Освіта під час війни: вебінари про Казкову Україну для дітей та батьків
Українська міфологія крутіша за Marvel!
В Україні запустили культурний онлайн-проєкт «Казкова країна» для всієї родини, присвячений українській культурі, історії, міфам та казкам. Продовжуємо навчатись під час війни!
Активна фаза війні, яку росія розв’язала проти України, залишила мільйони українських дітей без можливості повноцінно навчатись. Хтось не може відвідувати школу, спілкуватись з однолітками, хтось був змушений переїхати та змінити місце навчання.
Але дорослі розуміють, що не можна залишати дітей в Україні та за її межами без навчання та розвитку навіть у такі складні часи. Заради доступу до цікавої та корисної інформації, для відновлення пізнавальної діяльності та творчої активності дітей і батьків був створений новий сімейний освітній проєкт «Казкова Україна», який запустила ІТ-компанія GlobalLogic Ukraine.
Культурний онлайн-проєкт стартував 19 квітня. Він складається з шістьох безкоштовних онлайн-зустрічей, під час яких українські діти і їхні батьки зможуть ближче познайомитись з культурою та творчістю рідної країни. Організатори зазначають, що зараз це важливо, як ніколи: «Наше мистецтво та спадщина є нематеріальним надбанням кожного українця. Впевнені, що Казкова Україна згуртує родини з дітками за спільно проведеним часом».
Фото: GlobalLogic Ukraine
У вебінарах приймають участь відомі українські письменники, режисери та журналісти, чиї розповіді про те, звідки взялися казки, оповідання та байки, будуть цікавими для учасників різного віку – і малечі, і бабусям та дідусям.
Перша зустріч була присвячена українській міфології, яка «крутіша за Marvel». Письменник Нік Лисицький розповів, чому українська міфологія – одна з найбагатших і найцікавіших у світі. Слухачі дізнались, що спільного мають українські герої та месники з фільмів Marvel, а також мали змогу навчитися створювати комікси з українськими супергероями. Під час другого вебінару, «Казки про казку», кандидатка філологічних наук Тетяна Синьок розповіла про походження українських народних казок.
Розклад наступних онлайн-зустрічей:
- 3 травня: «Шлях героя: пишемо чарівні казки». Юлія Конопляна разом із слухачами проаналізує шлях героя та допоможе учасникам придумати власну казку.
- 10 травня: «Комікси та історії». Разом зі сценаристом і художником Тарасом Фроловим ви навчитесь створювати справжні комікси.
- 17 травня: «Від малюнка до справжнісінького мультика». Режисерка Світлана Магда пояснить, як створюється анімація. Ви дізнаєтесь, в чому різниця між українськіми мультфільмами та творчістю студії Disney.
- 24 травня: «Як герої мультфільмів отримують свій голос?». Письменниця та журналістка Тетяна Касьян розповість, як персонажи мультфільмів оживають за допомогою голосу.
Перегляд безоплатний, до всіх вебінарів можна долучитись за єдиним посиланням. Лекції починатимуться о 18:00.
Крім того, кожен вебінар детально анонсуватимуть у зустрічі на Facebook, тож слідкуйте за анонсами. Також вебінари можна переглядати на YouTube.
Долучайтесь до наступної зустрічі!
Читайте також
- Як отримати свідоцтво про закінчення школи у воєнний час: алгоритм дій
- Як мінімізувати наслідки стресу під час війни: базова психологічна допомога
- Як запобігти занепокоєнню: тривожність та кофеїн
- Step by step: як планувати життя під час війни
- Я «заїдаю» війну: як впоратись з переїданням через стрес
- Як опанувати себе: синдром відкладеного життя під час війни
- Рашизм: нова стаття з Вікіпедії
- Патріотизм – беззаперечний тренд тату