Як самостійно зняти гель-лак вдома?

В умовах війни

Logo

У зв'язку з останніми подіями актуальним питанням для жінок є зняття покриття в домашніх умовах. Поки йде війна і всі салони закриті, справляємося самостійно.

Який метод зняття гель-лаку є найбезпечнішим для клієнтів, як правильно виконувати процедуру і при цьому не пошкодити нігтьову пластину, розповідає наш експерт Юлія Якімчук.

Юлія Якімчук, майстер нігтьового сервісу, інструктор Anna Avramenko Studio nails

Основне завдання – не тільки зняти покриття, а й не зашкодити нігтьовій пластині. Я прихильник зняття гель-лаку з нігтів лише апаратним методом! Але що робити, коли всі салони закриті, а гель-лак треба зняти?

Один із способів, яким можуть скористатися наші клієнти – обгортання фольгою із використанням засобу для зняття лаку.

Що для цього знадобиться?

  • Замість спеціальних ковпачків можна використовувати звичайну фольгу для запікання страв у духовці. Готуємо 10 прямокутних шматочків фольги. Розмір кожного має бути достатнім для того, щоб обернути крайню фалангу пальця та закріпити фольгу.
  • У домашніх умовах спеціальний ремувер замінюємо на рідину для зняття лаку.
  • Безворсові серветки легко замінюються ватними дисками. Розріжте три ватні диски на чотири частини. Орієнтир – довжина та форма нігтів. Головне, щоб четвертина спонжу вкривала всю нігтьову пластину.
  • Пушер замінюємо апельсиновою паличкою: нею зніматимемо залишки розм'яклого гель-лаку.
  • Пилочка для нігтів (180/240 грит).

Порядок дій:

1. Щоб рідина для зняття лаку проникала у гель-лак швидше, нам потрібно спиляти верхнє захисне покриття (топ)! Фінішний шар, що закріплює, знімається за допомогою пилочки середньої зернистості (180/240 грит).

2. Рясно змочіть у рідині для зняття лаку кожен підготовлений шматочок ватного диска, прикладіть його до нігтьової пластини та дуже акуратно зафіксуйте відрізком фольги. Слідкуйте за тим, щоб у процесі закріплення ватяний диск не перемістився – він має чітко лежати на нігті! Рекомендую в домашніх умовах знімати гель-лак по черзі спочатку на нігтях однієї руки, потім іншої.

3. Залиште компреси на 10-15 хвилин.

4. Зніміть фольгу з одного пальця та за допомогою дерев'яної палички перевірте, чи легко відсувається покриття. Якщо воно недостатньо розм'якло, надягніть ковпачок з фольги і зачекайте ще.

5. Дочекавшись розм'якнення лаку, зніміть ковпак із фольги з одного пальця, витираючи спонжем основну масу покриття. Залишки гель-лаку акуратно зніміть апельсиновою паличкою, не чекаючи, поки вони знову затвердіють. В цьому випадку працюємо швидко і не відволікаємось! Апельсиновою паличкою (пушером) працюємо від кутикули до вільного краю нігтя – це дуже важливо!

6. Повторно виконайте процедуру з кожним нігтем, знімаючи ковпак із фольги безпосередньо перед зняттям покриття.

7. Острови покриття, що залишилися на нігтях, обережно прибираємо пилкою без натиску на нігтьову пластину.

8. Наносимо на нігті та кутикулу олію, на руки – живильний крем.

Методи, які можуть зашкодити!

Спилювання. У жодному разі не можна слідувати порадам з інтернету і спилювати все покриття на нігтях крупнозернистою пилкою! При такому методі разом з гель-лаком знімається шар нігтьової пластини, що призведе до болючого відчуття протягом усього часу, поки ніготь повністю не оновиться.

Зняття без розм'якшення. Якщо покриття почало відходити біля краю або чіпляти волосся біля основи, у клієнтів часто з'являється спокуса відколупати шматочок або зовсім зняти покриття з усього нігтя. Ні в якому разі! Такий спосіб призведе до зняття шару нігтьової пластини, що знову-таки стане причиною хворобливих відчуттів.

Порушення технології зняття гель-лаку. Найпоширеніша помилка – зняття одразу всіх ковпаків із фольги. На повітрі лак швидко твердне і доведеться повторювати все спочатку. Тому знімаємо ковпачки по черзі з кожного нігтя перед безпосереднім зняттям покриття апельсиновою паличкою.

Процедура догляду за нігтями в домашніх умовах

Сольова ванна вважається найбільш легкою і простою процедурою, доступною кожному в домашніх умовах. Розчиніть у склянці теплої води одну столову ложку морської солі. Занурте пальці у воду на 15-20 хвилин.

Але я впевнена, що при дотриманні технології нанесення та зняття покриття думати про відновлення нігтів після гель-лаку не доведеться. Повірте, минули часи, коли краса вимагала жертв. Якщо все робити за розумом, то краса буде, а жертви не знадобляться.

Покриття гель-лаком – це не просто гарні нігті. Покриття захищає від зовнішніх пошкоджень, тому що "запечатує" нігті на кілька тижнів. У цей час нігтьова пластина поступово відростає і за кілька місяців сама оновлюється.

Здоров'я вам та вашим нігтям.