Напилення губ: як досягти ідеальної текстури пігменту
Рекомендації професіоналів для майстрів перманентного макіяжу
Все більше жінок хочуть мати майже непомітний, природний перманентний макіяж губ. У цій статті пропонуємо майстрам ознайомитися з лайфхаком, який гарантує легкий, прозорий відтінок
Сьогодні дедалі актуальнішими стають ідеальні натуральні губи – перманентний макіяж, якого не помічають. У тренді – нечіткі контури, м'який натуральний колір, ефект вологих губ, прозорі відтінки. Такий вид татуажу є актуальним для молодих дівчат і тих, хто скористався послугами косметолога зі збільшення об'єму губ і не бачить ефекту через відсутність кольору червоної облямівки губ.
У своїй практиці майстри все частіше вибирають техніку напилення (пудрового татуажу), яка дозволяє досягти максимального наближення до природного відтінку губ. Враховуючи особливості техніки та результати, її варто використовувати з метою оновлення помадних ефектів на губах, коли достатня кількість пігменту вже є в шкірі і потрібно внести пігмент саме в поверхневі шари, щоб не перенасичувати шкіру губ пігментуючим речовиною, надлишок якого призводить до сухості шкіри і навіть до уповільнення обмінних процесів. Особливо сушать шкіру білила. І якщо шкіра перенасичена білилами і клієнт не хоче інтенсивного кольору на губах, ми можемо запропонувати саме внесення неконцентрованого пігменту з мінімальною кількістю білил.
Як досягти ідеальної текстури пігменту для пудрового татуажу?
Для цього фахівці рекомендують використовувати спеціальний розріджувач - дилуент. Засіб зменшить концентрацію пігменту, що дозволить на світлій шкірі йому виглядати максимально природно. Розберемося, чим можна розбавити пігмент для татуажу і чи можна використовувати для цього воду, хлоргексидин або фізрозчин.
Яким має бути розріджувач для татуажу
Дилуент має за складом ідеально підходити пігментам, з якими ви працюєте. Як відомо, пігменти складаються із сухої барвної речовини та рідкої основи для створення консистенції. Зазвичай виробники для основи вибирають гліцерин, у цьому випадку пігменти виходять кремової консистенції, легко наносяться, не проникають глибоко, підходять для будь-яких технік татуажу.
Розріджувачі для пігментів теж зазвичай містять гліцерин та додаткові компоненти (наприклад, воду, ізопропіловий спирт, амінокислоти, екстракти). Добре, коли основа пігментів виробника відповідає складу розріджувача для татуажу, тому найкраще використовувати пігменти та дилуенти одного бренду. Але якщо у вас під рукою немає відповідного розріджувача, можна використовувати універсальний дилуент іншого бренду. Тільки не потрібно експериментувати з водою, хлоргексидином, фізрозчином. Є великий ризик, що у процес роботи пігмент розшарується. Не варто ризикувати та змінювати формулу пігменту, результат може бути відмінним від бажаного!
Коли розріджувач необхідний
Необхідність у розріджувачі може виникнути у майстра-початківця татуажу, який відчуває, що пігмент лягає не дуже добре. Зазвичай новачки стикаються з двома ситуаціями: пігмент занадто рідкий і пігмент занадто густий. Якщо пігмент занадто густий, додайте розчинник, приблизно 1-2 краплі на 8 крапель пігменту і ретельно перемішайте. Розріджувач потрібен для того, щоб зробити пігмент менш концентрованим, зволожити шкіру, покращити ковзання голки при проколі шкіри. В результаті виходить дуже легке фарбування.
У жодному разі не можна намагатися розбавити засохлий пігмент, його більше не можна використовувати в роботі! Взагалі на навчанні татуажу майстри розповідають чим краще розбавити пігмент, щоб вийшов відмінний результат. Наприклад, для кінчиків брів розведення буде потрібне сильніше, тому що в цій області шкіра дуже тонка.
Освітлювати/розбавляти пігмент потрібно і для татуажу губ, щоб контур виглядав природно з гарним переходом. Освітлений пігмент створює ефект легкого напилення - що й потрібне для природного татуажу.