Як правильно побудувати модну мигдальну форму нігтів

Покрокова інструкція

2020-04-24
Logo

Манікюр може виглядати шалено стильно і без складного nail-дизайну, яскравого декору та застосування модних технік. Достатньо просто зробити ставку на трендову форму нігтів!

Стильний манікюр у 2021-му – це не про складні техніки наil-арту і багатоступінчасті технології. Бал править мінімалізм! І щоб отримати супермодний манікюр, достатньо зробити ставку на трендову форму нігтів. Наприклад, на стильний мигдаль, який цієї весни став найкращою альтернативою класичному овалу.

Як правильно побудувати мигдальну форму нігтів – розповідає експерт Світлана Гонтаренко.

Світлана Гонтаренко, провідний інструктор «Школи Юлії Зварич JZ NAILS GROUP», переможець чемпіонатів України та Nailympion, суддя Чемпіонату України, суддя INJA

Мигдаль. Як тільки не називають цю форму нігтів! І овал, і олива, і навіть просто гострі нігті. Але для мене як шанувальника цієї форми важливо точно визначитися з її позначенням: це дві лінії, що вийшли з точок зросту і плавно округлені в центрі.

Мигдаль йде практично всім! Він дуже комфортний у носінні хоча б через те, що має лише одну точку зіткнення з поверхнею, на відміну від квадрата. А як він підкреслює жіночність рук, візуально подовжуючи пальці!

Як побудувати стильну мигдальну форму нігтів

Отже, спочатку ми завжди повинні «просканувати» вихідник. Адже багато в чому кінцевий результат залежить від стану натуральних нігтів. Довжина, глибина С-вигину, форма – все це ви повинні враховувати, щоб досягти максимально грамотного результату!

Почнемо з побудови форми. Нижня паралель повинна виходити чітко з точки вросту та плавно закруглюватись у носик. При цьому так звана верхня паралель повинна являти собою лінію, що плавно виходить з-під проксимальної складки, що піднімається до апекса, а потім плавно йде в торці – без напливів та перевантажень вільного краю.

Далі слід звернути увагу на натуральний поперечний згин нігтьової пластини.

Якщо натуральна арка досить глибока, у вас вийде розкішний мигдаль! Тоді як для більш плоских нігтів (а найчастіше це і досить широка пластина по відношенню до довжини) обов'язковою умовою отримання бажаного результату буде довжина вище за середній.

Що це означає? Чим коротше заявлена ​​довжина, тим тупіше буде «носик», і навпаки – якщо форма довша, ми можемо створити «носик» шляхом обтиснення підкладки. Якщо хочемо візуально подовжити і звузити нігтьову пластину, без довжини нам точно не обійтися.

Запам'ятайте: не варто йти на поводу у клієнта і робити котячі кігтики, не маючи при цьому необхідної довжини. У спробах завузити форму ви просто знесете всі бічні і на виході отримаєте перепиляні, кинуті догори нігті.

Тому рекомендую обговорити з клієнтом можливий результат ще до процедури, щоб результат ні для кого не став несподіванкою. І пояснити, що якщо клієнт хоче носити саме мигдаль, а не овал, архітектурно нам не обійтися без довжини.

Ще один важливий момент, який багато майстрів упускають: не забудьте перевернути ручку вашого клієнта від себе і відцентрувати створену вами форму. Тоді бездоганний манікюр гарантовано!

Читайте також