Рашизм: нова стаття з Вікіпедії
Новини інформаційного фронту
В українській Вікіпедії з'явилася стаття про «рашизм», який визначають як політичну ідеологію режиму російської федерації. Про це повідомляють українські медіа з посиланням на сторінку з матеріалом
Війна, яку росія розв’язала проти України, нікого не залишає байдужим, а весь світ спостерігає за воєнними злочинами путінської армії. Події в Україні є справжнім геноцидом, а ідеалогія путіна отримала назву «рашизм».
Українські медіа повідомляють про те, що в українській Вікіпедії з'явилася стаття про «рашизм», який визначають як політичну ідеологію режиму російської федерації.
У ній пояснюється походження терміна, історія його виникнення, основні риси, ознаки, складові й функції, а також ідеологія. Розглядається символіка рашизму та його носіїв – рашистів.
Вікіпедія визначає рашизм як «політичну ідеологію та соціальну практику владного режиму Росії кінця XX, початку XXI століття, що базується на ідеях «особливої цивілізаційної місії» росіян, «старшості братнього народу», нетерпимості до елементів культури інших народів».
Термін походить від поєднання слів «Russia»та«fascismo» – росія та фашизм. На думку укладачів, він є різновидом тоталітарної, фашистської ідеології, поєднанням основних принципів фашизму та сталінізму.
«Він є обґрунтуванням варварської геополітики РФ, спрямованої на окупацію та анексію
Цей термін останнім часом використовується не лише в Україні, але у різних країнах Європи. Статтю вже перекладено 26 мовами, серед яких англійська, польська, іспанська, турецька, іврит. Проте російської версії цієї статті немає.
Також уточнюється, що «14 квітня 2022 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-терористом із тоталітарним неонацистським режимом та заборонила його пропаганду, а також пропаганду акту агресії Росії проти України. Рашизм є різновидом нацизму та фашизму і синонімом терміну «російський нацизм»
Прочитати матеріал з Вікіпедії ви можете за посиланням
Читайте також
- Як отримати свідоцтво про закінчення школи у воєнний час: алгоритм дій
- Як мінімізувати наслідки стресу під час війни: базова психологічна допомога
- Як запобігти занепокоєнню: тривожність та кофеїн
- Step by step: як планувати життя під час війни
- Освіта під час війни: вебінари про Казкову Україну для дітей та батьків
- Я «заїдаю» війну: як впоратись з переїданням через стрес
- Як опанувати себе: синдром відкладеного життя під час війни
- Патріотизм – беззаперечний тренд тату
- Волонтерський фронт: як допомогти Україні в тилу