Секрети моделювання нігтів гелем від nail-експерта
На олівець
Моделювання нігтів гелем – процедура, яку можна назвати паличкою-виручалочкою для всіх дівчат, які без розуму від ідеальних довгих нігтиків! Як майстру виконати роботу максимально якісно – розповідаємо у матеріалі з нашим експертом Світланою Житник.
Світлана Житник – засновниця art SV school & art SV studio, розробник авторських програм та технік, а також член журі нашого нового проекту – Pro Beauty Battle: Nails . Запрошуємо і вас взяти участь у новому форматі змагання, щоб надихнутись на підкорення нових вершин, спробувати свої сили, продемонструвати креативність та рівень майстерності, а також виграти круті призи від партнерів!
Сьогодні зі Світланою ми вирішили поговорити про моделювання нігтів гелем , адже хто, як не вона, знає всі нюанси, секрети та лайфхаки, які допоможуть виконати роботу чисто, якісно та красиво. Читаємо та беремо поради на замітку!
Світлана Житник , засновниця art SV school & art SV studio , розробник авторських програм та інноваційних технік з манікюру, моделювання та дизайну нігтів, багаторазова чемпіонка українських та міжнародних чемпіонатів, золотий призер Чемпіонату України (2015), суддя чемпіонатів АВС
Про довгі гарні нігті правильної форми хоча б раз у житті мріяла кожна дівчина. І якщо в минулому це були лише мрії або короткочасне задоволення завдяки накладним нігтям, то зараз за кілька годин проведених у салоні будь-яка дівчина може стати володаркою гарних нігтів ідеальної довжини та форми.
І це нагорода швидкого розвитку nail-індустрії, результатом якого стала поява різних матеріалів і технік для моделювання штучних нігтів. Адже за допомогою спеціальних матеріалів можна не лише збільшити довжину нігтьової пластини, відкоригувати зламаний вільний край, а й створити унікальний креативний дизайн.
Сьогодні я познайомлю вас із моделюванням нігтів гелем, і ми разом розберемося в тонкощах та секретах роботи з цим матеріалом.
Види гелів для моделювання нігтів
Гелі для моделювання – це полімери, які мають густу, в'язку, подібну до меду консистенцію. Вони діляться на однофазні, двофазні та трифазні системи.
Однофазні гелі – це матеріали, що виконують усі функції, які потрібні для моделювання штучних нігтів. А точніше – адгезивну, скульптурну та фінішну. До таких гелів відносяться полігелі та акрігелі, а також деякі системи рідких гелів.
Двофазні гелі – це матеріали, що виконують адгезивну (грунтовку) та скульптурну (моделювання) функції. До них відносяться гелі середньої в'язкості, гелі-желе, прозорі та напівпрозорі гелі.
Трифазні гелі - це матеріали, що виконують лише одну з трьох функцій: або адгезивну, або скульптурну, або фінішну. До таких гелів відносяться базові та фінішні гелі, а також щільні пігментовані гелі (камуфляжі, білі).
Що ще потрібно для моделювання?
Для полімеризації (затвердіння) гелів необхідне ультрафіолетове світло, яке випромінюють флуоресцентні або LED-лампи. Від потужності ламп та якості світлодіодів безпосередньо залежить швидкість та якість полімеризації гелів.
Послідовність процедури
Крок 1. Обробляємо руки майстра та клієнта дезінфікуючим засобом. Оглядаємо наявність ран, порізів, бородавок. Глибокі порізи або бородавки заклеюємо пластиром, щоб не контактувати та не занести інфекцію в процесі роботи.
Крок 2. Готуємо нігтьову пластину до моделювання. Виконуємо манікюр, спилюємо весь вільний край натурального нігтя, знімаємо глянець із нігтьової пластини. Для роботи з натуральним нігтем використовуємо пилку не менше 180 грит.
Крок 3. Знежирюємо нігтьову пластину Gel Cleanser, вимиваємо залишки пилу та жиру.
Крок 4. Наносимо, при необхідності, дегідратор та праймер.
Дегідратор Prime Bond – це інтегратор вологості, який зв'язує молекули води та виводить їх із нігтьової пластини, додатково підсушуючи її.
Праймер Perfix, Fix It – це ґрунтовка, яка дає додаткове зчеплення між полімером та нігтьовою пластиною.
Крок 5. Тонким шаром наносимо базовий гель або гель із двофазної системи на всю нігтьову пластину, додатково ґрунтуючи її. Полімеризуємо в лампі.
Крок 6. Встановлюємо шаблон залежно від бажаної довжини та форми.
Крок 7. Викладаємо скульптурний шар гелю. Полімеризуємо в лампі.
Крок 8. Обпилюємо штучну конструкцію, доводячи її до ідеалу.
Крок 9. Забираємо залишки пилу та перекриваємо фінішним гелем.
Переваги моделювання нігтів гелем
Моделювання штучних нігтів – це процедура, яка надає їм ідеальної бажаної довжини та геометричної форми. Професійне моделювання нігтів має масу переваг у порівнянні зі звичайним покриттям гель-лаком. І тут нігті виходять міцними, рівними, однаково змодельованими. Більше того, покриття захищає натуральну нігтьову пластину від різних видів впливу несприятливих зовнішніх факторів, приховує недоліки натуральних нігтів (якщо є нерівності, почервоніння тощо), а також є базою для дизайну – від покриття лаком з художнім розписом до тривимірних конкурсних робіт .
Штучні нігті, як і натуральні, вимагають догляду – через кожні 3-4 тижні необхідно робити корекцію, тому що всі найвищі точки та паралелі зміщуються зі зростанням натуральних нігтів. І всупереч усім чуткам, натуральні нігті після зняття штучних при відростанні мають ті самі характеристики, що й до процедури, а в деяких випадках вони навіть вирівнюються.
Читайте також
- Розбираємось: основні види моделювання нігтів
- Що таке моделювання нігтів та кому пропонувати процедуру?
- Wish list nail-майстра: найкращі продукти для нарощування нігтів
- Слово експерту: головні тренди у моделюванні нігтів 2021 року
- Світлана Житник про моделювання нігтів у 2021 році
- Нарощування нігтів без форм: чи варто використовувати цей метод?
- Акрилова пудра для нігтів: що це таке для чого вона потрібна?
- Ідеальний результат: топ-3 засобів для гелевого моделювання нігтів
- Гель-желе
- Кришталеві нігті
- Акрилова пудра для нігтів
- Арочне моделювання гелем
- Зворотний пінцет
- Моделювання нігтів