Перманентний макіяж брів: різні технології нанесення

На замітку майстрам перманентного макіяжу

Logo

Існуючі техніки ПМ дозволяють нам трохи посперечатися з природою - талановитими руками майстра візуально змінити розріз очей, форму брів і губ. Яку техніку вибрати для задуманої клієнтом корекції?

Перманентний макіяж залишається популярною процедурою, оскільки саме ця технологія дозволяє найбільш делікатно скоригувати риси обличчя, приховати деякі недоліки шкіри, а також перетворити зовнішність, надавши їй більшої виразності та привабливості.

Існуючі техніки перманентного макіяжу дозволяють нам трохи посперечатися з природою – талановитими руками майстра візуально змінити розріз очей, форму брів та губ. Який перманентний макіяж вибрати для задуманої клієнтом корекції, найкраще вирішить сам фахівець. Тільки майстер перманентного макіяжу зможе найбільш точно підібрати технологію нанесення фарбуючих пігментів, яка дозволить досягти максимального ефекту та природності та досягти бажаного результату.

Технологій нанесення перманентного макіяжу безліч, і досвідчений майстер, враховуючи особливості шкіри, будови та овалу обличчя, густоти волосків на повіках або бровах, може зробити правильний вибір.

Ця стаття – ексклюзивний переклад матеріалу, опублікованого на сайті міжнародного журналу для фахівців з мікропігментації PMU International. Magazine of Permanent Makeup. Оригінал статті – за посиланням

Варіанти перманентного макіяжу брів можуть змінюватися від людини до людини та від майстра до майстра. Це найпопулярніший вид процедури перманентного макіяжу. Професійний майстер ПМ може створити повністю забарвлені натуральні брови з кількох крихітних волосків. Проте є різні техніки з винятковими характеристиками. Розглянемо найчастіше використовувані методи.

Основні техніки

Існує два основних типи технік перманентного макіяжу брів: тіньова та волоскова .

Тіньова техніка (shading, напилення) дуже популярна серед тих клієнтів, які хочуть надати форму, змінити форму, покращити загальний вигляд брів. Тіньова техніка нанесення має дуже відомий ефект: візуально брова виглядає таким чином, начебто макіяж нанесений за допомогою спеціальних разових засобів – олівця або тіней. Напилення брів - метод досить складний за технікою виконання і вимагає високого професіоналізму майстра перманентного макіяжу, оскільки дуже важливо правильно підібрати і витримати досконалий перехід відтінку пігменту.

Волоскова техніка нанесення пігменту полягає у промальовуванні малюнка у формі волосків та повторенні їх природної форми та довжини. Ця технологія дає можливість посилити густоту та яскравість брів. Волоскова технологія татуажу брів дасть максимально реалістичний ефект, дозволяючи достовірно імітувати волоски. За даної техніки пігмент вводиться у верхні шари дерми (поверхнево). Ця технологія допускає можливість часткового пігментування ділянок шкіри, що є актуальним у тих випадках, коли необхідно скоригувати травматичні дефекти (шрами) в області брови.

Залежно від ситуації та досвіду майстра ПМ існують такі похідні двох вищезгаданих основних технік:

  • «Акварель» - дає більш широку можливість використання різних відтінків фарби, промальовуючи плавний перехід. Акварельне нанесення пігменту дозволяє досягти максимально природного ефекту, зберігши натуральність образу, але посиливши його яскравість. Такий макіяж зберігається понад півтора року. Ця техніка м'якого заповнення також називається частковою, оскільки клієнтам переважно не потрібно заповнювати брови повністю. Це відбувається, коли клієнти мають прогалини в певних областях, в основному з-за рубців;
  • «Перо » – поєднання волоскової техніки та тіньової. Однак штрихи тут робляться ближче один до одного, щоб забезпечити затінений розмірний вигляд. Більше того, ця косметична процедура підходить не для всіх типів шкіри, і клієнтам необхідно проконсультуватися зі своїм майстром.

Мікроблейдінг також називають "вишивка для брів". Люди, які страждають на алопецію або мають інші проблеми з випадінням волосся, можуть повернути природний вид брів за допомогою цієї техніки, оскільки вона призводить до результату, схожого на натуральні волоски. Пігменти, що використовуються у цій техніці, підбираються таким чином, щоб відповідати оригінальному кольору брів. Відразу після процедури брови матимуть темніше забарвлення. Однак протягом наступних двох тижнів вони стають значно «легшими» і забезпечують бездоганний, природний вигляд.

Читайте також