Догляд за перманентним макіяжем: як уникнути помилок
Як доглядати татуаж?
Догляд за татуажем – останній, але не менш важливий етап, від якого залежить кінцевий результат. І саме майстер ПМ повинен навчити клієнта правильно доглядати свій свіженький перманентний макіяж
Усі ми ділимо процес татуажу будь-якої зони на кілька етапів:
- Вибір пігменту в залежності від потреб клієнта.
- Нанесення татуажу за допомогою якісного обладнання та правильно поставленими руками :)
- Догляд за татуажем та повне його загоєння.
Від останнього етапу, не менше, ніж від інших залежить кінцевий результат, і саме ви, як майстер зобов'язані навчити клієнта правильно доглядати свій свіженький перманентний макіяж. Інакше і робота нанівець, і клієнтка незадоволена. У цій статті поговоримо про те, як уникнути основних помилок, щоб усі залишилися задоволеними.
Розподіляємо по зонах
Найпопулярнішим місцем для нанесення перманентного татуажу є брови. Відразу після його нанесення на бровах з'являється набряк, а протягом кількох годин з'являються скоринки. Ми знаємо, що здирання цих скоринок у жодному разі не прискорить процес загоєння, тож не забуваємо повідомити про це і клієнта. У перші пару днів пігмент буде яскравіше бажаного, а відразу після сходу скоринок - навпаки більш тьмяним. Кінцевий, такий бажаний результат буде видно приблизно через місяць.
Загоєння губ відбувається приблизно так само, як і брів. За винятком того, що якщо Ваш клієнт схильний до герпесу, варто йому порадити пропити в перший тиждень після нанесення татуажу противірусний засіб (напр. Ацикловір), для профілактики.
Повіки ж найлегше гояться. Після процедури з'являється набряк (1-3 дні), а потім тоненька скоринка, яку теж не можна здирати.
Після татуажу будь-якої з зон закличте свого клієнта уникати сонячних променів, наносити декоративний макіяж, розпарювати шкіру, терти, здирати скоринки і т.д. Загалом ніяких фізичних зусиль за допомогою татуажу «швидше зажити», а також ніяких лосьйонів, що містять спирт, на запалену шкіру.
Надійні помічники
Єдине, що може допомогти клієнту в такій нелегкій праці, як догляд за новим перманентним макіяжем - це спеціальні загоєння гелі і мазі, розроблені виключно для найшвидшої регенерації пошкодженої шкіри. У кожного майстра є свої думки з приводу найбільш відповідних засобів, але гелі, що загоюють, до складу яких входять натуральні рослинні компоненти (і ні краплі спирту), ідеально підходять для догляду за перманентним татуажем усіх зон. Вони не сушать і не перезволожують шкіру. А як ми знаємо, занадто сильне зволоження (наприклад, від живильних кремів) сприяють розм'якшенню скоринок і тривалішому загоєнню. Загалом, головне після процедури нанесення свіжого перманентного татуажу - це дотримуватися правильного балансу між зволоженням і сухістю шкіри, і щоб ваші клієнтки залишалися чарівними, незважаючи на заборону використання декоративної косметики, порадьте їм прекрасних помічників у догляді за новим макіяжем.