Блефаропластика та татуаж повік: як поєднувати правильно

Медичний аспект у перманентному макіяжі

Logo

Чи можна поєднувати татуаж та пластичну хірургію? У деяких випадках пластична операція стає необхідністю. Як же об'єднати ці два методи індустрії краси, щоб результат не зашкодив і перевершив найсміливіші очікування?

З яким головним запитом приходять жінки до студії ПМ чи до кабінету косметолога? Це візуальне омолодження. Однією з важливих і першочергових завдань антивікового догляду клієнтки називають корекцію естетичних недоліків, пов'язаних із процесами старіння шкіри: птозу, асиметрії, провисання тканин. Досвідчений майстер перманентного макіяжу візуально може зробити жінку молодшою на кілька років. Однак не завжди такі проблеми можна вирішити лише за допомогою перманентного макіяжу. І в деяких випадках ПМ без пластичної операції не працюватиме. Як поєднувати ці два методи, щоб результат перевершив найсміливіші очікування – обговоримо у статті.

Правильне поєднання – запорука успіху

На віковій шкірі не завжди вдається зробити перманентний макіяж повік. Шкіра в цій галузі тонка, швидко втрачає пружність та еластичність, з часом провисає. Поступово розвивається птоз, формуються складки, що нависають.

Клієнтці з яскраво вираженими віковими змінами в періорбітальній зоні майстри змушені відмовляти у проведенні процедури, оскільки перманентний макіяж тільки ще більше підкреслить недоліки замість того, щоб візуально приховати їх. Стрілки здаватимуться асиметричними і неакуратними, а нависла повіка може взагалі закрити область, де проводився татуаж.

Вихід один – спочатку прибрати естетичні недоліки шкіри, що виникли з віком, за допомогою блефаропластики, а вже потім проводити татуаж повік. Блефаропластика перед перманентним макіяжем потрібна, якщо у пацієнтки присутні:

  • виражене провисання шкіри;
  • глибокі зморшки на повіках;
  • надлишки шкіри в області повік;
  • явна асиметрія.

Пластичний хірург зможе під час верхньої або нижньої підтяжки повік прибрати надлишки шкіри, у разі потреби - позбудеться гриж або відновити симетрію очей.

Після того, як пацієнтка пройшла перший етап anti-age корекції, вона може записатися на процедуру перманентного макіяжу повік лише дочекавшись повного загоєння цієї області. У середньому період реабілітації після блефаропластики займає шість місяців. Але (увага!) лише пластичний хірург, який проводив операцію, зможе точно визначити, коли можна робити татуаж повік.

При цьому татуаж брів після блефаропластики можна робити набагато швидше – через 10-14 днів після операції, коли зійдуть набряки та синці.

Блефаропластика після давнього татуажу повік

Трапляється, що перманентний макіяж століття було зроблено кілька років тому, а втручання пластичного хірурга знадобилося тільки зараз. Вирішити подібну ситуацію можна двома способами:

  • зробити блефаропластику, після чого провести корекцію татуажу або видалити старий ПМ (якщо відкоригувати не дозволяє його форма). Клієнтка повинна знати, що після операції в будь-якому випадку буде потрібно коригування або часткове видалення, оскільки малюнок так чи інакше буде деформований;
  • видалити татуаж, а потім зробити блефаропластику. Це єдино правильний вихід, якщо є можливість попадання області пігментування в шрам. Пізніше, коли шрам загоїться, вивести пігмент буде набагато складніше. Після повної регенерації шкіри після хірургічного втручання знову можна зробити татуаж.

Чи потрібно видаляти старий татуаж перед блефаропластикою – скаже пластичний хірург після первинної консультації.

Читайте також