Розбираємось: основні види моделювання нігтів
З формами та без
Які види моделювання нігтів існують, у чому їх переваги та коли їх варто використовувати – розповідаємо у матеріалі.
Моделювання нігтів – складна процедура, при виконанні якої потрібно дотримуватись усіх правил. Будь-яка деталь, навіть непомітна здавалося б, має значення. Технологія побудована таким чином, що кожен наступний етап процедури логічно випливає з попереднього, тому при моделюванні нігтів важливо враховувати все, а особливо вибір цього виду процедури.
Моделювання на нижні форми
Найпоширеніший вид моделювання нігтів – на нижніх формах (спеціальних паперових чи пластикових шаблонах). Форма ставиться під вільний край натурального нігтя, на ній викладається вибраний матеріал. Відразу задається приблизна форма і довжина, потім матеріал полімеризується в лампі. Тільки після цього шаблон можна забрати, а нігтьову пластину запиляти і зашліфувати.
Нижні форми прийнято класифікувати за двома напрямками: одноразові та багаторазові. Їхня особлива зручність полягає в тому, що їх можна підігнати індивідуально під форму нігтя та його ширину. Перші зазвичай дешевші і викидаються після одного використання. Їх можна підігнати індивідуально під форму нігтя та його ширину. Багаторазові форми трохи дорожчі за одноразові, після кожного використання вимагають дезінфекції.
Моделювання на верхні форми
У разі застосовуються спеціальні пластикові чи силіконові формочки, які кріпляться на нігтьову пластину з допомогою гелю чи акрилу. Форма деякий час дотримується на нігті, потім полімеризується матеріал. Після цього шаблон потрібно зняти, а вільному краю нігтя надати бажаної форми.
Вибір верхніх форм для процедури моделювання має бути заснований на врахуванні особливостей їх вигину та майбутньої форми самого нігтя. Верхні форми – це шаблони, які є багаторазовим інструментом, але вони мають свій термін використання і стають непридатними після остаточної втрати форми та зміни вигину.
Існує два типи верхніх форм – з розміткою, що полегшує робочий процес, та без неї. Важливо враховувати, що розмітка на формах можливо у вигляді дугоподібних смужок або сітки. Лінії розмітки полегшують процес вирівнювання довжини та корекції вільного краю. При виборі верхніх форм слід звертати увагу, що внутрішня частина якісних шаблонів повинна мати однакову висоту арки і бути без видимих дефектів.
Моделювання нігтів без форм
Такий вид моделювання гарний лише в тому випадку, якщо немає можливості використовувати класичні шаблони, наприклад, після травми нігтя або з якоїсь іншої причини. Використовувати підручні предмети як форми, на кшталт серветки або шматка пластику, непрофесійно і не має сенсу.
Стартовий набір для моделювання нігтів
- Форми для нарощування.
- Вибраний матеріал для нарощування: гель, акрил, полігель чи інший матеріал.
- Ультрафіолетова лампа.
- Плоский пензель.
- Набір пилок, баф.
- Засіб для зняття липкого шару.
- Праймер.
- Дезіфікант.
Докладно про матеріали для моделювання нігтів, їх переваги та недоліки ми розповімо в наступному матеріалі.
Читайте також
- Що таке моделювання нігтів та кому пропонувати процедуру?
- Wish list nail-майстра: найкращі продукти для нарощування нігтів
- Слово експерту: головні тренди у моделюванні нігтів 2021 року
- Світлана Житник про моделювання нігтів у 2021 році
- Нарощування нігтів без форм: чи варто використовувати цей метод?
- Секрети моделювання нігтів гелем від nail-експерта
- Акрилова пудра для нігтів: що це таке для чого вона потрібна?
- Ідеальний результат: топ-3 засобів для гелевого моделювання нігтів
- Найпоширеніші помилки при моделюванні нігтів
- Гель-желе
- Кришталеві нігті
- Акрилова пудра для нігтів
- Арочне моделювання гелем
- Зворотний пінцет
- Моделювання нігтів