Як вибрати підходящий варіант?

Розбираємось

Logo

Витяжка для манікюру – корисний помічник, який дбає про здоров'я nail-майстра та його клієнтів. Як вибрати цей прилад і на що звертати увагу – розуміємось на матеріалі.

Навіщо потрібна витяжка?

Робота фрезером і пилками супроводжується утворенням пилу, який може осідати в легенях та провокувати різні захворювання на кшталт бронхіту та трахеїту. Щоб убезпечити себе і своїх клієнтів, майстрам рекомендується придбати витяжку або пилосос, які самостійно справлятимуться з пилом.

Більше того, витяжка-пилосос допомагає економити ваш час, адже нігтьовий пил, що накопичився, осідає на всіх баночках і приладах, і його потрібно видаляти перед кожним клієнтом. А за допомогою пристрою ця робота мінімізується.

Види витяжок для манікюру: яку вибрати?

Настільна витяжка. Даний вид пилососу для манікюру є найпопулярнішим і найпопулярнішим серед майстрів, адже користуватися ним досить комфортно і легко. Настільна витяжка, як нагадує назву, ставиться прямо на стіл. Найчастіше вона обладнана м'якими подушками, щоб клієнту було зручно протягом усієї процедури тримати на ній руки. До того ж такі пристрої виглядають дуже привабливо та стильно, відмінно вписуючись у будь-який дизайн студії чи салону краси.

Вбудована витяжка . Даний прилад вбудовується прямо в робочий стіл майстра манікюру якраз у тому місці, де зазвичай знаходяться руки клієнта. Звичайно, витяжку даного типу не можна назвати мобільним, тому клієнту доводиться займати одну позу протягом усієї процедури.

Підлогова витяжка . Даний варіант відрізняється високою потужністю, у цьому плані перевершуючи своїх побратимів. Витяжку для підлоги можна використовувати і для манікюру, і для педикюру, тому вона ідеально підійде універсальним майстрам. Звичайно ж, виглядає вона досить громіздкою і вимагає більших витрат електроенергії, ніж настільні та витяжки, що вбудовуються.

На що важливо звертати увагу?

  • Корпус витяжки для манікюру повинен бути закритий і легко митися, тому в ідеалі він має бути максимально гладким на дотик.
  • Решітка вентилятора повинна легко зніматися для подальшого очищення. Встановлення та заміна мішків або фільтрів для пилу не повинно викликати складнощів.
  • Отвори, через які виходить повітря, повинні бути направлені в сторони для того, щоб повітря з витяжки не дуло на майстра та клієнта.
  • Для якісної роботи пилосос повинен мати потужність понад 30 Вт.
  • Рекомендується, щоб сила всмоктування повітря була не менше 500 куб/год.
  • Щоб від звуку витяжки не боліла голова, вибирайте пристрої з рівнем шуму не вище 15 дБ. Найчастіше потужні витяжки працюють найгучніше.
  • Мотор апарату повинен запускатись плавно і так само плавно вимикатися – тоді він прослужить у рази довше.