Брови у волосковій техніці: секрети від Жені Денізері
Секрети тонких та витончених волосків
Брови у волосковій техніці – одна з найювелірніших робіт у перманентному макіяжі. І значення тут має все: від досвіду та вмінь майстра до якості апарату та типу шкіри клієнта
Женя Денізері , майстер-тренер з перманентного макіяжу міжнародного рівня, майстер-тренер з видалення неякісного перманентного макіяжу та татуювань, офіційний тренер команди Святослава Отченаш у Туреччині, представник марки Biodermalogic MTDERM Німеччина в Туреччині, засновник та президент студій та академії , спікер та член журі конкурсів з перманентного макіяжу, засновник проекту допомоги у соціальній адаптації людям з діагнозом «алопеція»
Брови у волосковій техніці – одна з найювелірніших робіт у перманентному макіяжі. І значення тут має все: від досвіду та вмінь майстра до якості апарату та типу шкіри клієнта
Брови на наших обличчях виконують не лише естетичну, а й практичну функцію. Вони є природною перешкодою для очей від вологи, оскільки завдяки волосяному покриву краплі поту і дощу більшою мірою стікають по переніссі і скроням.
Наші клієнти приходять за естетичною функцією, їм важливо, щоб брови виглядали доглянуто, симетрично і підкреслювали погляд. ПМ брів можна робити у різних техніках . Гарне укладання волосків приваблює наших клієнтів більше, ніж розтушовування, оскільки останній варіант викликає асоціації з методами повного, занадто темного забарвлення. Показанням до виконання перманентного макіяжу брів у волосковій техніці є алопеція (хвороба, при якій настає облисіння (часткове або повне), а також рубець у ділянці брови (винятком є келоїдний рубець або рубець у стадії стабілізації).
Фото надані автором
Щоб виконати волоскову техніку ПМ брів без небажаних наслідків, майстру необхідно знати безліч нюансів, про які ми й поговоримо.
"Геніальність - це 1% натхнення і 99% потіння", - говорив Томас Едісон. Не можна ігнорувати той факт, що без професійного навчання ви пройдете дуже довгий шлях, адже краще навчатись у тренерів, аніж на своїх помилках.
Неможливо досягти якісно виконаної роботи на обличчі, минаючи відпрацювання на штучній шкірі. Дії та промальовування волосків мають бути відточені до автоматизму. Також необхідно володіти не одним варіантом укладання волосків, адже природне зростання брови у людей різне, і вже цей факт направлятиме нас у виборі укладання штрихів, яке будете використовувати.
Маючи ці знання, ви з легкістю визначите варіант укладання, з яким працюватимете.
Типи шкіри
Перше, що має зробити майстер перед початком процедури перманентного макіяжу брів у волосковій техніці, – це визначити, чи підходить тип шкіри клієнта для даної техніки. Для волоскової техніки перманентного макіяжу підходять тільки сухий та нормальний типи шкіри (а ось клієнтам із жирною шкірою доведеться відмовити у волосковій техніці).
Нагадаю, як визначаються типи шкіри.
Ви розумієте, що перед вами сухий тип, якщо спостерігаєте такі ознаки:
- рожево-жовтий колір шкіри;
- на дотик шкіра ніжна, тонка;
- схильна до лущення;
- відсутність жирного блиску та запальних процесів.
Нормальний тип шкіри характеризується такими ознаками:
- бежево-рожевий відтінок;
- на дотик м'яка, гладка, еластична;
- помірно матова, свіжа, чиста, з невеликими порами;
- відсутні червоні плями та запальні процеси.
Працюючи у волосковій техніці з іншими типами шкіри, ви ризикуєте отримати результати, протилежні очікуваним. А саме розпливлися, схожі на неякісне розтушовування, перериваються, не схожі на волоски лінії.
Фото надані автором
Апарат та витратні матеріали
Ще одним фактором, що впливає на якість роботи, є коректний вибір обладнання та пігментів. Для перманентного макіяжу рекомендується використовувати роторний апарат європейської якості, тому що нам потрібна чітка лінія волосся. Принцип роботи роторних апаратів заснований на перетворенні обертального руху на зворотно-поступальні, що забезпечує відсутність вібрації та рух модуля строго прямолінійно. У індукційних апаратів занадто велика бічна вібрація, що не дасть нам ідеально промальованої волосинки.
У цьому методі використовують голку 1 від 0,2-0,3 мм. Чим тонша шкіра, тим тонше має бути голка.
Пігменти для перманентного макіяжу мають бути сертифіковані у вашій країні. На етикетці має бути така інформація:
- назва марки продукту;
- призначення складу товару;
- склад продукту;
- дата виготовлення, термін та умови зберігання;
- Об `єм.
Зручно та легко працюватиме з неорганічними пігментами на водній основі. Органічні пігменти менш підходять для волоскової техніки перманентного макіяжу, тому що технічно волосок ми укладаємо глибше, ніж розтушовування. З цього можна зробити висновок, що органічні пігменти, що містять менше оксиду червоного заліза, будуть на виході холодніше, ніж неорганічні. В даному випадку є ризик отримати в результаті сіро-сині волоски.
Про технічні нюанси виконання волоскової техніки читайте у продовженні матеріалу
Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №1(9)/2018
Читайте також
- Перманентний макіяж для вікових клієнтів: акцентна розтушовка повік
- Секрети волоскової техніки ПМ брів від Жені Денізері
- Комбінування технік у перманентному макіяжі брів
- Огляд основних технік у перманентному макіяжі: думка експерта
- Техніка штриха Air Brows: напилення повітряних брів у перманентному макіяжі
- Правильні брови – які вони? Ази перманентного макіяжу
- Азіатська техніка волоскового татуажу
- Європейська техніка (волосковий татуаж)
- Розтушовка
- Волоскова техніка перманентного макіяжу брів