Губи «омбре»: від теорії до практики

Корекція форми та об'єму губ за допомогою перманентного макіяжу

Logo

Бажаєте, щоб ваша клієнтка не тільки була в захваті від свого нового іміджу, а й виглядала індивідуально? Тоді запропонуйте їй цю чудову техніку

Роман Клосовський , майстер-викладач з перманентного макіяжу міжнародного класу, досвід роботи – понад 10 років, методист, автор власних технік нанесення, художник, переможець Першого Балканського чемпіонату з ПМ у Сербії, доповідач та член команди спікерів BiotekUkraine на конгресах у Греції, Україні

Корекція форми та об'єму губ за допомогою перманентного макіяжу ⎼ процедура дуже популярна та затребувана. Хочете, щоб ваша клієнтка не тільки була в захваті від свого нового іміджу, але й виглядала індивідуально, відрізнялася від решти жінок із ПМ губ? Тоді запропонуйте їй цю чудову техніку

Постійне зростання конкуренції серед майстрів ПМ та підвищення їхнього рівня майстерності – відмінна риса у розвитку індустрії перманентного макіяжу на сьогодні. Бьюті-індустрія розвивається стрімкими темпами, і все частіше можна почути такі фрази, як "нова техніка нанесення", "авторська методика", "сучасні тенденції". Сьогодні мова йтиме про чергову новинку у світі перманентного макіяжу.

Термін «омбре» (інші назви «деград», «градієнт») означає плавний перехід від одного кольору до іншого. Даний прийом використовується вже давно у різних напрямках – у перукарському мистецтві, у манікюрі, навіть у створенні колекцій одягу. Але щодо губ його можна назвати інноваційним. Як виявилося, плавна градація відтінків від темного до світлого може виглядати ефектно не тільки на волоссі або нігті. Макіяж губ «омбре» з'явився нещодавно, на одному з показів мод, і, зійшовши з подіумів, завоював серця багатьох модниць. Губи в стилі «омбре» ось б'юті-нововведення, новий тренд у макіяжі, який охоче почали використовувати візажисти. Багато зірок кіно та шоу-бізнесу використовують його в макіяжі.

З подіумів ⎼ на обличчя

Щоб створити макіяж губ у стилі «омбре», використовується принцип переходу кольору: внутрішня частина губ робиться світлішою, а темний відтінок наноситься на контур. Завдяки техніці «омбре» губи виглядають більш пухкими, виразними. Переходи кольору одразу привертають до них увагу.
Індустрія краси не стоїть на місці, і майстри перманентного макіяжу запозичили цю техніку у своїх колег-візажистів. Єдина відмінність від звичайного макіяжу, який буває вечірнім, тематичним, сценічним і т.д., поєднуючи в собі різноманітні відтінки (бузковий, жовтий, золотий), перманентний макіяж lips ombre більш стриманий у кольоровій гамі і швидше нагадує денний макіяж. На подіумах та глянсових фотографіях техніка виглядає чудово, а ось чи вдасться повторити її самостійно, залежить від нас.

Основною відмінністю lips ombre є чіткий контур і добре виражена градація кольору. Я рекомендую поєднувати два кольори, хоча можна використовувати і більшу кількість відтінків – все залежить від майстерності та переваг. Бажано брати кольори, що гармонійно поєднуються лише на кілька відтінків. Це дозволить зробити перехід градієнта максимально м'яким. Дана техніка добре підійде тим, хто хоче візуально збільшити обсяг губ, зробити їх об'ємними та спокусливими, не вдаючись до радикальніших засобів.

Етапи процедури

Давайте розберемо покрокове виконання цієї методики нанесення.

Отже, нам знадобляться:

  • апарат для нанесення перманентного макіяжу;
  • два комплекти голок (модулів) ⎼1R, 3RS;
  • два відтінки кольору ⎼ темний та світлий;
  • анестетик та інші витратні матеріали.

Починаємо роботу з контуру. Для цього беремо голку (модуль) 1R і дуже акуратно зворотно-поступальними рухами проходимо зовнішньою межею нашого ескізу губ (рис.1). Не слід забувати про натяг шкіри.

Зовнішній контур робиться за допомогою темнішого відтінку, а центральна частина ⎼ світлішим. Цей прийом нанесення дозволяє максимально ефективно підкреслити обсяг. Існує і зворотний градієнт, коли контур світліший, ніж центральна частина губ, такий прийом застосовується для візуального зменшення об'єму.

Після виконання контуру переходимо до розтушовування. Змінюємо голку (модуль) 1R на 3RS і виконуємо розтяжку кольору від контуру до центру губ тим самим кольором, що й контур. Методичними рухами заповнюємо куточки губ, та був передконтурну зону (рис.2).

Рух, яким виконується розтушовка, називається «маятниковим». Техніка отримала таке ім'я тому, що траєкторія, якою рухається голка, точно нагадує рух маятника. Важливим є фінальний етап маятника: там, де голка залишає шкіру, він має проходити трохи інтенсивніше, щоб створювався ефект тіні. Завдання такої розтушовки ⎼ створити той самий градієнт, перехід від темного до світлого.

Наступним етапом буде розтушовування світлим відтінком. Виконуючи її, ми заступаємо на раніше нанесений пігмент, щоб отримати плавність у переході відтінків від темного до світлого (рис. 3).

Ось, власне, і вся процедура нанесення. Головне – це рівний та чіткий контур губ разом із плавністю колірного переходу.

Насамкінець хочеться згадати слова світового експерта в галузі психології успіху Брайана Трейсі: «Займайтеся тим, чим вам подобається займатися, і всім серцем прагнете досягти в цій справі досконалості».

Читайте також