Пастельний перманентний макіяж: попит породжує пропозиції

Бути чи не бути перманентному макіяжу: ось у чому питання

Logo

Що бентежить клієнтів, які стоять перед вибором: робити татуаж чи не робити? Зараз ми хочемо допомогти майстру розсіяти сумніви тих клієнток, які цілком задоволені своїм відображенням у дзеркалі

Якщо ви запитаєте свою клієнтку: «Чи є щось, що ви хотіли б змінити у своєму зовнішньому вигляді?», мабуть, 80% жінок дадуть відповідь: «Звичайно, є!»

На які процедури із власним обличчям відвідувачки салонів краси готові піти у косметичних цілях? Хтось замислюється про кардинальні зміни та приміряється до пластики. Інші не приймають або бояться таких рішучих змін і вирішуються на зовсім невелике втручання. Кожна жінка уявлення про себе бачить певний образ. Навіть якщо вона має ідеал зовнішності, вона довгий час лише приміряє його він, розмірковуючи: «А чи підійде мені це?».

Далеко не всі спробують скопіювати образ, що сподобався на себе. Адже серед наших клієнток зустрічаються й такі, для яких усе, що більше ніж гігієнічна помада, відчуває як щось чужорідне та вульгарне на обличчі.

Але при всій різноманітності психологічних типів ми все ж таки спостерігаємо збільшення кількості бажаючих зробити перманентний макіяж. З кожним днем тих, хто ним користується чи замислюється про можливість його зробити, дедалі більше. Відповідь на поверхні: згідно з опитуваннями клієнток, перманентний макіяж – це неймовірно зручно! Бути доглянутою будь-якої доби, не дивлячись головний дефіцит сучасності - вільний час!

Попит народжує пропозиції

Але татуаж такий різний! Стільки видів, технік із хитромудрими назвами, своєрідностей підкреслення майстрів! Розплодилося безліч салонів, тату-студій, клінік, кабінетів, майстрів-надомників. Переваги ПМ вже відомі, про них пишуть на сайтах, у цьому неофітів і переконують майстри на консультаціях. Негативних аргументів теж вистачає: в інтернеті – лякаючі фотографії неякісного перманентного макіяжу та страшилки із ускладненнями; незрозумілий розкид у цінах, який бентежить і змушує сумніватися у правильності вибору майстра.

Бути чи не бути: ось у чому питання

Що ж бентежить клієнтів, які стоять перед вибором: робити татуаж чи не робити?

Ми зараз не будемо міркувати на тему природних побоювань нарватися на недобросовісного і неохайного фахівця, який не дотримується правил септики та асептики; або на «економіста», у робочому арсеналі якого – лише китайські апарати та пігменти невідомої якості; або майстра, який навчався лише за роликами з YouTube.

Зараз ми хочемо допомогти майстру розсіяти сумніви тих клієнток, які цілком задоволені своїм відображенням у дзеркалі, але хочуть щось трохи наголосити, або виділити, або відвернути увагу від якоїсь деталі у зовнішності.

Насправді клієнток, які вважають, що татуаж потрібен, але при цьому важливо, щоб він був непомітний – значна кількість. Їхні побоювання лежать зовсім в іншій площині.

Перший та найважливіший аргумент – таким клієнтам потрібна природність. «Я зовсім не фарбуюся, і хочу залишатися «ненафарбованою», але з перманентним макіяжем».

Такі клієнти подобаються собі і не хочуть, щоби щось змінювалося. «Ви не повинні мене зіпсувати» - головна їхня вимога.

З інших поширених заперечень:

  • я жодного разу не бачила природного непомітного татуажу;
  • ви робите дуже темний татуаж, а мені ж потрібний світлий;
  • мені не потрібно робити татуаж на всю брову, а лише на «лисі» ділянки;
  • я не люблю бути яскраво нафарбованою, можна зробити зовсім непомітний макіяж;
  • дуже хочу спробувати зробити перманентний макіяж, але боюся розчаруватися в результаті і потім доведеться видаляти;
  • не хочу чекати роками, коли татуаж зійде.

Чесне рішення

Спілкуючись на попередній консультації з такою клієнткою, дайте насамперед чесну відповідь на її запит про «помітний» татуаж: якщо вас розглядатимуть у збільшувальне скло та захочуть виявити перманентний макіяж – його однозначно знайдуть! Але, якщо вас цілком влаштує, що оточуючі помічатимуть, що у вашому образі щось змінилося (звичайно, на краще), але не зможуть зрозуміти, що саме рішення є! І запропонуйте клієнтці пастельний перманентний макіяж .

Пастельний перманентний макіяж виглядає натурально та ненав'язливо. Його мета - підкреслити природну красу рис обличчя, не змінюючи їх. Він надає особі більшої виразності, не залишаючи в оточуючих враження про постійно нафарбовану особу. Ефект такого татуажу зберігається 4-5 місяців.

Пастельний перманентний макіяж сподобається тим, хто віддає перевагу:

  • делікатний малопомітний макіяж;
  • категорично проти кардинальної зміни форми;
  • не сприймає створення чітких графічних ліній.

Коли клієнтка має впевненість у професіоналізмі майстра, стиль і приклади його робіт подобаються, вона прочитала відгуки про нього і спокійна за якість процедури – тоді й майстер може бути спокійним: запропонований варіант пастельного перманентного макіяжу таку клієнтку обов'язково залишить задоволеною.