Стрічкове нарощування волосся: все про техніку
Чим вона може бути корисною майстру?
Даним матеріалом ми починаємо серію статей про техніки нарощування волосся. Цього разу розбираємо стрічкове нарощування волосся, його переваги, а також те, чим воно може бути корисним майстру в роботі.
Лілія Мамутова , Grand Master PRO Beauty Battle Hair, чемпіон Європи з перукарського мистецтва у номінації «Нарощування волосся», «Модний образ», творець авторських інноваційних біотехнологій з нарощування волосся, засновник Академії нарощування та моделювання волосся
У напрямку нарощування волосся є три базові техніки, від яких йдуть всі інші: а саме капсульна, голлівудська/тресова та стрічкова. У цьому матеріалі ми розберемо стрічкову техніку .
Порівняно з іншими європейськими країнами, в Україні стрічкове нарощування не таке популярне. Наші майстри переважно використовують техніку капсульного нарощування.
Для класичного стрічкового нарощування використовують стрічки розміром 4 см, за новими технологіями – 3 см, а в міні-стрічках ширина стрічки всього 2 см. Тобто згідно з різними технологіями, розмір стрічки варіюється, але класика – це саме 4 см.
Подвійні стрічки кріпляться одна на одну, а між ними фіксується волосся клієнта, до того ж це холодна технологія. Дуже часто клієнти відмовляються від капсульного нарощування. Здебільшого це трапляється з тими, хто спробував капсульне нарощування у непрофесіоналів своєї справи, які використовували старі технології, та постраждали від цієї процедури.
Тому після відмови від капсульного нарощування клієнтки все частіше вибирають стрічкове. Воно дуже зручне і популярне серед бізнес-вумен, тому що процедура нарощування займає від півгодини до години. За цей час можна зробити повноцінне нарощування.
Ще одна видима перевага стрічкового нарощування: волосся, яке клієнт купив один раз, можна нарощувати багато разів. Якщо при капсульному нарощуванні під час зняття треба обрізати капсулку і волосся постійно стає коротшим і коротшим, то при стрічковому нарощуванні цього не потрібно, волосся не зрізається.
У стрічкового нарощування багато переваг : швидке, холодне, волосся можна довго носити, воно не коротшає, до того ж матеріали не викликають алергії та подразнення (що часто трапляється при капсульному нарощуванні). Стрічки плоскі, і в порівнянні з найдрібнішими круглими капсулами, майже не відчутні.
Тому якщо клієнт приходить і каже, що капсули він не хоче, то як альтернативу можна запропонувати саме стрічкове нарощування. На сьогоднішній день вже є навіть стрічкове нарощування нового покоління: нанонарощування та мікронарощування, що підбираються індивідуально під клієнта. У Європі цей вид нарощування є дуже популярним, адже він вважається дуже безпечним. Там немає гарячого впаювання капсул, ми не порушуємо зростання волосся, а лише з двох сторін пасма кріпимо стрічки.
Корекція на стрічковому нарощуванні робиться раз на три-п'ять тижнів досить швидко, годину-півтори.
Чим цей вид нарощування може бути корисним майстру? Цій техніці я рекомендувала б навчитися майстрам-перукарям, які працюють зі стрижками, з фарбуваннями або зачісками. Якщо вони не хочуть заглиблюватися в складний процес нарощування волосся, який займає багато часу, цей вид може стати універсальним і доповнюючим.
Стрічковому нарощуванню швидше навчитися, його легко робити і за допомогою такої техніки майстер може значно збільшити свій дохід. До такого майстра прийде більше людей, оскільки він зможе зробити ще комплекснішу роботу: загустити волосся після стрижки або фарбування, додати додаткові відтінки, особливо на темному волоссі – додати світле або яскраве пасмо. За допомогою нарощування майстер може втілити будь-які ідеї. Також підготувати клієнта до заходу – наприклад, подовжити чи загуснути масу волосся для зачіски. Майстер стане топом, зможе виділитися та відзначитися вмінням доробити всі бажання клієнта та зробити шикарну роботу.
Раніше навчання стрічкового нарощування було стандартизованим, передбачало одну технологію кріплення, стандартний розподіл нарощеного волосся. Ми ж навчаємо стрічкового нарощування по-іншому: на різних довжинах, на різні випадки клієнтів, стрижки, на виправлення робіт після невдалих нарощувань чи стрижок. Ми завжди вчимо доробляти роботу, доповнити все стрижкою, укладанням.
Читайте також