роботи по рубцях та інформувати клієнта про високий ризик неприживаності/часткового приживання пігменту на фіброзі.

Користуючись ремувером - хімічним реагентом, який вводиться в шкіру голками подібно до самої процедури татуажу, можна діяти на всі кольори пігментів. Як і лазерне видалення, хімічне виведення пігменту потребує великого досвіду та точних знань. Майстер обов'язково має пройти навчання даної техніки.

Іноді вистачає однієї процедури видалення ремувером, якщо пігмент забитий щільно і глибоко, необхідно провести 2–3 сеансу.

Приступаючи до корекції кольору, майстер повинен знати і вміти користуватися всіма законами колористики, знижувати, якими відтінками нейтралізується той чи інший тон. У техніці мікроблейдингу популярна саме корекція кольором. Якщо волоски тонкі і промальовані правильно і потрібно просто підкоригувати тон, досить просто використовувати коректор або мікс пігментів потрібного відтінку.

Перманентний макіяж вже давно користується популярністю, і зараз рідше можна зустріти жінку без татуажу, ніж з ним. Але не у всіх досвід виявляється вдалим і до майстрів приходять виправляти проблеми синіх кровей або пігменту, що розтік під шкірою. Звичайно, результат виправлення завжди залежатиме не тільки від умінь майстра, але ще й від початкового стану брів, що важливо донести до клієнта.

Виправити можна якщо не будь-яку проблему, то багато, головне – правильно вибрати шляхи їх вирішення. І якщо ви, як майстер, розумієте, що в особливо складних випадках доведеться витрачати багато часу - краще відразу чесно сказати про це клієнту.

Читайте також