Мiхаела Матвiйчук про особливості підготовки до весільного макіяжу
Корисні поради
Разом з експертом з’ясовуємо, які особливості весільного макіяжу варто враховувати візажисту в 2021 році, чи потрібно робити пробний makeup і як правильно готувати шкіру перед весільним makeup`ом.
Мiхаела Матвiйчук – професійний makeup & hair stylist, амбасадор бренду KEVYN AUCOIN BEAUTY в Україні, тренер в школі макіяжу EgoStyle, стала гостем прямого ефіру в нашому Instagram-акаунті Pro Hair&Makeup, під час якого ми обговорювали актуальний весільний макіяж, модні тренди і практичні поради. Цікавими відповідями щодо підготовки до весільного makeup`у поспішаємо поділитися з вами.
На вашу думку, чи потрібно робити пробний макіяж?
Пробний макіяж, як правило, це хороша ідея. Ти можеш завчасно побачити клієнтку, стан її шкіри, форми очей і обличчя, а також дізнатися, яка в неї буде фата, зачіска і сукня. Саме для мене найбільший бонус пробного макіяжу – побачити шкіру дівчини. Тоді я можу порадити їй сходити на якість процедури, щоб у день весілля шкіра була ідеально підготовленою для нанесення декоративної косметики.
Важливо завчасно донести клієнту, що пробний макіяж оплачується, він не безкоштовний. Я в такому випадку беру 80% від вартості весільного макіяжу. Адже частіше за все перша зустріч з клієнткою триває навіть довше, ніж в день весілля: їй потрібен час, щоб подумати, спробувати щось інше и прийняти остаточне рішення.
Під час пробного макіяжу я рекомендую записувати всі продукти, які ви використовуєте, щоб не забути до дня весілля і потім знову не витрачати час на підбирання потрібних відтінків. Але, як показує практика, все одно під час весільного макіяжу на прохання клієнтки ми використовуємо якісь інші елементи та засоби. Також важливо під час цієї зустрічі розписати, що нареченій потрібно буде зробити перед днем весілля, який догляд за шкірою використати.
Але якщо клієнтка вам довіряє, розділяє ваш смак і з нею можна легко домовитися, тоді весільний макіяж можна робити одразу ж на локації.
Які доглядові процедури не варто робити перед весіллям?
По-перше, не можна перед самим днем весілля ходити на татуаж брів. Завжди є шанс, що щось піде не так, а святкувати своє весілля з занадто темними або нерівними бровами – не краща ідея.
По-друге, не варто робити пілінги, адже після них біля двох тижнів буде лущитися шкіра, а луска на шкірі перед макіяжем – це найгірше, що тільки може бути.
По-третє, чистки. Адже вони можуть призводити до ран і почервоніння шкіри.
А які процедури, навпаки, ви рекомендуєте виконувати?
Протягом трьох днів перед весіллям я раджу походити на процедуру під назвою HydraFacial, яка допомагає очистити шкіру і забезпечує ідеальне відшелушення. Також можу порекомендувати алмазну шліфування – після неї шкіра гладесенька і в нас не буде жодних проблем при нанесенні тону. Ще одна процедура – GeneO+, яка поєднує в собі масаж, очищення і насичення шкіри киснем. Її можна робити перед самісіньким днем весілля, щоб шкіра була насичена, зволожена і з прекрасним тургором.
Якщо у клієнтки немає можливості чи бажання ходити на процедури, варто підключити домашній догляд. Три дні до весілля по вечорах потрібно робити легеньке скрабування професійним засобом, а не продуктами з мас-маркету. Абразивні частки не мають бути великими, щоб не поцарапати шкіру. На ніч раджу наносити зволожувальну маску і закривати її хорошим щільним кремом.
Як готувати шкіру перед нанесенням косметики в день весілля?
В жодному разі не можна використовувати жирні й щільні текстури доглядових засобів, тому що в такому разі макіяж потече. Якщо шкіра у клієнтки суха, я використовую пілінг-диски і з їх допомогою прибираю часточки ороговівшої шкіри. Але якщо у дівчини є якісь висипання, тоді використовувати такі диски в жодному разі не можна, щоб не спровокувати подразнення.
Після очищення шкіри варто нанести зволожувальну сиворотку чи флюїд, а якщо бачимо, що шкірі недостатньо зволоження, – використати ще й крем з легкою текстурою. Залишки продуктів забираємо сухими серветками.
Я не рекомендую експериментувати з базами і кремами, в складі яких міститься м’ята або хвоя, тому що вони можуть спричинити сильну алергічну реакцію.
Після цього можна наносити базу під макіяж. Для наречених я не використовую силіконові бази, тому що вони достатньо щільні, можуть забивати пори і підтікати протягом дня. Надавайте перевагу легким і стійким текстурам. Якщо у дівчини жирний тип шкіри, я не буду використовувати матувальну базу, тому що вона блокує пори і тональні основи, навпаки, починають підтікати.
Продовження нашої цікавої бесіди з Мiхаелою Матвiйчук дивіться в Instagram Pro Hair & Makeup.
Читайте також
- Слово візажисту: топ-5 трендів літнього весільного макіяжу 2021 року
- Комерційний весільний макіяж у 2021 році: головні правила та особливості
- Сама ніжність: топ-5 трендів весільного макіяжу 2021 року
- Cтаття Makeup for photography: main rules for different lighting доступна англійською мовою, Макияж для фотосъемки: главные правила для разного освещения доступна російською мовою,
- Cтаття ABC Online Championship: Common Wedding Makeup Mistakes доступна англійською мовою, Онлайн-чемпионат ABC: распространенные ошибки свадебного макияжа доступна російською мовою,
- Cтаття Top 7 bridal makeup trends for 2020 доступна англійською мовою, Топ-7 трендов свадебного макияжа 2020 года доступна російською мовою,
- Cтаття Wedding eye makeup: what to pay attention to? доступна англійською мовою, Свадебный макияж глаз: на что обратить внимание? доступна російською мовою,
- Весільний макіяж