Як навчитися нарощуванню волосся з нуля?

Прямий ефір

2021-08-27
Logo

Послуга нарощування волосся з кожним роком не тільки стає популярнішою серед клієнтів, а й стрімко розвивається, пропонуючи нові технології та склади для нарощування. Разом із цими показниками зростає й зацікавленість майстрів навчитися чогось нового у перукарському мистецтві.

Під час недавнього ефіру на Instagram-сторінці PRO Hair&Makeup разом із Лілією Мамутовою, Grand Master PRO Beauty Battle Hair, творцем авторських інноваційних біотехнологій з нарощування волосся, засновницею Академії нарощування та моделювання волосся, обговорили тему «Навчання нарощування волосся з нуля».

Як навчитися цьому ремеслу з нуля, як вибрати навчання, та на які техніки звернути увагу, щоб бути затребуваним майстром у 2021 році – читайте у матеріалі.

Лілія Мамутова , Grand Master PRO Beauty Battle Hair, чемпіон Європи з перукарського мистецтва у номінації «Нарощування волосся», «Модний образ», творець авторських інноваційних біотехнологій з нарощування волосся, засновник Академії нарощування та моделювання волосся

З чого почати?

Я завжди говорю, що коли ми збираємося навчитися чогось, то, перш за все, потрібно визначитися – навіщо нам це? У разі нарощування бажаючих освоїти напрямок можна умовно поділити дві категорії: майстри без досвіду роботи перукарем, які хочуть навчитися з нуля, і майстри з досвідом роботи перукарем і своєю базою клієнтів.

Зупинимося на другій категорії. Якщо ви практикуючий майстер, обов'язково необхідно врахувати свою спеціалізацію, а також клієнтуру. Майстру-колористу буде корисно навчитися способу загущення маси волосся та додавання кольорових пасм. Стилістам за зачісками буде корисно навчитися експрес-нарощування, які стануть у нагоді як попередній етап перед зачісками та укладаннями.

Який курс вибрати? На початку своєї кар'єри я зіткнулася з тим, що багато шкіл, а також майстрів, які навчають, показують, як кріпити і як знімати нарощування. А що робити не кажуть. Тоді мені пощастило, що досвід у перукарському мистецтві мав, і я змогла сама розібратися.

Потрібно дізнатися, що входить до навчання. Зверніть увагу на те, чи показують і навчають тому, як правильно розподіляти волосся по голові. Чи розбирають на курсі те, скільки волосся потрібно, як підібрати волосся, яку довжину запропонувати.

Як окреме питання для майстрів з нуля – пройти курс/урок тонування волосся. Навіть майстру з досвідом роботи буде корисно пройти цей етап, адже на нарощене волосся по-іншому лягають кольори.

В ідеальному варіанті курсів з нарощування волосся вас також повинні навчити адаптивній стрижці, укладання, накрутки, які допоможуть завершити процедуру нарощування.

На що звертати увагу під час виборів навчання? Як розпізнати, що майстер, який навчатиме, не професіонал?

Звертайте увагу на роботи майстра у форматі «до-після». Особливо легко зрозуміти авторство робіт зі сторінок у соціальних мережах. Придивіться, чи на фотографіях видно переходи. Важливо зрозуміти, наскільки висока техніка роботи майстра, а також наскільки він дотримується нових віянь. Оскільки з кожним роком технології оновлюються та вдосконалюються.

Звертайте увагу на відтяжку волосся - вона повинна бути зростання волосся. Якщо ви помітите, що капсула в нарощуванні натягнута дуже близько до шкіри голови, це вже неправильне виконання техніки і навряд майстер добре вас навчить.

Дізнайтеся про тривалість навчання. Повноцінне якісне навчання не може тривати кілька годин.

Дуже важливо, щоби на курсах учням розповідали, як консультувати клієнтів. Неправильна консультація може призвести до незадоволеного клієнта. Адже людина часто уявляє собі одне до приходу до майстра, а після візиту може виявитися, що техніка нарощування не підходить, чи має алергію.

Як приклад: ми використовуємо спеціальні анкети клієнта, в яких ми уточнюємо та детально розпитуємо про можливі алергії, проблеми з волоссям, зі шкірою голови тощо.

Яким технікам нарощування волосся варто навчитися у 2021 році, щоб бути затребуваним майстром?

Якщо у вас взагалі відсутній досвід роботи з нарощуванням, і ви хочете поринути в це мистецтво, то бажано почати з базових технік: капсульної, стрічкової та голлівудської. Це класика, від якої розвинулися решта техніки нарощування. Не обов'язково навчатися всьому одразу. Можна визначитися з однією технікою, виходячи із потреб у роботі.

Якщо говорити про навчання з нуля, достатньо навчитися двом з базових технік. Вважається, що якщо майстер вміє виконувати дві техніки – це чудово.

Якщо ж ви практикуючий майстер, проаналізуйте запит: я приймаю клієнтів по стрижкам/забарвленням, хочу більше заробити, запропонувати більше послуг, але не хочу витрачати на цю додаткову послугу багато часу. У такому випадку вибирайте стрічковий вид нарощування. Воно робиться півгодини, із середнім обсягом, і не вимагає довгої підготовки, як капсульне.

Можна додавати яскраві пасма в масу волосся. За допомогою такої додаткової послуги майстер зможе відчути переваги фінансово, а клієнт, що його майстер зможе вирішити багато завдань. Це допоможе виділитися у професії та відмінитися від інших майстрів.

Продовження ефіру:

View post on Instagram
 

Читайте також