Пудрові брови: техніка виконання

Покроковий майстер-клас від Ольги Кравенської

Logo

Декому до душі насичені, чіткі брови, а деяким хочеться досягти максимально легкого ефекту. Техніка пудрового напилення дозволяє досягти другого результату

Ольга Кравенська , методист Європейської Бьюті Бізнес-Школи «Коглядейд», майстер з перманентного макіяжу, член Міжнародної громадської організації «Асоціація професіоналів перманентного макіяжу» (МГО АППМ), учасник освітньо-ігрового шоу з перманентного макіяжу , доповідач науково-практичних конференцій з перманентного макіяжу в рамках виставки InterCHARM, автор статей у журналі Permanent, учасник конференції The Permanent Make-Up World Conference 2017 (Амстердам, Нідерланди)

Кожна людина, яка вирішується на процедуру перманентного макіяжу, має уявлення про те, як хоче виглядати в результаті. Деяким до душі насичені, чіткі брови, які стають одним із основних акцентів образу, а деяким хочеться досягти максимально легкого ефекту, просто підкресливши цей елемент обличчя та надавши йому акуратності. Техніка пудрового напилення дозволяє досягти другого результату

Отже, пудрові брови. Легкі, напівпрозорі – для фону, без чітких меж та контурів. Підходять для всіх: і в кого свої густі брови, і в кого вони відсутні. Пігмент у цій техніці наноситься поверхнево та прозоро. За допомогою напилення можна досягти різних результатів – від прозорого серпанку до більш насиченого, щільного кольору. Тому ця техніка є універсальною. Пігмент вноситься у верхні шари шкіри, тому процедура є атравматичною, а це сприяє більш швидкому загоєнню та невеликому виходу кольору. Пігмент слід підбирати максимально схожим на рідний колір волосків або на коріння волосся, що відросло. Саме нанесення займає від півгодини до години залежно від бажаної щільності та особливостей шкіри клієнта. Використовувана голка, одиниця (особисто для мене), - найпередбачуваніша, з її допомогою досягається максимальна легкість по всій поверхні брівки, а також вона дає можливість виконати м'який перехід кольору з легшої головки до щільнішого хвостика.

Варто відзначити основні помилки майстрів , що працюють у цій техніці:

  • немає легкості;
  • несиметричне профарбування лівої та правої брів;
  • нерівномірне фарбування частин брови;
  • відразу після процедури дуже бліда головка (після процедури може здаватися, що фарба достатня, але враховуйте, що з відходженням скоринки йде і частина кольору).

Етапи процедури

Переходимо до етапів процедури та техніки виконання.

Фото 1. Заповнюємо клієнтську угоду.

Фото 2-6. Фотографуємо клієнта до процедури, малюємо ескіз та затверджуємо його.

Фото 7. Наносимо первинну анестезію.

Фото 8-10. Перший прохід внесення пігменту: закріплюємо ескіз і готуємо шкіру до вторинної судинозвужувальної анестезії. У першому проході виконуємо штрихування. Всі штрихи робимо з однаковим натиском, паралельно один одному, в одному напрямку, знизу вгору під кутом 90 градусів, при цьому шкіра має бути дуже добре натягнута у напрямку чола. Виліт голки – приблизно 1,5 мм, але працюємо лише кінчиком на дотику з мінімальною швидкістю апарата. У роботі намагайтеся уникати стиків пігменту, який нашаровується один на одного. Щоб уникнути цього, максимально м'яко входите в шкіру. Враховуйте момент, що шкіра в області зламу та хвоста тонша, тому в цих зонах легко заглибитися, що загрожує плямами і холодним виходом пігменту. На початку роботи не перенасичуйте зону голівки – позначте її, а вже у наступних проходах сформуйте та насичуйте кольором.

Фото 11. Результат після першого проходу.

Фото 12-13. Другий прохід: вносимо пігмент щільніше.

У цьому і наступних (за потреби) проходах штрихи намагайтеся перетинати, щоб досягти рівномірного фарбування. Пам'ятаємо такий момент: чим довше і швидше робити штрих, тим він виглядає легше і повітряніше, а чим коротше і повільніше – тим щільніший і покривавіший.

Фото 14-15. Просимо клієнта прийняти вертикальне положення та оцінюємо симетрію брів.

Проводимо (за потреби) третій прохід.

Фото 16-18. Наносимо спеціальний післяпроцедурний засіб, оцінюємо готовий результат.

Інформуємо клієнта про постпроцедурний догляд.

Після повного відновлення шкіри проводимо огляд роботи та при необхідності робимо корекцію.

Матеріал вперше був опублікований у журналі Permanent №1(9)/2018

Читайте також