Акварельна техніка перманентного макіяжу губ: тренд сезону

Перманентний макіяж губ у техніці «акварель» - свіжий та природний результат

Logo

Багато дівчат прагнуть натуральної та природної краси, а перманентний макіяж губ тут — найкращий помічник. Про акварельну техніку татуажу губ та її особливості поговоримо сьогодні у статті

Соковиті, пухкі, спокусливі та природні – саме про такі губки мріють усі без винятку представниці прекрасної статі. На щастя, можливості сучасної б'юті-індустрії дозволяють досягти такого ефекту незалежно від вихідних зовнішніх даних! Татуаж, виконаний в акварельній техніці, робить губи більш об'ємними, фактурними і при цьому абсолютно не впадає у вічі, лише трохи підкреслюючи природну досконалість, спокусливість і витонченість жіночої особи.

Акварельна техніка губ передбачає заповнення пігментом всієї поверхні губ та його розтушовування. Колірне наповнення плавно сходить на «ні» до свого відливу слизової оболонки, на відміну від помадної техніки із щільним заповненням усієї поверхні губ. Такий макіяж виглядає природно та красиво, а колір підбирається близький до природного. Тому, коли перманент гоїться, він виглядає натурально і мерехтить легким відтінком.

Кому підійдуть акварельні губи?

Результат татуажу в техніці акварелі виглядає свіжо і природно завдяки змішанню кількох відтінків і м'якій, делікатній розтушовці, тому такі губки доречно виглядатимуть і на зовсім юному особі, і у старших жінок. Не мають особливого значення та особливості зовнішності – широка палітра відтінків дозволяє підібрати оптимальні тони для будь-якого кольоротипу шкіри та волосся, починаючи з традиційних рожево-червоних та закінчуючи модними в поточному сезоні нюдовими. Серед такого розмаїття зовсім нескладно вибрати оптимальний варіант, який підкреслить природну досконалість та ніжні риси обличчя, особливо майстру з досвідом та високою кваліфікацією.

Акварельна техніка татуажу губ дозволяє вирішити такі проблеми:

  1. нівелювати дерматологічні дефекти в області рота - дрібні шрами, рубці, депігментовані ділянки;
  2. Заповнити безбарвний контур, підправити натуральні форми та візуально збільшити об'єм губ;
  3. Надати відтінку природну яскравість та насиченість;
  4. Приховати вікові зміни, підняти куточки губ, відвернути увагу від мімічних зморшок, що формуються.
  5. Вирівняти асиметрію;
  6. Відмовитись від використання декоративної косметики

Пігменти підбираються, враховуючи побажання клієнта та орієнтуючись на тон природної слизової оболонки. Всі пігменти в загоєному вигляді виглядають натурально і важко здогадатися про будь-які маніпуляції в області губ. Відразу після мікропігментування тон перманенту яскравіше на 40-60%, з часом насиченість зменшується.

Як продовжити життя перманентному макіяжу?

Перманентний макіяж губ у техніці акварелі зберігається в середньому від 1 до 3 років – все залежить від якості матеріалів, особливостей шкіри та правильного догляду за губками після процедури.

Проконсультуйте клієнтку про те, що кілька діб після процедури може спостерігатися легка набряклість, яка незабаром пройде. Спочатку може виступати сукровиця, яку періодично необхідно витирати, щоб вона не перетворювалася на скоринку. Також порекомендуйте користуватися протигерпесними мазями з профілактичною метою. Протягом наступного місяця існує потреба у використанні бальзаму або гігієнічної помади, коли процес регенерації шкіри завершиться, водний баланс губ відновиться.

Також слід врахувати, що деякі пігменти поступово вицвітають під впливом ультрафіолету, а значить перед сеансами засмаги або тривалими прогулянками під відкритим сонцем на губи краще наносити спеціальні бальзами з показником SPF не менше 30 – це дозволить захистити колір.

Завдяки грамотному підходу та якісному догляду за губами ваша клієнтка зможете в рази продовжити життя перманентному макіяжу в техніці акварелі, зберегти губки спокусливо яскравими та фактурними та як мінімум на кілька років відмовитися від використання декоративної косметики!

Читайте також

Техніка «помадний ефект»: поєднання штрихування