Перманентний макіяж губ: різні техніки для різних клієнтів

Підходити до процедури перманентного макіяжу потрібно свідомо!

Logo

Який татуаж губ найкраще підійде для кожного конкретного клієнта? Чим має керуватися майстер при виборі техніки? Докладніше - у нашій статті

Який вид перманентного макіяжу губ кращий? Який підійде мені? З такими питаннями клієнти приходять до майстра, і вже на етапі планування процедури ПМ хочуть отримати кваліфіковані відповіді. Намагатимемося забезпечити майстрів максимально корисною інформацією з цього приводу.

На запитання «який татуаж губ краще?» складно відповісти однозначно, адже кожної техніки ПМ губ є свої показання. Якщо клієнту необхідно скоригувати колір губ – вибирають одну техніку, для камуфляжу асиметрії – іншу, додати обсягу – третю. Саме тому дуже часто майстри пропонують своїм клієнтам мішані техніки.

Наприклад, контурний татуаж губ як самостійна техніка використовується досить рідко. До неї звертаються лише у випадках, коли завдання майстра – саме відкоригувати недоліки у контурі губ (його «розмитість»). При роботі над контуром важливо підібрати колір пігменту, який буде максимально близький до природного кольору губ. Тут майстер має бути справжнім віртуозом у питаннях колористики.

Але найчастіше контурний татуаж губ доповнюється легкою розтушовкою, адже контуровані губи не відповідають трендам сучасного перманентного макіяжу. Після відтворення гармонійного контуру губ розтушовку рекомендується робити, щоб створити плавний перехід кольору між контуром і поверхнею губ. Майстри можуть запропонувати своїм клієнтам різні види розтушовки: повне покриття поверхні губ, або дві третини або навіть третину губної поверхні. У цій техніці необхідно використовувати максимально натуральні відтінки. Помилки у виборі кольору після загоєння можуть призвести до ефекту з'їдених губ, якщо контрастність кольорів буде занадто високою.

Розтушовування губ вважається універсальною процедурою, але майстри повинні пам'ятати, що дівчатам із надто тонкими губами вона протипоказана, т.к. ця техніка може нівелювати і невеликий обсяг губ.

Повне заповнення губ (помадний ефект) застосовується в тих випадках, коли клієнтка хоче кардинально змінити колір своїх губ або змінити форму (скоригувати асиметрію, візуально збільшити обсяг). Повне заповнення пігментом губ виконується в безконтурній акварельній техніці. Тут використовують нюдові, природні відтінки пігментів, які зможуть перекрити блідий колір губ клієнта. Другий варіант повного наповнення губ пігментом – у техніці «помадний ефект». І тут передбачається використання яскравих відтінків, які зроблять губи виразніше. Пігмент у цій техніці укладається досить щільно, а контур промальовується чітко. Але майстер має обов'язково обговорити з клієнткою вибір техніки, обговорити усі плюси та мінуси.

З технікою повного заповнення по суті схожий і татуаж губ з ефектом 3D і 6D. Це досить складні у виконанні техніки, адже для створення візуального об'єму майстер має оперувати не менше ніж трьома відтінками (іноді використовується до 6 тонів пігментів для татуажу губ). Основна мета цього виду татуажу – створення колірних відблисків та надання ефекту припухлих губ. Основна складність полягає у виборі правильних відтінків, правильному створенні меж переходу від кольору до кольору, ювелірне виконання градієнта.

Природний татуаж губ

Згідно з актуальними тенденціями в ПМ, саме такий варіант все частіше обирають клієнти. Мода на природний макіяж та татуаж у тренді вже кілька років. І мета майстрів перманентного макіяжу – досягти максимально натурального результату, який не викличе підозри у косметологічному втручанні спеціаліста з мікропігментації.

Читайте також