Найпоширеніші помилки при моделюванні нігтів

І як їх запобігти

2020-04-17
Logo

Моделювання нігтів сьогодні один з найпростіших і найшвидших способів отримати красивий і довговічний манікюр. Але іноді через помилки майстра очікування клієнта можуть не виправдатися.

Моделювання нігтів – легкий спосіб швидко привести нігті в порядок, приховати вади та отримати ідеальний манікюр, який до того ж радуватиме своєю стійкістю. Якість такого манікюру залежить від багатьох факторів: стану натуральних нігтів, матеріалів і роботи самого майстра. Звичайно, останній фактор – найважливіший. Адже якась дрібна помилка майстра манікюру в процесі може суттєво зіпсувати якість манікюру та термін його служби.

Про те, які найпопулярніші помилки роблять майстри при моделюванні нігтів і як їх запобігти, ми говорили з експертом Юлією Слівчук.

Юлія Слівчук, практикуючий майстер, інструктор, багаторазовий переможець Чемпіонату України, суддя Чемпіонату України ABC

Будь-яке моделювання починається з підготовки нігтьової пластини, яка складається із трьох етапів, неякісне виконання будь-якого з них порушує процес адгезії.

1. Апаратна підготовка

Дозволяє звільнити ніготь від залишків кутикули в зоні епоніхія та латеральних пазух. Виконується за допомогою алмазних фрез циліндричних форм по колу нігтьової пластини. Неякісне виконання цього етапу призводить до проблем зчеплення штучного матеріалу з натуральним нігтем.

2. Механічна підготовка

Потрібна для усунення ліпідного шару та вільного краю, виконується пилкою 240 грит. Порушення підготовки даного етапу може бути викликано бафами, які розраховані на шліфування дорсального шару. При спилюванні вільного краю варто звертати увагу на його симетричність та повне видалення вільного краю нігтя. Нехтування цим процесом провокує затікання матеріалу, а надалі – тріщини та злами по лінії вільного краю.

View post on Instagram
 

3. Хімічна підготовка

Складається із знежирення, підсушування дорсального шару, нанесення продуктів для адгезії. Проблеми цього етапу викликає таке:

  • нанесення неякісних дегідрататорів;

  • надлишок праймера;

  • нерівномірна ґрунтовка базовим продуктом.

Наступним важливим кроком у моделюванні, що викликає чимало проблем, є форма та постановка шаблону. Під час викроювання шаблону слід контролювати такі моменти:

  1. Зазор форми по центру нігтя: край форми не стосується точок вростання натурального нігтя.

  2. При постановці форм важливо контролювати їх відносно центральної осі пальця, бічних валиків, а не ширини пластини щодо поперечної арки нігтя.

  3. Нерівномірна склеювання шаблону.

  4. Неправильний вибір шаблону в залежності від форми майбутнього нігтя.

View post on Instagram
 

При спилюванні змодельованого нігтя слід контролювати такі етапи:

Вид зверху відносно центральної осі пальця:

• бічні паралелі паралельні або симетрично звужені

• центр вільного краю збігається з віссю

• торці чітко перпендикулярні до центральної осі.

Вид збоку щодо бічної осі пальця:

• поздовжня арка паралельна осі пальця у більшості арочних форм

• низ бічних, які паралельні між собою та віссю пальця

• торці під кутом щодо осі (залежно від форми)

Вид спереду:

• поперечна арка щодо центральної осі пальця

• паралельність конкейву та конвексу.

Читайте також