Поєднання технік у перманентному макіяжі: відкриваємо нові горизонти

Кожна техніка перманентного макіяжу має свої особливості.

Logo

Поєднуючи різні техніки, майстер може виконати будь-яке бажання клієнта – зробивши як ледь помітний перманентний макіяж, так і яскравий, яскравий. До того ж це дозволить зробити роботу філігранно.

Анна Старова , провідний сертифікований викладач компанії Velena, переможець Міжнародного чемпіонату Brow Fast Professional у категорії топ-майстер з мікроблейдингу у техніці «волосок» (Вінниця, 2017), переможець Міжнародного чемпіонату BROW FAST PROFESSIONAL у категорії топ-майстер з мікроблейдингу в техніці » (Сімферополь)

Поєднуючи різні техніки, майстер може виконати будь-яке бажання клієнта – зробивши як ледь помітний перманентний макіяж, так і яскравий, яскравий. До того ж це дозволить зробити роботу філігранно: у кожної техніки – свої особливості, і разом вони чудово доповнюють одна одну

Професію майстра ПМ неможливо освоїти швидко, а майстру неможливо зупинитись у своєму професійному розвитку. Індустрія ПМ переживає бурхливе зростання, потребує бездоганної роботи від фахівців, постійного підвищення кваліфікації майстрів, що практикують. Серед жінок різного віку все популярніший якісний непомітний ПМ, що пов'язано з nude-тенденцією в макіяжі в цілому. В даний час багато майстрів перманентного макіяжу вигадують, розробляють і впроваджують нові техніки. Навіщо це робиться? Щоб зробити ПМ природним.

У цій статті йтиметься про суміщення технік мікроблейдингу (волоскової техніки) та апаратного методу нанесення ПМ.

До та після процедури. Фото надані автором

Поєднання технік: навіщо?

Мікроблейдинг – це мануальна (ручна) техніка ПМ, за допомогою якої відбувається пігментування шкіри без використання апарату. Виконується спеціальною ручкою-маніпулою, голки якої мають досить жорстку пайку. У руках професіонала техніка дає гіперреалістичні волоски, практично ідентичні волоссю брови. Малюнок виконується за спеціальною схемою, яка дозволяє створити натуральність брови, легкість та легкість.

Апаратна техніка ПМ передбачає використання спеціального апарату та голок (одинарних або спаяних у пучки або ряди), які роблять зворотно-поступальні рухи, тим самим впроваджуючи пігмент у верхні шари шкіри. Після такої процедури клієнт отримує брови з ефектом підфарбованих олівцем чи тінями.

До та після процедури

Природним може бути перманентний макіяж брів, виконаний ручним (мікроблейдинг), так і апаратним методом ПМ. Тут важливо, щоб фахівець, який виконує техніку, справді нею володів. Тоді брови вийдуть дуже натуральними. Безліч фахівців працюють тільки в одній техніці, отримують чудові результати та вдячні відгуки клієнтів. Поєднуючи мануальну та апаратну техніки, ми можемо отримати брову, максимально наближену до натурального вигляду.


Вибір варіантів

Є кілька варіантів виконання. Наприклад, домінуюча волоскова техніка у поєднанні з апаратною тіньовою технікою. У цьому випадку основна робота акцентуватиметься на промальовуванні додаткових волосків, що повторюють напрям зростання волосся натуральної брови, з використанням ручного методу. Це дозволить нам створити ефект густішої брови, заповнити прогалини та скоригувати форму натуральної брови. Апаратним методом ми можемо додатково прикрасити брову, а саме тіньової або пудрової техніки фрагментарно нанести тінь у різних ділянках брови залежно від задуманого результату. Це можуть бути ділянки між заздалегідь намальованими волосками, затінення в хвостику, а також тіньову техніку можна використовувати по нижній лінії брови, тим самим краще закріпивши силует нової форми.

В іншому випадку, якщо клієнт хоче мати в результаті ефект фарбованих олівцем або тінями брів, ми можемо використовувати домінувальну апаратну тіньову (пудрову) техніку. Тобто спочатку використовуватиметься тіньова техніка для фіксації ескізу та градієнтного наповнення брови. А потім ручним методом можна намалювати за задуманим малюнком волоски для надання натурального вигляду брови.

Вибираючи одне з цих поєднань технік, ви звертаєте увагу на форму натуральної брови, густоту волоскової зони і в цілому на образ клієнта. Я б радила вибирати перший варіант поєднання технік тоді, коли перед вами знаходиться клієнт зі світлими волосками, який у повсякденному житті не використовує яскравий макіяж і бажає зробити ПМ натуральним і непомітним. Другий варіант найбільше підійде клієнтам, що мають яскравий, виразний образ, темний колір волосся, які віддають перевагу інтенсивному повсякденному макіяжу і хочуть максимально акцентувати яскраві брови на обличчі.

У будь-якому випадку, вибираючи один або інший метод, ми повинні запропонувати гармонійний ПМ, який би згодом не зіпсував естетичний вигляд та образ даного клієнта. Вміння правильно підібрати форму, грамотно розставити акценти на обличчі та якісно виконати свою роботу та називається високим професійним підходом до своєї справи. Я всім бажаю успіхів та цікавих експериментів у поєднанні різних технік ПМ.

Читайте також