Апаратний догляд за шкірою: програма корекції «втомленого обличчя»

Гід косметолога

Logo

Продовжуємо серію статей, в яких пропонуємо до уваги фахівців естетичної медицини варіанти комплексної корекції основних типів старіння обличчя. Сьогодні поговоримо про втомлений морфотип.

Підготовчий етап

Мета: покращення лімфовідтоку та мікроциркуляції шкіри обличчя.

Використовувані апаратні технології: мікрострумовий лімфодренаж, ендермологічний ліфтмасаж у режимі дренажу.

Мікрострумова терапія

Метод заснований на застосуванні слабких низькочастотних модульованих імпульсних струмів із силою від 10 до 650 мкА та частотою від 0,1 до 300 Гц. Відновлює мембранний клітинний потенціал усіх тканин обличчя, покращує трофіку, венозний та лімфатичний відтік, розслаблює гіпертонічні й відновлює тонус гіпотонічних м’язів обличчя. Є можливість форезу поляризованих засобів. Метод простий, ефективний у застосуванні як по обличчю, так і по тілу, комфортний та практично безпечний.

Ендермологічний лімфодренаж

В основі ендермологічного лімфодренажу лежить принцип активації лімфатичних колекторів та мікроциркуляторного русла із використанням низькочастотної вібрації 4–8 Гц. Метод дозволяє значно покращити венозний та лімфатичний відтік у ділянці обличчя, шиї. РОЛ-маніпула дозволяє боротися з небажаними жировими відкладеннями (подвійне підборіддя тощо) і знімати м’язовий гіпертонус.

Основний етап

Мета – покращення трофіки тканин, стимуляція синтетичної активності фібробластів для підвищення тургору шкіри обличчя, відновлення тонусу гіпотонічних м’язів обличчя.

Використовувані апаратні технології: мікрострумова терапія, ендермологічний ліфтмасаж, міостимуляція, біостимуляція, RF-терапія з динамічною м’язовою активацією, світлотеплове омолодження.

Мікрострумова терапія (див. вище)

Ендермологічний ліфтмасаж/ендермоліфт

Технологія являє собою щипкову стимуляцію з частотою від 4 до 16 Гц. В основі LPG-ліфтінгу лежить принцип механотрансдукції – отримання прогнозованого біологічного відгуку тканин на специфічну механічну стимуляцію її поверхні. Механотрансдукція використовується для стимуляції фібробластів і відновлення «щільності» делікатних тканин обличчя, шиї та декольте, відновлюючи активне вироблення тканинами колагену й еластину. РОЛ-маніпула дозволяє боротися з небажаними жировими відкладеннями (подвійне підборіддя тощо) і знімати м’язовий гіпертонус.

Методика електроміостимуляції

Вплив імпульсними струмами на мімічні, скелетні та гладкі м’язи з метою стимуляції вимушених скорочень. При скороченні м’язів досягається зміцнення, підвищення тонусу тканини м’язів, відбувається вазодилятація з подальшою активізацією кровообігу, форсується лімфодренаж. Також задіяна підшкірно-жирова клітковина, адипоцити якої, в умовах поліпшення трофіки тканин, активізують метаболічні процеси, що призводять до ліполізу. Посилюється гемодинаміка й оксигенація м’язів. Параметри струмового впливу підбираються спеціалістом індивідуально. Електроміостимуляція є ефективною та перевіреною методикою, але має певні недоліки – можливість хворобливих відчуттів, тривалий курс, вузький спектр застосування, спрямований виключно на стимуляцію м’язової тканини. При неправильному застосуванні міостимуляції можливі ускладнення у вигляді гіпертонусу м’язів або їх атрофії, загострення невритів тощо.

Біостимуляція

Біостимуляція – це інноваційна та високоефективна методика, в основі якої лежить унікальна дія електричного струму; це стимуляції біологічної активності тканин організму з метою активізувати природні фізіологічні процеси задля досягнення максимально ефективного результату.

В основі методу біостимуляції лежать нові технічні рішення: використання 44 форм хвилі електричного струму, що дозволяє комплексно впливати на всі ланки патогенезу, діючи на різних рівнях тканин обличчя; постійна зміна параметрів процедури унеможливлює звикання; незалежні генератори імпульсів створюють різнопланові процедури для обличчя й тіла з можливістю їх одночасного проведення.

Біостимуляція поєднує кілька методик: біостимуляцію, мікрострумову терапію та ультразвукову дію. Апарат адаптований для роботи по обличчю й тілу.

Основними напрямами роботи з тілом є:

  • корекція фігури
  • формування контурів
  • схуднення та усунення зайвої ваги
  • лікування целюліту
  • покращення форми грудей
  • лімфодренаж
  • зменшення жирових відкладень
  • підвищення тонусу та працездатності м’язів
  • відновлення фігури після пологів
  • антистресові процедури.

Лікувальні програми: акупунктура, рефлексологія, програми, що дають можливість зняття гострих та хронічних больових синдромів.

Реабілітаційні програми: відновлення м’язової та сполучної тканин, рухової активності, детоксикація.

Спортивні програми: відновлення м’язів після інтенсивних навантажень, програми, що тренують, збільшення сили, витривалості, розтяжності, швидкості скорочення м’язів.

Приклад складання курсової терапії втомленого обличчя

Підготовчий етап: ендермологічний ліфтмасаж у режимі лімфодренажу 2 рази на тиждень. Тривалість етапу 3 тижні.

Основний етап: біостимуляція тканин обличчя 2-3 рази на тиждень, курс 6-8 процедур. За потреби в одне відвідування можливе поєднання з процедурами ультразвукового або мікрострумового введення косметичних засобів (ці функції включені до апарату біостимуляції).

Підтримуючий етап: лімфодренаж 1 раз на 2-4 тижні, біостимуляція 1 раз на 2-4 тижні. Використовуються всі методи або на вибір косметолога залежно від проблеми, що залишилася.


За матеріалами Les Nouvelles Esthetiques Україна

Читайте також