Сухі губи: топ-6 лайфхаків, як з ними працювати візажисту

Для ідеального makeup`a

2021-04-08
Logo

Сухість губ – проблема, з якою досить часто стикаються візажисти, особливо у холодний сезон. Як працювати в цьому випадку, особливо якщо клієнтка бажає яскраву помаду – розуміємось на матеріалі.

Сухі губи можуть стати справжньою перешкодою на шляху ідеального макіяжу губ. Щоб такої проблеми не виникло, звичайно ж, важливо пояснювати дівчатам, що догляд за губами надзвичайно важливий, особливо напередодні важливих подій – весіль, свят, фотозйомок. Що ж робити, якщо клієнтка з сухими губами вже сидить перед вами в очікуванні на макіяж, розповідаємо нижче.

Бальзам перед макіяжем

Багато візажистів перед усіма діями та ритуалами насамперед наносять на губи клієнтки або моделі бальзам, щоб до етапу використання декоративної косметики на губах вони були зволожені та наповнені. Обов'язково беріть цей лайфхак на замітку! Щоб впоратися із сухістю, використовуйте бальзами з вашого арсеналу, які працюють найбільш оперативно та ефективно.

View post on Instagram
 

Скрабування

Якщо ви маєте час на додаткову процедуру, використовуйте скраб для губ. Він допоможе прибрати ороговілі клітини з поверхні губ, надати їм гладкість і м'якість. Після процедури відразу ж нанесіть бальзам і залиште його на губах, поки не прийде їхня черга при нанесенні макіяжу.

Маски для губ

Маски для губ – справжня швидка допомога! Вони допомагають набагато швидше, ніж бальзами, впоратися із зайвою сухістю та надають губам гарного зовнішнього вигляду. Маски бувають одноразовими – вони нагадують собою тканинні маски чи гелеві патчі залежно від вибраного продукту. Ще один варіант – багаторазові засоби, які продаються у баночках, як і бальзами. Маска для губ може стати не витратним, але приємним бонусом до вашої послуги.

View post on Instagram
 

Використання праймера

Один із секретів красивого макіяжу губ – нанесення праймера перед макіяжем. Проблему сухих губ легко вирішує саме зволожуючий продукт. Він виконуватиме роль своєрідного бар'єру між шкірою губ та помадою, запобігаючи зневодненню та забезпечуючи комфорт. Ще один плюс: завдяки хорошому праймер не доведеться турбуватися про те, що помада заб'ється в зморшки у контуру губ.

Регулювання густини покриття

Якщо догляд дав свої плоди і шкіра губ клієнтки виглядає дуже зволоженою, можна спробувати нанести матову помаду, але при цьому ретельно регулювати густину покриття. Відмовтеся від багатошаровості при нанесенні та надто щільних засобів для губ. Віддавайте перевагу помадам із зволожуючими компонентами та наносьте їх тонким шаром. У цьому випадку краще скористатися матовою помадою у стику, а не рідким продуктом.

View post on Instagram
 

Табу на матові помади

Якщо губи дівчини залишаються сухими навіть після процедур догляду, варто відмовитися від матових помад , які найчастіше підсушують шкіру. У результаті через 30 хвилин після виходу від візажиста клієнтка може зіткнутися з надмірним скачуванням та сухістю губ, аж до дрібних тріщин на покритті, тому ризикувати точно не варто. У цьому випадку краще скористайтесь кремовою або глянсовою рідкою помадою.

Читайте також