«Чек-поїнти» перманентного макіяжу: правильна побудова брови

Геометрія перманентного макіяжу

Logo

Одним із основних етапів процедури перманентного макіяжу брів, від якого залежить досягнення успішного результату, є правильна побудова ескізу. Для цього майстер має бути і візажистом, і художником, і психологом

Професіонали кажуть, що побудова брови по точках – це геометрія для школярів. Проте перед початком вибору форми брів дуже важливо провести аналіз обличчя клієнта: вивчити особливості обличчя, його форму (геометрію обличчя), акцентувати увагу на формі очей та їх посадці.

Геометрія перманентного макіяжу

Нагадаємо, що брова складається з 5 важливих точок: початок брови по нижньому краю; початок брови по верхньому краю; пік брови (її вершина); точка під вершиною по нижньому краю брови; закінчення брови (хвостик).

Традиційно виділяючи 7 видів форм особи, ідеальною за природними лініями вважають овальну форму. Для неї можна вибирати будь-яку форму брів, а брови з м'яким зламом у цьому випадку виглядатимуть особливо ефектно. Для обличчя круглої форми підійде брова з високим підйомом і коротким кінчиком, а більш прямі та довгі брови, без виражених підйомів та вигинів, рекомендують вибирати для прямокутної форми обличчя. Квадратним особам ідеально підходить висока закруглена дуга брови. Як варіант можна використовувати пряму лінію брови з подовженим кінчиком. Категорично не рекомендують створювати на квадратних обличчях тонкі брови надто темного відтінку.

Власницям трикутної форми обличчя протипоказана коротка пряма брова, а ось рекомендується довга брова з піднятим хвостиком. Для грушоподібної особи брови необхідно трохи розставити і подовжити форму. Підійде пряма або трохи округла лінія, з довгим хвостиком. Ромбоподібна форма обличчя виглядає дещо незграбно, тому її потрібно згладити бровами круглої форми (правильна дуга). Або ж запропонувати брови правильної прямої форми, уникаючи зламаних ліній.

Працюючи з основними точками брови, про які ми згадали на початку статті, можна коригувати форму очей та всієї особи загалом.

Посадка очей та точки 1-2 (початок брови)

Майстри можуть трохи розширити зону між брів, щоб візуально скоригувати близьку посадку очей (коли відстань між очима менша від самого ока). У протилежному випадку, за наявності широкої посадки очей, зону між бровами потрібно, навпаки, наблизити, використовуючи можливості ПМ.

Форма очей і точки 3-4 (пік брови та точка під ним по нижньому краю)

Якщо очі вузькі, потрібно візуально округлити форму ока, зсунувши пік брови до центру обличчя. Щоб витягнути візуально круглі очі, точку 3 необхідно зрушити до периферії від центру обличчя.

При бажанні клієнта витягнути обличчя вшир (у разі довгої особи) точку 4 зміщують трохи нижче, що зробить брову більш пряму по нижній лінії і створить горизонтальний акцент на витягнутому вертикально обличчі.

Якщо обличчя широке, зробіть брови з виразним вигином (це досягається зміщенням точки 4 до центру обличчя діагоналі) - що зробить обличчя довшим.

Початок та закінчення брови

Щодо горизонтальної осі, брови поділяють на класичну, висхідну та падаючу. У класичній брові початок та хвостик по нижній лінії знаходяться на одній горизонталі. Висхідна брова характеризується вищим початком брови по нижній лінії щодо її закінчення, а падаюча – розташуванням початку брови по нижній лінії вище за хвостик.

Працюючи над головкою брови, слід пам'ятати, що кругла головка вважається класичним варіантом. Графічна (квадратна) головка підходить лише клієнткам з ідеальними рисами обличчя, з «модельною» зовнішністю. Є ще скошена голівка, за допомогою якої можна скоригувати посадку очей.

Читайте також