Викладний френч: поширені помилки та як їх виправити

Слово експерту

2021-01-19
Logo

Викладний френч – особливий вид мистецтва. Як виконати роботу ідеально та яких помилок важливо уникати, розповідаємо у матеріалі з нашим експертом Світланою Гонтаренко.

Світлана Гонтаренко – досвідчений nail-інструктор, технолог, багаторазова переможниця та призер чемпіонатів з нігтьового мистецтва. Сьогодні зі Світланою ми поговоримо на тему викладного френча та обговоримо усі можливі помилки, що перешкоджають виконанню ідеальної роботи. Як їх уникнути чи виправити – слово фахівця.

Світлана Гонтаренко , інструктор школи Юлії Зварич JZNAILSGROUP, технолог ТМ JZ NAILS GROUP, переможниця та призер міжнародних чемпіонатів та чемпіонатів ABC, суддя АВС, суддя INJA Nail-blogger (Миколаїв)

Сьогодні поговоримо про Його Величність Френче!

Отже! Френч складний і унікальний тим, що з його створенні весь процес розбивається кілька етапів, часом безповоротних. А це означає, якщо ви напортачили - назад дороги немає. Тому давайте розберемо з вами найпоширеніші помилки!

Нерівномірне викладання ложа подовження

Ложе викладено з більшої кількості матеріалу, ніж вимагає архітектура. Якщо дивитися в торець – є нерівномірно розподілені «навали» матеріалу з одного чи іншого боку. Як наслідок – майстер не може об'єктивно оцінити форму, довжину та висоту викладки.

Найчастіша помилка в цьому випадку – краще викладу швидше, абияк, потім підпилю! А за фактом ви затримуєтеся на етапі викладки, прораховуючи перспективи, далі витрачаєте час на зайвому опилі, втрачаючи при цьому чистоту роботи і форму.

Як виправити? Краще відразу працювати під мінімальний пил, викладаючи певну кількість матеріалу, яке потрібно.

Концентрація вусиків та бортики

Під час викладки ложа подовження не приділяєте уваги висоті матеріалу в районі ваших майбутніх вусів, зводячи його так само нанівець, як і по всьому колу периферії. При цьому не створюється так званий борт по краю посмішки. А надалі нікуди підставити пилку для опила цього бортика і, як наслідок, посмішка не має чітких меж. У результаті, під час добудови вільного краю, він лягає зверху, і чистоти знову не було! Більше того, ми втрачаємо вуса після поверхневого опила, тому що не змогли належним чином створити для них необхідне поглиблення.

Як виправити? Вирішення цієї проблеми - викладення матеріалу від точок зросту висотою приблизно 1 мм. При цьому верхній край матеріалу повинен виступати над нижнім на 0,5-1 мм. Пиляти відповідно потрібно також під кутом.

Декорування вільного краю

Та й самий творчий момент у процесі створення френчу – це декорування вільного краю. Важливо пам'ятати, що всі об'ємні елементи ми повинні закладати якомога ближче до бортика подовження, інакше ризикуємо спиляти весь наш красивий дизайн, якщо розташуємо його ближче до торця.

Читайте також