Лазерне видалення неякісного ПМ: погляд фахівця

Виправити не можна видалити

Logo

Часто майстри, зіткнувшись з неякісною роботою іншого майстра, вважають за краще не виправляти помилки, а повністю видалити ПМ. Розглянемо особливості апаратного вирішення цього питання – за допомогою лазера

Олександр Зарицький, практикуючий майстер з видалення тату та ПМ, експерт з експлуатації та обслуговування Q-Swith Nd: YAG, член міжнародної асоціації перманентного макіяжу АРРМ

Багато фахівців, зіткнувшись з неякісною роботою іншого фахівці, воліють не виправляти помилки, а повністю видалити наявний ПМ. У цій статті ми розглянемо особливості апаратного вирішення цього питання – за допомогою лазерних технологій

Природна краса сьогодні стає стійким трендом у світі моди. На жаль, не кожна жінка може похвалитися правильними рисами обличчя – зокрема, ідеальним вигином брів, виразним поглядом та пухкими, червоними від природи губами. Сучасна косметологія йде в ногу з часом, тому будь-який недолік зовнішності коригується та усувається.

Перманентний макіяж – один із способів зробити зовнішність привабливішою та виразнішою.

До та після процедури лазерного видалення. Фото представлені автором

Якщо говорити про переваги ПМ, слід виділити такі :

  • колір губ, брів, повік стає більш насиченим, які контури – акуратніше;
  • відпадає необхідність у щоденному нанесенні макіяжу та його корекції протягом дня;
  • перманентний макіяж підходить навіть алергікам, які гостро реагують на будь-яку декоративну косметику;
  • з його допомогою можна виправити більшість вроджених недоліків та якісно замаскувати невеликі шрами чи сліди на шкірі.

Крім того, він не змивається водою, не обсипається і не має жирного блиску. А це означає, що в будь-який час дня і ночі ви будете чарівні.

До та після процедури лазерного видалення

Розбір польотів

Говорячи про «гарантію на перманентний макіяж», варто розуміти, що кінцевий результат залежить і від майстра, і від клієнта, а також інших чинників. Необхідно враховувати наступне: якість проведеної процедури, дотримання клієнтом рекомендацій у післяпроцедурному періоді, ретельність догляду за опрацьованою зоною, спосіб життя, який вів клієнт після і таке інше.

Неможливо передбачити, як відреагує організм. Обмін речовин, імунітет, тип шкіри, стан серцево-судинної системи та інші фактори мають прямий вплив на збереження введеного пігменту. І, на жаль, не завжди підсумкова якість роботи тішить клієнта!

Причин невдалого татуажу безліч, у тому числі недосвідчений майстер (підбір неправильної форми, неправильно підібраний колір пігменту, помилки в техніці), недотримання рекомендацій клієнтом до та після процедури. То що робити у разі невдалого перманентного макіяжу?

Існує три варіанти: забивання світлим пігментом, видалення ремувером та лазерне видалення .
Майстри, які розуміються на даній темі, здебільшого віддають перевагу саме лазерному видаленню. Для тих, хто вирішив видалити перманентний макіяж лазером, буде корисна така інформація. Отже, розберемося в тонкощі лазерного видалення перманентного макіяжу.

Така послуга як лазерне видалення татуажу/ПМ в Україні з'явилася понад 15 років тому. За цей час величезна кількість жінок встигла постраждати від рук недосвідчених майстрів. Раніше позбавитися невдалого татуажу було практично неможливо. Але не сьогодні!

Лазер – найбільш популярний та безпечний метод видалення, який довів свою ефективність. Не варто турбуватися про всілякі наслідки. Процедура практично безболісна, ймовірність рубцювання мінімальна, результат вражає!

Можливості лазера

Процедура лазерного видалення полягає в тому, що високопотужний лазерний промінь довжиною 532 або 1064 нм проникає в глибокі шари шкіри, де і базується пігмент, що барвить. Під впливом лазера пігмент розпадається на дрібні частинки та виводиться лімфосистемою (зокрема, через піт). Таким чином, на місці перманента знову з'являється звичайна, незабарвлена шкіра.

При цьому епідерміс – верхній шар шкіри – залишається цілим, абсолютно неушкодженим. І волоски (у разі перманентного макіяжу брів) також залишаються на своєму місці – не випадають і продовжують рости у колишньому темпі. Вплив лазера може трохи освітлити волосся, не чинячи негативного впливу. Для усунення дискомфорту можна підфарбувати брови.

Більш точно можна судити про результат лише через 4-8 тижнів (коли частки пігменту розсмоктуються). При цьому кількість необхідних процедур видалення небажаного пігменту залежить від ряду факторів, таких як:

  • кількість фарби в шкірі: для отримання різних градацій кольору використовується різна щільність вбивання фарби на квадратний сантиметр шкіри;
  • глибина: у разі перманентного макіяжу пігмент вводиться поверхнево, що скорочує кількість необхідних процедур;
  • колір фарби: чим він темніший, тим легше йде; найгірше видаляються білий, жовтий, бежевий.

Повне видалення пігменту – процес реальний, але потребує терпіння, за необхідності кількох процедур, перерва між якими становить близько півтора місяця.

Підводячи підсумок, варто відзначити, що, на жаль, перманентний макіяж може стати не тільки помічником жінок, а й їх ворогом – в руках невмілого майстра та за сукупності можливих обставин. Перед процедурою нанесення перманента рекомендуємо дуже уважно зважити всі «за» та «проти». А ми, у свою чергу, завжди готові вам прийти на допомогу.